Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(Mate @ 2009 02 20, 11:39)
Labukas , mergaites,

Jusu teismui smile.gif


nugis labai gražu. ir jaučiu, kad patogu thumbup.gif

QUOTE(Vaima @ 2009 02 20, 12:05)
Labutis auksarankės darbštuolytės  4u.gif

Gal kuri turit kur išsisaugojusi megstų suknelių virbalais arba nuoroda, nes baigiu akis išvarvinti beieškodama ir dauguma vašelių  blush2.gif nelabai draugauju su vašeliu  lotuliukas.gif

O gal nelabai kas gausis virbalais ?
Noriu kažkokio vos platėjanęio į apačią modeliuko  ax.gif

Klausimukas žinovėms, ar tie siūliukai nesitraukia,netysta nes tikrai nesinorėtų daug darbo įdėjus nusivilti  blush2.gif

mezgiau virbalais iš tokių (net jaučiu ir spalva tokią dėjau biggrin.gif ) ėmiau dvigubą siūlą, nes iš vieno pasirodė labai plona, o norėjau be pasuknelės nešioti. su mintim kad turėtų patįsti, nusimezgiau per mažą. laukia eilės išardymui doh.gif .
dėl traukimosi, tai lyg nesitraukia, o dėl tąsumo, tai priklauso, ar laisvai mezgi, kokio storio virbalai. maniškė kaip ir minėjau netįso, nes mezgiau gana stipriai.
dėl modeliuko: ar žiūrėjai čia? http://www.supermama...howtopic=398131
dar turiu tokią nuorodą, kur daug labai vertimų į rusų kalbą. čia ne vien tik suknios, bet gal rasi ką nors.
http://photofile.ru/users/eugenie1978/
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 12:14)

jetau clap.gif  clap.gif clap.gif clap.gif blush2.gif
kokie cia siuliukai? koks nr??? man labai truksta nedaug.... vos kokiu 30 metru... panasu kad tokiu.... niekur neberandu pirkti... gal galetum padeti????? siulai labai faini thumbup.gif

sumokeciau skolinga nelikciau...  drinks_cheers.gif


Zuviuk, aš manau, kad aš turiu tokios rūšies atliekamų, tik deja, etiketes išmėčiau, nežinau koks Nr. tik žinau, kad kitokio rudo atspalvio ir nebuvo mano "kaime". biggrin.gif
tik va, bėda, aš ne Lietuvoj unsure.gif ir būsiu turbūt tik kovo pabaigoj, ir Vilniuje, o tu berods iš Kauno g.gif
su siuntimu irgi ne kas, siuntinys keliautų gan ilgai....
tai jeigu jau iki kovo pabaigos negautum, ir sugalvotum kaip juos paiimti iš manęs, pranešk[/COLOR]
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 10:14)
jetau clap.gif  clap.gif clap.gif clap.gif blush2.gif
kokie cia siuliukai? koks nr??? man labai truksta nedaug.... vos kokiu 30 metru... panasu kad tokiu.... niekur neberandu pirkti... gal galetum padeti????? siulai labai faini thumbup.gif

sumokeciau skolinga nelikciau...  drinks_cheers.gif

o del suknutes modelio... tai ar nusiteikus kantriai tokius plonycius virbaliukais megzti??? vaseliu jie graziau ziurisi... na bent mano nuomone blush2.gif  ax.gif


Zuviuk, numeriuko nežinau,nerandu kur parašytas būtų , o pirkau praėjusią vasarą iš čia My Webpage ,prieš mėnesį dasipirkau dar porą kamuoliukų, kad netrūktų. mačiau dar turi jie ir dabar mirksiukas.gif Spalvos kodas 2955 mirksiukas.gif

g.gif ot ir bijau,kad pritrūks to ryžto su virbalais tikius plonučius megst,o su kabliuku unsure.gif , nesu išskyrus servetėles nėrus doh.gif

Bet kiek matau reikės imtis vašelio blush2.gif

Katuks, ačiū už info
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 02 20, 08:55)
O galima, aš ne vien tik pagirsiu ax.gif 
turbūt Lusasita nesupyks, nes man iki jos profesionalumo mezgime dar toli blush2.gif
suknikė labai graži, bet turbūt dar neskalbta, nelyginta. per krūtinę truputį traukia.

tikiuosi neapmėtysit manęs tapkėm, ir neišvarysit iš forumo....
tarkim aš rodydama savo darbus visada laukiu objektyvios nuomonės, gi iš šono, svetima akimi matomi visi nesklandumai, kuriuos dar galima pataisyti 4u.gif



Aciu , katuks.
Supykt tikrai nepyksiu, nes nerime as tokia zalia zalutele. Tik antra diiidele suknele nerta visa nuo a iki b. Siaip man su virbalais draugaut labiau sekasi lotuliukas.gif

Suknele ir skalbta ir lyginta blush2.gif Na gal tikrai vaisdas priklauso nuo siulu. Cia siuliukai labai plonyciai is rites, 100 % medvilne. Palyginus su maxinukemis, tai ji labai minkstutele. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 14:24)
Aciu , katuks.
Supykt tikrai nepyksiu, nes nerime as tokia zalia zalutele. Tik antra diiidele suknele nerta visa nuo a iki b. Siaip man su virbalais draugaut labiau sekasi  lotuliukas.gif

Suknele ir skalbta ir lyginta  blush2.gif  Na gal tikrai vaisdas priklauso nuo siulu. Cia siuliukai labai plonyciai is rites, 100 % medvilne. Palyginus su maxinukemis, tai ji labai minkstutele.  wub.gif

o sau nėrei? gal jei ne sau, tai tikrąjai nešiotojai kitaip atrodo.
apskritai, tai nuotraukoj niekada nesimato visko, ir ne taip matosi kaip tikrovėj.
taip kad nerk sveikatą ir tobulėk 4u.gif o mes imsim pavyzdį thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, aš mezgimo naujokė, tiesą sakant mezgu jau daugelį metų, bet esu numezgus tik vaikui šaliką laugh.gif
Šiaip graudu, nes vis nepatinka ką nusimezgu... Pamaniau, kad be iškarpų originalaus dydžio nė pro kur schmoll.gif

Dabar pamačiau tokį variantą (čia gal suknia, ar liemenė? laugh.gif , na, kad į temą būčiau) be schemos, rašto tikrai nesugebėsiu, bet darant šitaip
+-+-+-
-+-+-+
gaunasi visai neblogai kai stori siūlai.

Tik va kaip dėl schemos... Ten kur rankovės matau po truputį dadėt, megzt kartu, ar ne? Pakomentuokit, ką unsure.gif 4u.gif Jei nepavyks nekęsiu savęs visą gyvenimą laugh.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(giedryte1 @ 2009 01 15, 10:11)
Sveikos pabaigiau dar viena suknyte savo pupai tik vel didoka  doh.gif  labai sunku numanyt ta dydi bet ai priaugsim svarbu kad nemaza  4u.gif
user posted image

Jetus kaip mielai atrodo ir minkštai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 20 vasario 2009 - 13:05
Nu jūs ir saunuolės, nespėju sužiūrėt, visos darbštuolės, taip gražu, kad pačiai vėl pakilo ūpas kibt i darbus smile.gif Neriu dabar panašią į "pilkąją" suknelę ir pristigau informacijos. Gal turit kokį raštelį, kad tiktų pačiai apačiai, kad ji tokia susibangavusi būtų? Ir dar norejau paklausti neriančių sukneles, turiu jau nunėrus iki pažastų ir nebežinau kaip toliau daryt, ar taip pat tiesiai nert ar kažkaip išiminėt pažastims? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 01 13, 01:07)
Nėr už ką, neškit suknutes su savim  ax.gif
Papildyta:
Kaip manot, ar tinka į suknelių temą? g.gif  biggrin.gif

user posted image

As sakyciau kad tinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 02 20, 13:12)
user posted image


Jaučiu galima pagal šitą rankoves, ką manot? smile.gif
user posted image
Atsakyti
*coliukeee*, uzsuk cia
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 02 20, 12:51)
Zuviuk, numeriuko nežinau,nerandu kur parašytas būtų , o pirkau praėjusią vasarą iš čia My Webpage ,prieš mėnesį dasipirkau dar porą kamuoliukų, kad netrūktų. mačiau dar turi jie ir dabar  mirksiukas.gif  Spalvos kodas 2955  mirksiukas.gif

g.gif ot ir bijau,kad pritrūks to ryžto su virbalais tikius plonučius megst,o su kabliuku  unsure.gif , nesu išskyrus servetėles nėrus  doh.gif

Bet kiek matau reikės imtis vašelio  blush2.gif

Katuks, ačiū už info

numeriukas tavo 2955... verysad.gif o man reikia 2903... unsure.gif teks kazka galvot... ir as is auksarankes pirkau... o dabar nei ten nei kur kitur Kaune nera... sad.gif

o del vaselio nebijok. as irgi buvau nerus tikserveteles ir kepuryte... ir tai laaaaaaabai seniai. bet pasiryzau ir vat koks antros suknios nertos vaseliu vaizdas...ciacia tik antra nerta vaseliu... dar nebaigta, bet kai tik sugalvosiu ka surankovem daryti... ar jas trumpinti ar kita spalva deti... greitai ir pribaigsiu smile.gif

Taip kad drasiau - vaselis elegantiskesnius rubelius kuria:)
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 14:05)



Taip kad drasiau - vaselis elegantiskesnius rubelius kuria:)



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 20, 16:05)
numeriukas tavo 2955...  verysad.gif o man reikia 2903... unsure.gif teks kazka galvot... ir as is auksarankes pirkau... o dabar nei ten nei kur kitur Kaune nera... sad.gif

o del vaselio nebijok. as irgi buvau nerus tikserveteles ir kepuryte... ir tai laaaaaaabai seniai. bet pasiryzau ir vat koks antros suknios nertos vaseliu vaizdas...cia

o tai šitai tau trūksta siūlų?
g.gif nea tada maniškiai ne ta spalva, mano tamsesni...
o tavo su blizgučiu?
tai sakai 2903 nr? pažiūrėsiu, gal čia yra tokios visgi kita šalis, Russia
Atsakyti