Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

jau sukneles grozis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 02 18, 16:42)
O as mezgu sau megztuka,suknute guli salia ir verkia.Pritrukau siulu ir nezinau kada juos gausiu.

console.gif na man irgi toks pats likimas... suknute guli... pritrukau siulu... sad.gif tenka prie megztuko sedeti... tik ne sau o mamai ax.gif ir kazkaip keista.. nu nera azarto... nera... unsure.gif verysad.gif o va apie suknute pagalvojus tai net rankos panizta...
zodziu kurybine krize... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 18 vasario 2009 - 16:58
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 18, 17:57)
console.gif na man irgi toks pats likimas... suknute guli... pritrukau siulu... sad.gif tenka prie megztuko sedeti... tik ne sau o mamai ax.gif  ir kazkaip keista.. nu nera azarto... nera...  unsure.gif  verysad.gif o va apie suknute pagalvojus tai net rankos panizta...
zodziu kurybine krize... unsure.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 02 18, 12:46)
Pagaliau  bigsmile.gif Ilgai svajota noreta mocherine suknia  ax.gif

[


Labai fainutė suknutė, tokia šilta ir minkšta atrodo. Ir mano mocheriukė jau išdžiuvo, tik nėr kam mane nufotkint. Gal vėliau vakare pasirodysiu.
Atsakyti
Laukiam laukiam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2009 02 18, 15:42)
nuostabi  wub.gif
o spalva kuri ta tikroji?

vidurine tikroji smile.gif kakava tokia...
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 02 18, 12:46)
Pagaliau  bigsmile.gif Ilgai svajota noreta mocherine suknia  ax.gif


nu labai dailu, subtilu ir moteriska 4u.gif
ech unsure.gif jei tik ta mochera manes nekastu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 02 16, 17:48)
Kaip aš tokios užsimaniau  wub.gif Bet kol nusimegsiu ir žiema pasibaigs.... O ar nugaroj irgi pynės yra? O ar megzta ratu, ar iš dviejų dalių? Labai dailiai atrodo



Trumpai apie šią juodukę: ji megzta iš dviejų dalių, susiūta šonuose. Nugaroje pynių nėra, tik priekyje. Megzkit, jei ne šiai, besibaigiančiai, žiemai, tai kitai bus biggrin.gif
Atsakyti
Coliukeee, tikras grozis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 18, 21:22)
Trumpai apie šią juodukę: ji megzta iš dviejų dalių, susiūta šonuose. Nugaroje pynių nėra, tik priekyje. Megzkit, jei ne šiai, besibaigiančiai, žiemai, tai kitai bus biggrin.gif


Padrąsinot, tikrai reiks kabinti šitą juodą, o ir siūlų turiu. Dabar rodau savo mocherinę. Tik dar neturiu padorios pasuknelės (su naktiniais juk niekur neisi) ir diržo reikia.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(<Pinda> @ 2009 02 18, 14:15)
Spygle laibai dailus darbeliaia, ypac suknele  thumbup.gif  , tik idomu kaio atrodo ant modeliuko  ax.gif

Ačiū,pabandysiu pasirodyt,jei bus kas pafotkina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 02 18, 20:48)
Padrąsinot, tikrai reiks kabinti šitą juodą, o ir siūlų turiu. Dabar rodau savo mocherinę. Tik dar neturiu padorios pasuknelės (su naktiniais juk niekur neisi) ir diržo reikia.

user posted image
Atsakyti