Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

nuostabu nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 02 11, 21:41)
sveikos merginos,
pabaigiau liemenę
http://www.supermama...;#entry23962622
tai čiumpu 'auksinę' į dantis, tik lėtokai man su ja gaunas....vieną ratą apie 30min neriu, bet gal įsivažiuosiu...noriu kad primintumėt man kaip gražiau įliemenuot, ar tik šonuose suimat, ar per visa rata paskirstyt....ir dar man ji tokia tanki, na ta prasme ne tokia skylėta kaip originale, kokiu nr jus neriat vaseliu?pas mane 1,4, bandziau su 1,7 bet labai negrazios akys, nelygios ir išsitampe, bet laisvesnis mezginys ir greičiau rezultatas matos
likau prie 1,4nr...

as neriu 1,5 thumbup.gif o pas mane irgi takoka, bet man tia dar labiau patinka ax.gif as iliemenavima dariau tik sonuose thumbup.gif ir net jo nelabai ir matosi - kaip nulieta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 02 12, 11:14)
Na, pagalaiu dukrai mezgamas sarafanas eina ''prie pabaigos''. Aciu visoms mergaitems uz patarimus ir gerus zodzius. Stai kaip atrodo. Liko tik apykaklaite ''pritaisyt''. Man jis gavosi gode tipo, nes apacia dariau ne ''55 cm'', o ''ant 60 cm''. Toks buvo uzmanymas. Galejau dar truputuka siauriau ties liemeniu padaryt. Na, bet dukra sake, kad segsis platu dirza su sagtimi, tai viskas bus  ciki.

nu fantastiskas serafanas wub.gif reikes ir man atidziau apie ji pagalvoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 12 vasario 2009 - 14:23


QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 12, 14:22)
as neriu 1,5 thumbup.gif o pas mane irgi takoka, bet man tia dar labiau patinka ax.gif as iliemenavima dariau tik sonuose thumbup.gif  ir net jo nelabai ir matosi - kaip nulieta smile.gif


aišku, kolkas man toli iki to iliemenavimo, bet aciu...kreipsiuos ir veliau
Atsakyti
[quote=juraciukaslt@,2009 02 11, 19:14]

kaip grazu biggrin.gif























Atsakyti
Vanesa, polo, qqte, eya labai dėkoju už pagyrimus. Labai gera, kai likau įvertinta. Tikrai, kol nunarplioji, šitiek laiko praeina, o dar tas susiuvimas..... Ech, pagalvoji, ir iš kur tiek kantrybės... Bet tik baigi vieną projektą, net nepajauti, kaip virbalai vėl atsiranda rankose ir imiesi kito mezginio. O pro siūlų parduotuves tiesiog nebegali praeiti...... Manau, ką čia paistalioju, ne viena esate pajutusi. Tuo juk mes ir gyvos thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 00:09)
Pasirodysiu ir aš savo megztas sukneles.
user posted image

user posted image



labai grazu super 4u.gif gal galima tos juodos sukneles schemute? giedrepp@gmail.com aciu
Atsakyti
Idedu ir aš sarafaniuką ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2009 02 13, 15:07)
Idedu ir aš sarafaniuką ax.gif
user posted image

Vau!!! wub.gif ir spalvytes graziai dera ir labai graziai numegzta 4u.gif
Atsakyti
Koti,super wub.gif
Atsakyti
Dekui Merginos blush2.gif
Atsakyti
Labukas, rolleyes.gif

didziule pagarba Jums visoms, nes toooks isamus forumas sukurtas tik Jusu deka!
Jusu sukeltos nuorodos turetu ikvepti kiekviena, kas turi panasu pomegi.

O as taip pat noriu pasigirti savo jau atliktais darbeliais. Be galo, be krasto megstu nerti vaseliu, mano darbai patalpinti puslapyje - Neriniai ir dar daugiau . Tikiuosi Jums patiks!

Gerta dry.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Akire3 @ 2009 02 11, 21:41)
sveikos merginos,
pabaigiau liemenę
http://www.supermama...;#entry23962622
tai čiumpu 'auksinę' į dantis, tik lėtokai man su ja gaunas....vieną ratą apie 30min neriu, bet gal įsivažiuosiu...noriu kad primintumėt man kaip gražiau įliemenuot, ar tik šonuose suimat, ar per visa rata paskirstyt....ir dar man ji tokia tanki, na ta prasme ne tokia skylėta kaip originale, kokiu nr jus neriat vaseliu?pas mane 1,4, bandziau su 1,7 bet labai negrazios akys, nelygios ir išsitampe, bet laisvesnis mezginys ir greičiau rezultatas matos
likau prie 1,4nr...

Akire grazi labai tavo liemene 4u.gif

QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 01:09)
Pasirodysiu ir aš savo megztas sukneles.
user posted image



Vat vat pagal tokia ir as pradejau, numezgiau daugiau nei puse nugaros, isradziau von viska,- per siaura pasirode, dabar is naujo pradejau, daugiau motyvu idejau, kad nebuciau kaip i desra ilindus, ziuresim, kas gausis
QUOTE(GertaL @ 2009 02 13, 17:30)
Labukas, rolleyes.gif

didziule pagarba Jums visoms, nes toooks isamus forumas sukurtas tik Jusu deka!
Jusu sukeltos nuorodos turetu ikvepti kiekviena, kas turi panasu pomegi.

O as taip pat noriu pasigirti savo jau atliktais darbeliais. Be galo, be krasto megstu nerti vaseliu, mano darbai patalpinti puslapyje - Neriniai ir dar daugiau . Tikiuosi Jums patiks!

Gerta dry.gif

ot cia kokiu stebuklu radau... doh.gif Ta isleistuviu suknele.... o tas violetinis sijonas... o figura kokia blink.gif doh.gif
Papildyta:
user posted image
Vat tiek buvau juodosios numezgus, paziurejau, kad siaurai bus. Galvojau, elgsiuos pagal Folkos mamos taisykle NEARDYTI!!! Gal galvojau juostas kokias i sonus imegsiu, bet ai kazkaip paemiau ir isardziau. g.gif
Atsakyti