Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 01:27)
kokios visos saunuoles, tiek primezgusios grazuoliu sukneliu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tik jusu ikvepta emiausi "auksines". Tiesa pradejau ja is kitu siuliuku, bet pamaciau, kad bus maza, ejau ieskot pasipildyt, o kol iki parduotuves nuejau ( mat iseigines ispuole), tai pradejau is kitu siuliuku. Stai rezultatas. Viena variacija turkio spalvos jau turejau  lotuliukas.gif
Tik pasuknele ne tai suknelei  blush2.gif  Fotosesija sutrukde suguzeje sveciai, tai ... gal kada perfotkinsiu.

user posted image


nu grazu nerealiai thumbup.gif thumbup.gif
Man tai niekaip tokei kantrybes neuztektu, nors labai noreciau tokios wub.gif
Atsakyti
Lusasita, labai gražu.. 4u.gif
Atsakyti
O galima, aš ne vien tik pagirsiu ax.gif
turbūt Lusasita nesupyks, nes man iki jos profesionalumo mezgime dar toli blush2.gif
suknikė labai graži, bet turbūt dar neskalbta, nelyginta. per krūtinę truputį traukia.

tikiuosi neapmėtysit manęs tapkėm, ir neišvarysit iš forumo....
tarkim aš rodydama savo darbus visada laukiu objektyvios nuomonės, gi iš šono, svetima akimi matomi visi nesklandumai, kuriuos dar galima pataisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 02 20, 08:55)
O galima, aš ne vien tik pagirsiu ax.gif 
turbūt Lusasita nesupyks, nes man iki jos profesionalumo mezgime dar toli blush2.gif
suknikė labai graži, bet turbūt dar neskalbta, nelyginta. per krūtinę truputį traukia.

tikiuosi neapmėtysit manęs tapkėm, ir neišvarysit iš forumo....
tarkim aš rodydama savo darbus visada laukiu objektyvios nuomonės, gi iš šono, svetima akimi matomi visi nesklandumai, kuriuos dar galima pataisyti 4u.gif


Krutinė ir man truputėlį užkliuvo.., bet rezultatas iš ties puikus.. 4u.gif
Katuk, o aš niekada ir neplaunu nertų suknelių iš kart po nunėrimo.., nebent tai būtų baltas nėrinys...
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 20, 11:03)
Katuk, o aš niekada ir neplaunu nertų suknelių iš kart po nunėrimo.., nebent tai būtų baltas nėrinys...

bet... tai... o...gi reikia kažką daryti, ar ne? gal tada palygini? arba tada siūliukai turi būti fantastiškos kokybės ir nėrėja tokia gera, kaip Bielra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 02 20, 09:07)
bet... tai... o...gi reikia kažką daryti, ar ne? gal tada palygini? arba tada siūliukai turi būti fantastiškos kokybės ir nėrėja tokia gera, kaip Bielra bigsmile.gif


irnesakyk.gif , matyt tikrai nuo siūlų priklauso..? g.gif Bet nei vieno nėrinio nesu nei plovus nei lyginus.., na nebent jeigu per siaura pasirodo, tai tada prabraukiu su lygintuvu.., nes pastoviai mėgstu nusiaurint.. hihihi.gif
O be to dar visas savo sukneles po to į skalbimo mašiną ant normalios programos ir viskas kuo puikiausiai... ax.gif, ta prasme jau po panešiojimo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 20 vasario 2009 - 09:21
Labukas , mergaites,
kuri laika pas Jus nebuvau (uzsiemus bauvau roziu usakymu, siuntimu is Olandijos, o sitiek daug pas Jus grozybiu radau!!!! wub.gif wub.gif wub.gif net akys raibsta - ir to , ir to , ir to noriu! biggrin.gif
as pagaliau Jums idesiu parodyt ta savo melynaja, nesioju ja jau nuo sausio galo, tik niekaip negalejau anksciau nufotografuot. Siulai pirkti pernai IKI, pritrukau siek tiek rankovems mirksiukas.gif , dar niekad taip nebuvo, kad visiskai siulus sumegsciau, liko gal kokie 2 metrai biggrin.gif Bet dairausi vel IKI gal ir simet jie pasirodys (kitu spalvu maciau, bet melynu nera), pirkciau viena matkeli ir perdaryciau rankoves kazkaip kitaip, nes dabar jos labai issitampo ties alkunemis unsure.gif
Jusu teismui smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labutis auksarankės darbštuolytės 4u.gif

Gal kuri turit kur išsisaugojusi megstų suknelių virbalais arba nuoroda, nes baigiu akis išvarvinti beieškodama ir dauguma vašelių blush2.gif nelabai draugauju su vašeliu lotuliukas.gif
Siūlus turiu nusipirkusi Maxi metalik
user posted image
user posted image
O gal nelabai kas gausis virbalais ?
Noriu kažkokio vos platėjanęio į apačią modeliuko ax.gif

Klausimukas žinovėms, ar tie siūliukai nesitraukia,netysta nes tikrai nesinorėtų daug darbo įdėjus nusivilti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2009 02 20, 10:39)
Jusu teismui smile.gif


liuksiska ir spalva ir modelis suknutes... mirksiukas.gif ir ant monekenes labai gerai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaima @ 2009 02 20, 11:05)
Labutis auksarankės darbštuolytės  4u.gif

Gal kuri turit kur išsisaugojusi megstų suknelių virbalais arba nuoroda, nes baigiu akis išvarvinti beieškodama ir dauguma vašelių  blush2.gif nelabai draugauju su vašeliu  lotuliukas.gif
Siūlus turiu nusipirkusi Maxi metalik
user posted image
user posted image
O gal nelabai kas gausis virbalais ?
Noriu kažkokio vos platėjanęio į apačią modeliuko  ax.gif

Klausimukas žinovėms, ar tie siūliukai nesitraukia,netysta nes tikrai nesinorėtų daug darbo įdėjus nusivilti  blush2.gif

jetau clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif blush2.gif
kokie cia siuliukai? koks nr??? man labai truksta nedaug.... vos kokiu 30 metru... panasu kad tokiu.... niekur neberandu pirkti... gal galetum padeti????? siulai labai faini thumbup.gif

sumokeciau skolinga nelikciau... drinks_cheers.gif

o del suknutes modelio... tai ar nusiteikus kantriai tokius plonycius virbaliukais megzti??? vaseliu jie graziau ziurisi... na bent mano nuomone blush2.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 20, 00:27)
Tik jusu ikvepta emiausi "auksines".


kazkaip nesmagu tokia didzia meistre kritikuoti, nes tikrai labai graziu darbeliu Jos sarase yra... bet.... ir man uzkliuvo krutine... ir dar uzkliuvo apdaila... kodel jos nera? bent jau man labai noretusi... suknute tikrai pagrazetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 vasario 2009 - 10:16
QUOTE(lorkutė @ 2009 02 13, 22:03)
Sveikos, ar mane priimsit ? blush2.gif
Šitą, nu gal ne visai tokią....bet vistik panašią  mezgiau savo dukružei. Turiu ją iš priekio išsissaugojusi, ji su kišenėmis. Tik dar numezgiau megztuką ant viršaus užsimesti. Ji laaaabai patenkinta  thumbup.gif

http://picasaweb.goo...774546926965586


Sveikute 4u.gif
Labai grazi suknyte mergytei isejo wub.gif O as dar vis vargstu su saviske.Teko paardyt doh.gif Na,bet as uzsispyrus ir vistiek ja baigsiu tongue.gif
Idomu,ar KristinaKristina ja baige g.gif Gal as praleidau unsure.gif
O jus vel tiek graziu sukneliu primezget,tai pas mane jau vel galvoj kirba pilna ideju rolleyes.gif
Atsakyti
aj kokiu grozybiu vel pridejot wub.gif
naiste
lusasita
mate

super groziai thumbup.gif
as savo sokoladine "pilkute" neriu, iki sijono apacios liko pora eiluciu, jau norisi greiciau dabintis prisiziurejus jusu grozybiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 02 20, 10:05)
Siūlus turiu nusipirkusi Maxi metalik
user posted image
user posted image
O gal nelabai kas gausis virbalais ?
Noriu kažkokio vos platėjanęio į apačią modeliuko  ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti