Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Aš rinkčiausi kažką patikrinto ir patikimo.
Juk įdedi nemažai darbo, laiko,o ir pinigėlių, norisi kad kuo ilgiau ji gražiai atrodytų.
Mergytes gali patarti kurios jau nešioja, atsimenu dalinosi patirtimi:)

Žuviukai, kaip gera širdžiai kad mane prisimeni, ir aš tave širdele, atsimenu:)
Ir gera grįžti namo:)
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 01 16, 14:43)
tai mergytės, kokius siūlus geriau rinktis būtų šiai suknei  unsure.gif


Aš visom savo suknelėm naudoju medvilnę su viskoze.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, as va tokia pries Kaledas nusimezgiau, tik del siulu raibumo nlb rastas matosi, bet suknute labai lengva ir labai silta

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 16, 16:54)
Aš visom savo suknelėm naudoju medvilnę su viskoze..  mirksiukas.gif

Mezgiau iš medvilnės su viskoze, tai po kiekvieno apsirengimo išsitampydavo į šonus, o kai išskalbiu, tai vėl susitraukia g.gif , gal siūlai prasti pasitaikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mocia @ 2009 01 16, 15:44)
Mezgiau iš medvilnės su viskoze, tai po kiekvieno apsirengimo išsitampydavo į šonus, o kai išskalbiu, tai vėl susitraukia  g.gif , gal siūlai prasti pasitaikė  ax.gif


Sakyčiau natūralus procesas vyksta.. g.gif , šiaip bet ką užsidėjus ir panešiojus prasitampo, o po skalbimo gryžta į vietas.. unsure.gif
Bet kadangi aš nemezgu, o neriu, gal todėl ir tas gaminys gaunasi standesnis ir nėra tokių bėdų..

Svoba, graži gi ta raiboji.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 16 sausio 2009 - 16:02
Svoba,labai faina wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, jau mane visai supainiojot doh.gif tai kokiu siulu reikia tai auksinei suknutei? Turiu 100% juodos medvilnes. kazin ar tiks? g.gif
Atsakyti
naiste777 jau grozis koks thumbup.gif suknele taip pat thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kiek graziu ideju net galva svaigsta,tikros auksarankes.Sekmes kantrybes,tesipildo visi norai ir sumanymai thumbup.gif
Atsakyti
Žiūrėkit merginos su kokia V.Blėdienė suknele.. bigsmile.gif

user posted image

Nelabai matosi, bet daugelis supras apie ką čia aš.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti

Suknelės (schemos), be komentarų
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 17, 19:44)
Žiūrėkit merginos su kokia V.Blėdienė suknele..  bigsmile.gif

user posted image

Nelabai matosi, bet daugelis supras apie ką čia aš..  mirksiukas.gif


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa su MANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO lotuliukas.gif su MUSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU drinks_cheers.gif wub.gif blyyyyyn net Petruskevicius patenkintas lotuliukas.gif (jei ten jis)
Papildyta:
QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 17:51)
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti

Suknelės (schemos), be komentarų



omg ir vel "tvarkytoja" doh.gif niu jau sita sukneline bendruomene taiii uchhhh thumbup.gif gyvena tam forume uztikrintai ir nemanau, kad panoresim kitur tongue.gif na sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 19 sausio 2009 - 00:29