Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Sveiki, gal kartais kas nors šitą suknelę mezgėt 4u.gif

http://picasaweb.goo...787054874267858

Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2009 01 15, 15:19)
Žuviuk, o kas čia per auksinė gražuolė? galima paveikslėlį?  4u.gif

prasom - neatsilaikiau jai as - jau seniai svaigau o dabar kaip tik proga yra tai pradejau smile.gif
user posted image
Atsakyti
vajei koks nuostabus grožis wub.gif wub.gif o schemutė yra kokia ? ir iš kokių siūlų neriat? blush2.gif
Atsakyti
http://club.osinka.r...hlight=#1308412

Va čia pas rusaites ta suknelė. Aš į ją jau turbūt metai, kaip seilę varvinu. Gal kada ir imsiuos. Čia viskozės reikia, kad gražiai blizgėtų
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 15, 21:10)
prasom - neatsilaikiau jai as  - jau seniai svaigau o dabar kaip tik proga yra tai pradejau smile.gif
user posted image

Man iki virsaus kaip ir aiskus nerimas,o kaip ten virsuje nert,ties krutine?
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 15, 20:10)
prasom - neatsilaikiau jai as  - jau seniai svaigau o dabar kaip tik proga yra tai pradejau smile.gif
user posted image

jau koks grozis thumbup.gif gal ir man tokia nusinarpliot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 15, 20:10)
prasom - neatsilaikiau jai as  - jau seniai svaigau o dabar kaip tik proga yra tai pradejau smile.gif
user posted image

man net gėda aš jau beveik metai ją neriu ir niekaip neįveikiu:)
YRa didžioji dalis nunerta, liko viršus ir niekaip...neprilipo iš karto ardžiau ir šūdienė.
O kie daug mergaičių ja pabaigė ir jau sunešiojo gal:)
MAniškė taip ir guli iki krūtinės nunerta:(
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 01 15, 21:48)
Man iki virsaus kaip ir aiskus nerimas,o kaip ten virsuje nert,ties krutine?


Šiek tiek info apie šia suknelę... ax.gif , kaip aš ją nėriau.. Tik pagrindinis raštelis pas mane buvo bangelėmis..

Priekis ir nugara

Suknelę pradedame nerti nuo apačios. Iš pradžių išneriame 240 kilpelių pynelę, kurios galus sujungiame. Toliau neriame ažūrinį raštelį pagal 1 schemą, jį pakartojame 2 kartus. Pastarąjį raštą keičiame tankesniu rašteliu (2 schema). Nunėrusios 40 eilių, nėrinį pradedame tolygiai siaurinti, kad gražiai suformuotume liemenį. Stulpelius suneriame kartu, kaip nurodyta 3 schemoje. Nėrinį šiek tiek susiaurinusios, 12 eilių nerime tiesiai, po to vėl vienoje eilutėje siauriname ir dar neriame tiesiai bangelių raštu 14 eilių.

Visą nėrinį dalijame į priekį ir nugarą. Neriame priekį. Kad priekyje gautume trikampiu į viršų susiaurėjančią dalį, iš kraštų kaskart nuleidžiame po 5 kilpeles. Baigusios vėl neriame aplink rašteliu pagal 1 schemą, motyvą pakartojame vieną kartą. Nėrinį vėl skiriame pusiau ir priekį bei nugarą toliau neriame atskirai. Nugarą baigiame nerti rašteliu pagal 2 schemą, o priekį – pagal 4 schemą, motyvą kartojame nuo 2 eilės. Nunėrusios po 12 eilių priekio ir nugaros, siūlių vietose darome išėmas rankovėms. Joms abiejose pusėse nuleidžiame kartą 5 kilpeles, antroje eilėje po 3 ir trečioje – po 2, o ketvirtoje – vieną kilpelę. Priekio ir nugaros detales dar neriame 18 eilių. Beje, priekį neriame iš dviejų dalių, tarp kurių paliekame 8 cm tarpą apdailos krašteliui. Keletą eilių abi dalis (maždaug 5 cm) neriame tiesiai. Kad kraštai būtų lygūs, kaklo išėmos krašte papildomai pridedame, o suknelės šonuose nuleidžiame po kilpelę. Sulig rankovių išėmos pradžia pastarąjį kraštą neriame tiesiai, o sulig kaklo išėmos – nuolat nuleidžiame po vieną kilpelę.

Čia šios suknelės aprašymas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 16 sausio 2009 - 09:47
QUOTE(bielra @ 2009 01 16, 10:38)
Šiek tiek info apie šia suknelę...  ax.gif , kaip aš ją nėriau.. Tik pagrindinis raštelis pas mane buvo bangelėmis..

Priekis ir nugara

Suknelę pradedame nerti nuo apačios. Iš pradžių išneriame 240 kilpelių pynelę, kurios galus sujungiame. Toliau neriame ažūrinį raštelį pagal 1 schemą, jį pakartojame 2 kartus. Pastarąjį raštą keičiame tankesniu rašteliu (2 schema). Nunėrusios 40 eilių, nėrinį pradedame tolygiai siaurinti, kad gražiai suformuotume liemenį. Stulpelius suneriame kartu, kaip nurodyta 3 schemoje. Nėrinį šiek tiek susiaurinusios, 12 eilių nerime tiesiai, po to vėl vienoje eilutėje siauriname ir dar neriame tiesiai bangelių raštu 14 eilių.

Visą nėrinį dalijame į priekį ir nugarą. Neriame priekį. Kad priekyje gautume trikampiu į viršų susiaurėjančią dalį, iš kraštų kaskart nuleidžiame po 5 kilpeles. Baigusios vėl neriame aplink rašteliu pagal 1 schemą, motyvą pakartojame vieną kartą. Nėrinį vėl skiriame pusiau ir priekį bei nugarą toliau neriame atskirai. Nugarą baigiame nerti rašteliu pagal 2 schemą, o priekį – pagal 4 schemą, motyvą kartojame nuo 2 eilės. Nunėrusios po 12 eilių priekio ir nugaros, siūlių vietose darome išėmas rankovėms. Joms abiejose pusėse nuleidžiame kartą 5 kilpeles, antroje eilėje po 3 ir trečioje – po 2, o ketvirtoje – vieną kilpelę. Priekio ir nugaros detales dar neriame 18 eilių. Beje, priekį neriame iš dviejų dalių, tarp kurių paliekame 8 cm tarpą apdailos krašteliui. Keletą eilių abi dalis (maždaug 5 cm) neriame tiesiai. Kad kraštai būtų lygūs, kaklo išėmos krašte papildomai pridedame, o suknelės šonuose nuleidžiame po kilpelę. Sulig rankovių išėmos pradžia pastarąjį kraštą neriame tiesiai, o sulig kaklo išėmos – nuolat nuleidžiame po vieną kilpelę.

Čia šios suknelės  aprašymas..


Sveikute,
NA kokia graži tavo žalioji:)

Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 16, 09:51)
Sveikute,
NA kokia graži tavo žalioji:)


Sveika, sveika prapuolenę.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 16, 11:01)
Sveika, sveika prapuolenę..  biggrin.gif

nu jo prapuolenė...,net gėda pasakyti..
bet mat mokytis sumaniau, tai laiko tas mokslas suėda, o tiek kiek nesuėda vis tiek mintys neramios, kad reikia eiti skaityti... mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif
KĄ MEZGI ŠIUO METU?
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 16, 10:12)
nu jo prapuolenė...,net gėda pasakyti..
bet mat mokytis sumaniau, tai laiko tas mokslas suėda, o tiek kiek nesuėda vis tiek mintys neramios, kad reikia eiti skaityti... mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  4u.gif
KĄ MEZGI ŠIUO METU?


Ko tik aš neneriu.. doh.gif , dabar liemenės eina.., bet greit prie suknelių gryšiu.. mirksiukas.gif
Atsakyti