Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Saulelydis,tu nueik i rankdarbius pasiziureti,kokiu ten graziu vaikisku suknuciu yra nunertu ax.gif
Atsakyti
man viena kart gyvenime yra pasitaike siulai, kad skersuotu, bet net nezinau kokie jie ten buvo, labai seni laikai, iseitis buvo megzt ne lygiuoju mezginmu o maisyt geruju isvirksciuju akiu rastus ... ,
labai megztu vernitinukus ir man jie neisdykauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 01 13, 12:25)
gal galima butu sios grazios suknytes rastuka  wub.gif  g.gif  blush2.gif

suknelės viršuje su juosta mezgimas
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2009 01 14, 15:41)
Sveikutes  smile.gif  mergytes labai prasau gal tikrai sitos baltos kuri turit shemute prasau labai patiko  bigsmile.gif

ir dar kokie cia siuliukai nes ziemai viena macherini nusineriau tai po vieno apsirengimo istyso blink.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2009 01 14, 15:41)
Sveikutes  smile.gif  mergytes labai prasau gal tikrai sitos baltos kuri turit shemute prasau labai patiko  bigsmile.gif


Va čia ta suknelė:

http://club.osinka.r...pic.php?t=40211

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tortuga: 14 sausio 2009 - 18:09
QUOTE(Tortuga @ 2009 01 14, 19:09)

oj kaip aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2009 01 14, 19:09)

aciuuuuuu bigsmile.gif thumbup.gif baigiu akis isvarvint beieskodama cool.gif
Atsakyti
Čia mano šviežutėlis sarafaniukas. Turėjo būt suknelė, bet siūlų pritrūkau. Lėkiau pirkt, kur čia mūsų miestely Vernitu prekiauja, ale nebuvo, sakė, kad yra užsakyta. Na, tai kol siūlų atsiras, pabus sarafaniukas. Čia buvo kilusios diskusijos apie skersavimus. Tai va, niekas neskersavo. Ir iš vis daba galvoju, ar yra kas skersavę mezgant Iš Vernito g.gif . niu, kad nepamenu. Kabliuku, taip. Kai nėriau sijoną apvaliai. Tai va, tas sarafaniukas, tik pupa kruta juda, sunku nufotkint:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 01 14, 22:54)
Čia mano šviežutėlis sarafaniukas. Turėjo būt suknelė, bet siūlų pritrūkau. Lėkiau pirkt, kur čia mūsų miestely Vernitu prekiauja, ale nebuvo, sakė, kad yra užsakyta. Na, tai kol siūlų atsiras, pabus sarafaniukas. Čia buvo kilusios diskusijos apie skersavimus. Tai va, niekas neskersavo. Ir iš vis daba galvoju, ar yra kas skersavę mezgant Iš Vernito  g.gif . niu, kad nepamenu. Kabliuku, taip. Kai nėriau sijoną apvaliai. Tai va, tas sarafaniukas, tik pupa kruta juda, sunku nufotkint:
user posted image


Nu labai grazios abi- ir suknyte, ir pupa 4u.gif
Atsakyti
grazi suknyte, 4u.gif o apie vernito siulus kalbant tai man tik medvilne skersavo,tai ir guli dabar padeti,nes niekaip rasto neatitaikau,kad neskersuotu.
Atsakyti
naiste777 stilinga labai thumbup.gif (as su vernitu turejau ir tų pačių problemu, neatsmenu , kaip tas raštas vadinasi , bet mezgiau 1e. gera bloga, 2 e. gerą mezgiau , o blogą nukeliau, bet labai nuobodu megztinis gavosi )
Atsakyti
ui, kokie grazus, silti sukneliuoti namuciai 4u.gif
ir kokios grazios suknytes cia gyvena... wub.gif as jau numezgus savo sarafaniuka pries gera savaite, tik mano fotografas vis pamirsta atnesti fotoaparata man doh.gif
Atsakyti