Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(bielra @ 2009 01 16, 11:24)
Ko tik aš neneriu..  doh.gif , dabar liemenės eina.., bet greit prie suknelių gryšiu..  mirksiukas.gif

ŠAunuolė tu, o mačiau ir ant žurnalo viršelio pasibūvojai:)
Sveikinu nes maniškė vis dar baisuoklė, tokia kokia buvo liepąsad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 16, 10:47)
ŠAunuolė tu, o mačiau ir ant žurnalo viršelio pasibūvojai:)
Sveikinu nes maniškė vis dar baisuoklė, tokia kokia buvo liepąsad.gif
user posted image


Taigi nebe daug jau liko.., griebk vąšelį ir pribaik.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 16, 11:52)
Taigi nebe daug jau liko.., griebk vąšelį ir pribaik..  thumbup.gif

na, ne taip paprasta, jau ardžiau, nes nesigauna, pažiūrėk matosi brokas iš karti kai ėmiau siaurinti, pasikeitė pats raštas ir ji tokia tąsi, matai siūlai nelabai.
Bet aš dar vis tikiuosi ją užbaigti:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 16, 12:02)
na, ne taip paprasta, jau ardžiau, nes nesigauna, pažiūrėk matosi brokas iš karti kai ėmiau siaurinti, pasikeitė pats raštas ir ji tokia tąsi, matai siūlai nelabai.

na tikrai kapeikos rodos belikę bigsmile.gif sėkmės baigiant mirksiukas.gif

o tai kurie būtų tie siūlai unsure.gif kokių čia užsipirkti ir kokius kiekius blush2.gif
Atsakyti
Kiek pastebejau sios suknutes grozis slypi siulo spalvoje,ta auksine tikrai nuostabi spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 01 16, 12:05)
na tikrai kapeikos rodos belikę  bigsmile.gif sėkmės baigiant  mirksiukas.gif

o tai kurie būtų tie siūlai  unsure.gif  kokių čia užsipirkti ir kokius kiekius  blush2.gif

MAn jie nepatinka, atrodo gražiai, bet nei nert lengva, nei nešiosis, nes vos prisilietus išsipeša siūlas, arba tysta na nekokie, gal su kuo maišyti reikia:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gavau dovanų mocheros siūliukų.
Gal patartumėt kokį nesudėtingą, bet gražų raštelį (kiauraraštį) bliuskei-tunikai. frusty.gif
Anksčiau mama apmegzdavo, o dabar... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 16, 12:02)
na, ne taip paprasta, jau ardžiau, nes nesigauna, pažiūrėk matosi brokas iš karti kai ėmiau siaurinti, pasikeitė pats raštas ir ji tokia tąsi, matai siūlai nelabai.
Bet aš dar vis tikiuosi ją užbaigti:)

Ingriduska, sveika pargryžus 4u.gif Tikrai, kapeikos beliko - čiupk ir pribaik, juk ko ko, o valios tau tikrai netrūksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 01 16, 14:43)
Ingriduska, sveika pargryžus  4u.gif  Tikrai, kapeikos beliko - čiupk ir pribaik, juk ko ko, o valios tau tikrai netrūksta  mirksiukas.gif

LAbas saulyte,
Aj čia gal ne valia, o nenoras...bet pabaigsiu kitu atveju nebus kur akis dėti:)
Atsakyti
as irgi jau buvau pasigedus Ingriduskos... smile.gif sveika grizus
4u.gif
o suknyte labai nebligai atrodo - griebti ir pribaigti thumbup.gif

o kai as pasieksiu pazastis - mane konsultuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 16, 12:34)
MAn jie nepatinka, atrodo gražiai, bet nei nert lengva, nei nešiosis, nes vos prisilietus išsipeša siūlas, arba tysta na nekokie, gal su kuo maišyti reikia:)
user posted image
user posted image


O man tie siulai visai patiko... Nors nerti su jais tikrai nebuvo lengva... bet suknele graziai atrodo... blush2.gif
Atsakyti
tai mergytės, kokius siūlus geriau rinktis būtų šiai suknei unsure.gif
Atsakyti