Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

sveikutės 4u.gif
Pirmiausia tai pagirsiu *coliukeee*, tikrai labai liuksiška kasdienė suknia thumbup.gif
dar zuikulio berods mažoji suknytė labai žavinga
na o kitų tolėlesnių, jau nesupykit, nepaminėsiu, ale kiek žiūrėjau, tai nei vienos negražios nebuvo biggrin.gif

QUOTE(naiste777 @ 2009 02 18, 22:48)
Padrąsinot, tikrai reiks kabinti šitą juodą, o ir siūlų turiu. Dabar rodau savo mocherinę. Tik dar neturiu padorios pasuknelės (su naktiniais juk niekur neisi) ir diržo reikia.


o tau brangioji pasakysiu, kad tie naktinukai čia laaaabai tinka.
tarp kitko, seniai ieškau tokių va be jokių nėrinių ir vienspalvių, kaip tik pasuknelėms naudočiau, ale nerandu. nes gi tie visokie apatinukai taip neblizga kaip naktinukai biggrin.gif o kokiai blatnesnei progai norisi gi pablizgėti ax.gif

suknelė labai graži, ypač tas apatinis raštelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 02 18, 20:48)
Padrąsinot, tikrai reiks kabinti šitą juodą, o ir siūlų turiu. Dabar rodau savo mocherinę. Tik dar neturiu padorios pasuknelės (su naktiniais juk niekur neisi) ir diržo reikia.

user posted image


Spalvytė jėginė.., labai gražu.. O dėl naktinukų, tai aš tik naktinukus ir naudoju.. ax.gif Kaip sakoma pasiruošus visiems gyvenimo atvejams.., na čia jeigu tektų ne namuose nakvot.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
naiste777 daili ir graži suknutė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytelis!!!

Mano suknele juda (gaila, kad per nakti pati pragulejo, galejo gi pasimegzt ta paprastaja dali), o cia ziuriu naujos sukneles JUDA!!!

QUOTE(*coliukeee* @ 2009 02 18, 12:46)
Pagaliau  bigsmile.gif Ilgai svajota noreta mocherine suknia  ax.gif

user posted image


4u.gif Labai dailiai pateikei - jauciasi net is vaizdu, kaip ja dziaugiesi. Gero nesiojimo!

QUOTE(AveM @ 2009 02 18, 16:42)
O as mezgu sau megztuka,suknute guli salia ir verkia.Pritrukau siulu ir nezinau kada juos gausiu.


Blogis tas siulu pritrukimas. Bet ir tokiais vauser posted image kiekiais pirkti - irgi ne iseitis biggrin.gif Imk grazuti kamuoliuka ploniuku - tiesiog nes jie laaabai grazus user posted image {pagal aprasyma - 2400 m/100 g, vilnutytele}


QUOTE(naiste777 @ 2009 02 18, 21:48)
Padrąsinot, tikrai reiks kabinti šitą juodą, o ir siūlų turiu. Dabar rodau savo mocherinę. Tik dar neturiu padorios pasuknelės (su naktiniais juk niekur neisi) ir diržo reikia.

user posted image


Ir su nepadoria pasukne graziai krenta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 vasario 2009 - 08:17
naiste777, labai graži suknikė thumbup.gif Šiaip man tokie apatinukai daug gražiau už tuos "kombinukus", sau ir panašų prisitaikiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 02 18, 20:48)

liuks suknike, man apmezgimas ar apnerimas labai dailus, ir naktiniai savo vietoj....

QUOTE(bielra @ 2009 02 19, 00:12)
Spalvytė jėginė.., labai gražu.. O dėl naktinukų, tai aš tik naktinukus ir naudoju..  ax.gif  Kaip sakoma pasiruošus visiems gyvenimo atvejams.., na čia jeigu tektų ne namuose nakvot..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už įvetinimus. Bielra prajuokino lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
coliuke ir naiste77 super suknytes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
naiste777 labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 02 18, 20:48)
Padrąsinot, tikrai reiks kabinti šitą juodą, o ir siūlų turiu. Dabar rodau savo mocherinę. Tik dar neturiu padorios pasuknelės (su naktiniais juk niekur neisi) ir diržo reikia.

user posted image



Oho, koks gražus darbelis. Turbūt ilgai teko darbuotis. Man irgi reiktų tokią nusinarpliot, tik vis nesiryžtu g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Ačiū už vertinimą dar kartą visoms 4u.gif O kiek laiko užtrukau, net negaliu pasakyti. Šiaip gana greit mezgės. Tik paskui man dingo įkvėpimas, nes jokios progos nebuvo, deadline'o, taip sąkant. Kol laukiau įkvėpimo sugrįžtant, numezgiau dvi liemenes, mažei paltuką ir sarafaniuką. Paskui įkvėpimas grįžo ir pabaigiau per kokias tris dienas. Viską sudėjus, per kokias dvi savaites turbūt.
Atsakyti
kokios visos saunuoles, tiek primezgusios grazuoliu sukneliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tik jusu ikvepta emiausi "auksines". Tiesa pradejau ja is kitu siuliuku, bet pamaciau, kad bus maza, ejau ieskot pasipildyt, o kol iki parduotuves nuejau ( mat iseigines ispuole), tai pradejau is kitu siuliuku. Stai rezultatas. Viena variacija turkio spalvos jau turejau lotuliukas.gif
Tik pasuknele ne tai suknelei blush2.gif Fotosesija sutrukde suguzeje sveciai, tai ... gal kada perfotkinsiu.

user posted image



Atsakyti