Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(katuks @ 2009 02 20, 15:11)
o tai šitai tau trūksta siūlų?
g.gif nea tada maniškiai ne ta spalva, mano tamsesni...
o tavo su blizgučiu?
tai sakai 2903 nr? pažiūrėsiu, gal čia yra tokios visgi kita šalis, Russia

jetau... buciau dekinga nenusakomai ax.gif
Atsakyti
man taip letai ta auksine vystosi...anksciau naktim megzdavau, dabar anksti miego nuluztu ir ner kada nert....as viena rata apie 40min neriu, ziauru, bet kantrybes neprarandu....jei skubu tai gaunas laisviau ir bijau kad neisplatetu...bet as gyvenime nenerus, jokiu serveteliu, nieko nieko....sia vasara mane apzavejo si sukneliu tema ir bielra su savo groziais, nu ir isdrysau...
beje nutysiau siandien savo mezgini draugei nerejai, ir ji pastebejo kad mano zemi stulpeliai gaunas, ji kai panere - pas jau daug aukstesni, su tuo paciu 1 uzmetimu....matyt mano ranka neigudus, sutraukiu labai...
ai tikiuos iki vasaros pabaigt....
zuviuk, as jau irgi us tave sergu, jau kai pamaciau ta foto, maniau pati radai siulus, o cia...gal ieskok atskirai maxi panasaus atspalvio ir atskirai to metalic'o(buna man rodos jo toj vokiskoj pardej)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 20 vasario 2009 - 14:21
Oi, Akire.., isliaupsinsit mane visai.. Aš jau taip pasiilgau suknelių.. wub.gif Na bet, dabar sijonuką bandau sau nertis.., o tada jau prie suknelių sėsiu.., net 2 eilėje laukia... rolleyes.gif
Atsakyti
pas mane irgi eile 'ko noriu' ir kazkodel nert labai noriu, o ne megzt....uzkretet juodai....noriu ir bliuskytes kokios, ir apie sijona svarstau, tik nezinau ar nesiociau, bet labai graziu prisiziurejau pas rusaites...ir dar svajoju maziui tokia mini vyriska maike is kokiu plonu naturalios lino spalvos siulu nunarpliot....nu vienu zodziu...bet mano tempai vėžliški....jums tai kas viens du ir suknia....tavo liemenes krastuko bangeles dar dabar pries akis matau....
Atsakyti
Kaip Jums vaizdelis? blink.gif

http://radikal.ru/F/...226041.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 02 20, 16:28)
pas mane irgi eile 'ko noriu' ir kazkodel nert labai noriu, o ne megzt....uzkretet juodai....noriu ir bliuskytes kokios, ir apie sijona svarstau, tik nezinau ar nesiociau, bet labai graziu prisiziurejau pas rusaites...ir dar svajoju maziui tokia mini vyriska maike is kokiu plonu naturalios lino spalvos siulu nunarpliot....nu vienu zodziu...bet mano tempai vėžliški....jums tai kas viens du ir suknia....tavo liemenes krastuko bangeles dar dabar pries akis matau....

group.gif na su tokiu palaikymu tai tikrai manau arba siulus gauisu arba kokia grazia iseiti rasiu smile.gif
o eileje tai siunknyciu yra yra... pora megztu... pora nertu.... dar maziui kostiumelio noretusi... dar dovaneliu siokiu tokiu pavasariui reikia pagaminti... biggrin.gif biggrin.gif manau tuoj reikes nebeimegoti... o gal pirmiau nevalgyti biggrin.gif lotuliukas.gif nes gi pasipuosti tai norisi.... o kuom daugiau puostis jei ne suknutem ..

su sia forumo temele ir jos nerealiom dalyvem pradedi tokius dalykus kurti apie kuriuos anksciau net sapnuoti nedristavai blush2.gif lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 20, 16:19)

suknele nereali, vaizdas aplink irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 20, 17:19)


suknele nereali wub.gif nunerta be galo kruopsciai... ir pateikta stulbinamai... bet manekene tai "patrakus" lotuliukas.gif gal dziauges kad pagaliau igyvendino savo sukneline svajone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 17:10)
suknele nereali wub.gif nunerta be galo kruopsciai... ir pateikta stulbinamai... bet manekene tai "patrakus" lotuliukas.gif gal dziauges kad pagaliau igyvendino savo sukneline svajone biggrin.gif


Ji džiaugiasi, kad pagaliau pas juos (vengrijoje) iškrito pirmasis sniegas... biggrin.gif ir tikriausiai paskutinis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 20, 17:12)
Ji džiaugiasi, kad pagaliau pas juos (vengrijoje) iškrito pirmasis sniegas...  biggrin.gif  ir tikriausiai paskutinis...  lotuliukas.gif



maciau sita foto jau seniau ir galvojau nu jau visaiiiiiiii, ziema i kiema tokia suknele lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 17:16)
maciau sita foto jau seniau ir galvojau nu jau visaiiiiiiii, ziema i kiema tokia suknele  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na, kad tokia suknele į kiemą, tai pusę velnio.., bet kad basa ant asfalto ir po sniegą laksto... blink.gif , matyt tikrai ten pas juos striuka su sniegu.. biggrin.gif

Gerai mergičkos, varau namo jau (kiek galima dirbt?), reik savo svajones įgyvendint.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites visu neisvardysiu,tik visoms galiu pasakyti,Ajazau Marija,kaip grazu wub.gif
Atsakyti