Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

o kad basa net nemaciau blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 17:55)
o kad basa net nemaciau blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

man tai ziauriai grazu
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 18:55)
o kad basa net nemaciau blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image


wau blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 17:55)
group.gif na su tokiu palaikymu tai tikrai manau arba siulus gauisu arba kokia grazia iseiti rasiu smile.gif
o eileje tai siunknyciu yra yra... pora megztu... pora nertu.... dar maziui kostiumelio noretusi... dar dovaneliu siokiu tokiu pavasariui reikia pagaminti... biggrin.gif biggrin.gif manau tuoj reikes nebeimegoti... o gal pirmiau nevalgyti biggrin.gif lotuliukas.gif nes gi pasipuosti tai norisi.... o kuom daugiau puostis jei ne suknutem ..

su sia forumo temele ir jos nerealiom dalyvem pradedi tokius dalykus kurti apie kuriuos anksciau net sapnuoti nedristavai  blush2.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif aukso zooodziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 20, 18:19)


Iskart pradejau kalenti dantimis kai pamaciau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(KarolinaViktorija @ 2009 02 20, 21:35)
Iskart pradejau kalenti dantimis kai pamaciau blink.gif

Is salcio aisku, nors gal ten nesijaucia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 18:55)
o kad basa net nemaciau blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

na sitas vaidelis tikrai kur kas grazesnis - ka reiskia nuotrauka biggrin.gif bet man visteik norisi apdailos blush2.gif ax.gif
ir dar pasakysiu, kad man labai grazu kad spalvyte viena ir tokia butent kokia yra... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 vasario 2009 - 19:47
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 21:43)
na sitas vaidelis tikrai kur kas grazesnis - ka reiskia nuotrauka biggrin.gif bet man visteik norisi apdailos  blush2.gif  ax.gif
ir dar pasakysiu, kad man labai grazu kad spalvyte viena ir tokia butent kokia yra...  wub.gif

niu va, o ką aš sakiau. atsižvelgus į pastabas iš šalies, trūkumai pašalinti ir nebėr prie ko prikibti. thumbup.gif thumbup.gif
Lusasita, dabar nuostabiai atrodo

o kokios čia apdailos, Zuviuk, norisi? kokio nors kraštelio? taigi ir taip yra gražutės juostelės, bus jau per daug detalių.
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif va vestuvėm noriu nusimegzt šitą suknutę http://keep4u.ru/ful...7e1ec2df631/jpg
tik nelabai suprantu anglišką raštų aiškinimą, gal galėtumėm truputį nuaiškint man blush2.gif būčiau labai dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 01 13, 12:34)
nebūtinai bangelėm. yra ir virbalinių kraštelių. pvz:
user posted image
user posted image
user posted image

dar gražių esu mačiusi su lapais, bet reiktų paieškoti

Jei ka dar tokiu yra grazius krastus virbalais padaryt
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Paskutine schema prie salotinio
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 19:43)
na sitas vaidelis tikrai kur kas grazesnis - ka reiskia nuotrauka biggrin.gif bet man visteik norisi apdailos  blush2.gif  ax.gif
ir dar pasakysiu, kad man labai grazu kad spalvyte viena ir tokia butent kokia yra...  wub.gif


tik nuotrauka neskubom daryta ( ir liemenukas kitas) blush2.gif o apdailos g.gif galvoju gal reiktu krasteliui , bet kad ir taip tie krasteliai jau kitoki, tai nebus paskuj sviestas sviestuotas g.gif
QUOTE(katuks @ 2009 02 20, 20:09)
niu va, o ką aš sakiau. atsižvelgus į pastabas iš šalies, trūkumai pašalinti ir nebėr prie ko prikibti.  thumbup.gif  thumbup.gif
Lusasita, dabar nuostabiai atrodo

o kokios čia apdailos, Zuviuk, norisi? kokio nors kraštelio? taigi ir taip yra gražutės juostelės, bus jau per daug detalių.


katuks, nieko nekeiciau , tik fotkinta kita diena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 22:47)
tik nuotrauka neskubom daryta ( ir liemenukas kitas) blush2.gif  o apdailos  g.gif  galvoju gal reiktu krasteliui , bet kad ir taip tie krasteliai jau kitoki, tai nebus paskuj sviestas sviestuotas  g.gif


na galima pabandyti... jei ka juk lengva nuardyti smile.gif o kad krastelis yra tai as matau, bet man norisi jo nelygaus... kaip originale... ax.gif ar kokiu kitokiu rasteliu ax.gif
aisku tai tik mano nuomone, bet as pameginciau smile.gif o apdaila tai tokia kaip mano suknutes kaklo ir padalkiu... ax.gif blush2.gif - nuotrauka saindien jau keliau...
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 23:47)
tik nuotrauka neskubom daryta ( ir liemenukas kitas) blush2.gif  o apdailos  g.gif  galvoju gal reiktu krasteliui , bet kad ir taip tie krasteliai jau kitoki, tai nebus paskuj sviestas sviestuotas  g.gif
katuks, nieko nekeiciau , tik fotkinta kita diena  mirksiukas.gif

pakeitei gi liemenuką, pozą, fotografavimo kampą biggrin.gif
tai esmė tame ir buvo, kad su suknia viskas gerai, fotografas blogas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti