Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Sveikos pabaigiau dar viena suknyte savo pupai tik vel didoka doh.gif labai sunku numanyt ta dydi bet ai priaugsim svarbu kad nemaza 4u.gif
user posted image
Dar norejau paprasyti esu issisaugojusi sita suknyte tik neberandu kaip ja megsti gal galit kas nors pagelbet blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedryte1: 15 sausio 2009 - 10:13
SOS!!!
labai reikia patarimo. turbut jau visos zinot ta auksine grazuole suknele, kuria dauguma nusinerete vasara... pradejau ir as ja, bet kazkaip sudvejojau... ar ji neriama ratu ar is 2 daliu? prasau padekit:) ir patarkit kas galit. ax.gif

ir dar klausimas kiek laiko reikejo jai pabaigti? idomu ar speciau per 2 savaites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 sausio 2009 - 11:23
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 15, 11:14)
SOS!!!
labai reikia patarimo. turbut jau visos zinot ta auksine grazuole suknele, kuria dauguma nusinerete vasara... pradejau ir as ja, bet kazkaip sudvejojau... ar ji neriama ratu ar is 2 daliu? prasau padekit:) ir patarkit kas galit.  ax.gif

ir dar klausimas kiek laiko reikejo jai pabaigti? idomu ar speciau per 2 savaites?


Sveikos gyvos visos sukneliautojos.. 4u.gif
Zuviuk, aš ją nėriau ratu iki tos vietos, kur daromas trikampiukas, o po to jau atskirai.. ax.gif
O dėl laiko, tai priklauso kiek jo gali skirti dienai.., aš tam laiko turiu tik vakarais ir savaitgaliais.., bet kai labai nori tai ir gali.. tongue.gif
Atsakyti
sveikutės. nugi apraibo akys nuo tokių grožių. visoms po 4u.gif
įkvėpėt pagaliau pabaiginėt ir savo pradėtą sarafaną. liko tik apdailos juostelės.
dėl vernito ir aš pasidalinsiu patirtim, niekas man neskersavo išskyrus medvilnę ir ta buvo iš babinos ir labai plona.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 15, 12:35)
Sveikos gyvos visos sukneliautojos..  4u.gif
Zuviuk, aš ją nėriau ratu iki tos vietos, kur daromas trikampiukas, o po to jau atskirai..  ax.gif
O dėl laiko, tai priklauso kiek jo gali skirti dienai.., aš tam laiko turiu tik vakarais ir savaitgaliais.., bet kai labai nori tai ir gali..  tongue.gif

tai reiksiasi kol kas darba nera veltui... smile.gif tuomet dar viena klausimeli turiu. o kaip siaurinai? kad graziai isiliemenuotu? ar per visa eilute ar tik sonuose?
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 15, 11:42)
tai reiksiasi kol kas darba nera veltui... smile.gif tuomet dar viena klausimeli turiu. o kaip siaurinai? kad graziai isiliemenuotu? ar per visa eilute ar tik sonuose?


Siaurinau per visą eilutę, pasiskaičiaudavau kiek akių reikia sumažint ir išdalindavau, kad gautusi vienodai.. O viena rusaitė mačiau siaurino 4 vietose darydama kaip ir įsiuvas..

Tas siaurinimas labai individualus gali gautis.., kadangi mano žalioji suknelė buvo bangelių raštu, tai siaurinau mažindama stulpelius bangelėse.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 15 sausio 2009 - 11:52
QUOTE(bielra @ 2009 01 15, 12:48)
Siaurinau per visą eilutę, pasiskaičiaudavau kiek akių reikia sumažint ir išdalindavau, kad gautusi vienodai.. O viena rusaitė mačiau siaurino 4 vietose darydama kaip ir įsiuvas..

Tas siaurinimas labai individualus gali gautis.., kadangi mano žalioji suknelė buvo bangelių raštu, tai siaurinau mažindama stulpelius bangelėse..  ax.gif

Ačiū wub.gif rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,labai graziu manekeniu mazyciu pasipuosusiu wub.gif
Atsakyti
Giedryte, Mocia idejus nuoroda buvo http://public.fotki....cia1/mezginiai/
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2009 01 15, 14:28)
Giedryte, Mocia idejus nuoroda buvo http://public.fotki....cia1/mezginiai/

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif didelis dekui uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=giedryte1,2009 01 15, 11:11]
Sveikos pabaigiau dar viena suknyte savo pupai tik vel didoka doh.gif labai sunku numanyt ta dydi bet ai priaugsim svarbu kad nemaza 4u.gif
user posted image

suknele tai thumbup.gif ir man taip iseina vis per dideli numezgu doh.gif bet paguoda tai kad veliau uzdesiu.
Atsakyti
Žuviuk, o kas čia per auksinė gražuolė? galima paveikslėlį? 4u.gif
Atsakyti