Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(zaniatja @ 2009 02 13, 19:29)
Sveikos

Akire grazi labai tavo liemene  4u.gif
Vat vat pagal tokia ir as pradejau, numezgiau daugiau nei puse nugaros, isradziau von viska,- per siaura pasirode, dabar is naujo pradejau, daugiau motyvu idejau, kad nebuciau kaip i desra ilindus, ziuresim, kas gausis

ot cia kokiu stebuklu radau... doh.gif  Ta isleistuviu suknele.... o tas violetinis sijonas... o figura kokia  blink.gif  doh.gif
Papildyta:
user posted image
Vat tiek buvau juodosios numezgus, paziurejau, kad siaurai bus. Galvojau, elgsiuos pagal Folkos mamos taisykle NEARDYTI!!! Gal galvojau juostas kokias i sonus imegsiu, bet ai kazkaip paemiau ir isardziau.  g.gif



Vau, aš apakau tongue.gif Labai labai gražu. Tik nenuleisk rankų, ir nešiosi sau laiminga. Ardymas tai dar ne viskas, visos mes ardom ir vėl mezgam, bet rezultatas būna vis tiek liuks. Tai sėkmės tau.
Atsakyti
Oj kaip aciu uz gera zodi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(In-gu-te @ 2009 01 22, 12:18)
Sveikos 4u.gif As tyliai skaitineju,aikcioju nuo jusu darbu,ir narplioju irgi sita pilka suknele ax.gif Galim kartu,na as jau ipusejau,bet su mano tempais doh.gif(va jus jau 17-oj temoj bendraujat,o as vis prie 15-os griztu doh.gif O kur dar noru sarasas penkmeciui i prieki smile.gif ) Noreciau iki Valentino baigt,bet reiks labai pasistengt rolleyes.gif
Siaip save priskiriu prie zaliu mezgeju,nes su rastais nelabai draugauju ax.gif Priimsit i savo buri?

Sveikos, ar mane priimsit ? blush2.gif
Šitą, nu gal ne visai tokią....bet vistik panašią mezgiau savo dukružei. Turiu ją iš priekio išsissaugojusi, ji su kišenėmis. Tik dar numezgiau megztuką ant viršaus užsimesti. Ji laaaabai patenkinta thumbup.gif

http://picasaweb.goo...774546926965586
Papildyta:
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 21, 22:09)
Sveikos mezgejeles,
Ziuriu paziuriu i jusu nuostabius darbelius ir paciai labai maga isiliet i jusu bureli.
Tikiuosi priimsit. 4u.gif
Siuo metu mezgu dukrai megztuka. Kai baigsiu noriu megzti tokia suknele - sarafana.

user posted image
Gal kas kartu nori su manim? mirksiukas.gif

Jiezau , nepacitavau. schmoll.gif , bet turbūt supratote , apie kurią aš čia. g.gif Ogi apie šią wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkutė: 13 vasario 2009 - 21:03
QUOTE(gussste23 @ 2009 02 13, 13:50)
labai grazu super 4u.gif  gal galima tos juodos sukneles schemute?  giedrepp@gmail.com aciu


Ačiū už pagyras..... bigsmile.gif
Atsakyti
Saunuoles visos user posted image, pridejot nuostabiu groziu.
Atsakyti
Merginos, kaip dabar ikelti foto ?
tieseij is kompo kaijp supratau jau nebegalima reikia kaskur issaugot internete ir ikelti tik foto nuoroda???? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglė: 15 vasario 2009 - 22:22
atleiskit, kad ne i tema, taciau
http://www.supermama...?...0081&st=204
gal kazkas nores ir gales prisideti
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 02 15, 22:18)
Merginos, kaip dabar ikelti foto ?

Foto įkėlimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 16 vasario 2009 - 05:44
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 01:09)
Pasirodysiu ir aš savo megztas sukneles.
user posted image



Kaip aš tokios užsimaniau wub.gif Bet kol nusimegsiu ir žiema pasibaigs.... O ar nugaroj irgi pynės yra? O ar megzta ratu, ar iš dviejų dalių? Labai dailiai atrodo
Atsakyti
Labukai, nerealiosios!!!!!

As tik apziurejau, detaliai nuo liutes juodos suknios nugriuvau (nes dar ne viska gi perziurejau rolleyes.gif rolleyes.gif ). KVYKIU, nesgi turiu piankis ceme sukneles, tai ateinu!!!!! Suknele MAN. Violetine. Vilna ir moherio svajones biggrin.gif

{Juodas projektas palauks vasaros dienu}

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 11, 21:05)
na gal ir smagu butu kartu nerti, bet pradeciau as dar tikrai ne vasari ir ne kovo pradzioj - gali buti kad ir balandis ateitu. ax.gif o gal ir greiciau pavyktu su kitais darbeliais susitvarkyti smile.gif na betkokiu atveju kai pradesi butinai pranesk - gal ir jungsiuos blush2.gif

GADGET pasidalink "kriaukleles" schemomis ir sukaupta patirtimi  blush2.gif  4u.gif  skolingos neliksim  blush2.gif



Niu bet kaip laiku pareinu, kaaaa? Jau cia kazzzkas ir lauzt (??????) mane sumaste lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kriaukleles schemu ner.
Neriau is akyciu ir fotyciu, ir va kaip tik "susitvarkiau", tai ir fotyciu nebeturiu, bet papasakoti tai galiu bigsmile.gif Schemute turiu tik tos motyvu juostos, ir tai tik pasizymejau KAZKUR (o sian va ka tik langus pakeiciau, t.y. perinstaliavau Windows'us).
Atsakyti
Paskutinis darbas
user posted image
Atsakyti
niu thumbup.gif labai kruoščiai ir dailiai wub.gif o koookia spalva wub.gif
Atsakyti