Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Ačiū mergaitės, megsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 11, 18:14)

Gražu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 02 11, 13:51)
As turiu 400 g truputi storesniu truputi nei Maxi, 100g = 420 m. Tai gal irgi uzteks? ax.gif  Nesioju S/M dydi. Apsidraudziant reikia iskirpte didesne daryt gal, kad siulus pataupyt lotuliukas.gif
Schemuciu neturiu, zinau, kad Gadget ja nere. gal bandom uzlauzt? blush2.gif Osenkoj irgi tik bendrais bruozais (arba patingejau labai smarkiai gilintis ir neradau) aptarta. Hmzz.. Gal neriant kartu ir patarimais pasidalintume? kol kas dar reikia pabaigti pora dalykeliu, o tada jau pirmyn, kad iki vasaros suspeti doh.gif  biggrin.gif


na gal ir smagu butu kartu nerti, bet pradeciau as dar tikrai ne vasari ir ne kovo pradzioj - gali buti kad ir balandis ateitu. ax.gif o gal ir greiciau pavyktu su kitais darbeliais susitvarkyti smile.gif na betkokiu atveju kai pradesi butinai pranesk - gal ir jungsiuos blush2.gif

GADGET pasidalink "kriaukleles" schemomis ir sukaupta patirtimi blush2.gif 4u.gif skolingos neliksim blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
pabaigiau liemenę
http://www.supermama...;#entry23962622
tai čiumpu 'auksinę' į dantis, tik lėtokai man su ja gaunas....vieną ratą apie 30min neriu, bet gal įsivažiuosiu...noriu kad primintumėt man kaip gražiau įliemenuot, ar tik šonuose suimat, ar per visa rata paskirstyt....ir dar man ji tokia tanki, na ta prasme ne tokia skylėta kaip originale, kokiu nr jus neriat vaseliu?pas mane 1,4, bandziau su 1,7 bet labai negrazios akys, nelygios ir išsitampe, bet laisvesnis mezginys ir greičiau rezultatas matos
likau prie 1,4nr...
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš savo megztas sukneles.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 02:09)
Pasirodysiu ir aš savo megztas sukneles.


Nu labai grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
liute2 tikrai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Na, pagalaiu dukrai mezgamas sarafanas eina ''prie pabaigos''. Aciu visoms mergaitems uz patarimus ir gerus zodzius. Stai kaip atrodo. Liko tik apykaklaite ''pritaisyt''. Man jis gavosi gode tipo, nes apacia dariau ne ''55 cm'', o ''ant 60 cm''. Toks buvo uzmanymas. Galejau dar truputuka siauriau ties liemeniu padaryt. Na, bet dukra sake, kad segsis platu dirza su sagtimi, tai viskas bus ciki.
user posted image
user posted image
QUOTE(virsma @ 2009 01 30, 16:10)
nerealiai, bigsmile.gif mes nustebom,o tas baltas mezgete rankomis ar masina?

Jei turite omeny ta balta su auksinemis juostelemis, tai ji megzta virbalais, o juosteles vaseliu.
QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 31, 00:03)
dar viena mano mocerinukė,gaila,kad modeliukas vėl į kitus panašus,bet toks  buvo klientės noras ax.gif

wau! Oi toli man iki tokiu groziu, oi toli. doh.gif
QUOTE(valentinuke @ 2009 01 31, 18:49)
Pristatau ir savo suknute draugei mirksiukas.gif  smile.gif

Laaabai grazu. Tik labai idomu, kaip atrodytu ant modeliuko.
QUOTE(eferika @ 2009 02 03, 08:41)
o čia pasirodysiu suknele MB mamai

Net nezinau katra varianta labiau beisliaupsinti, - ar tokia nuostabia suknute, ar marcia.
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 04, 17:08)
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo

Jus su ta ''auksine''mane nuzudysit. blink.gif .... tokius romanus apie ja sukuret... lotuliukas.gif teks net ir man nelabai draugaujanciai su vaseliu , ji imt i rankas. doh.gif Neimanoma atsispirt tokiam groziui.
QUOTE(La Perla @ 2009 02 05, 09:13)
sveikos, pristatau savo nauja kurineli:

wub.gif Pyniuotos suknutes - Visos mano svajones. Tik cia issipildziusios. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 12 vasario 2009 - 10:48
Laba diena tongue.gif ,

Na jau kokių grožių primeistravusios,visų nevardinsiu,visos šaunuolės user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 02 05, 20:55)
o as sukneles virsutine dali nusineriau ir... didele doh.gif tai atidaviau uosvei-apacia dasiners biggrin.gif ardyt labai gaila unsure.gif

Kazkas panasaus ir pas mane buna, kai mezgu sau ir gaunasi per maza, belieka megzt dukrai, o kai dukrai mezgu ir gaunasi per placiai- mezgu sau. lotuliukas.gif
QUOTE(fiona35 @ 2009 02 07, 18:38)
Na,štai,rodau ilgai megztą,daug ardytą(kaip įprastai)  doh.gif ir jau seniai turbūt visų pamirštą suknią iš dryžuotųjų serijos  ax.gif

Labai grazi suknute ir labai labai dera mergaitei. wub.gif
QUOTE(Vandenė @ 2009 02 07, 19:35)
:  Jūs mezgat pagal išmatavimus pasidariusios iškarpas?
  Ir šiaip pastoviai man reik matuot ir tikslint ilgį,plotį ir t.t.   doh.gif 
....... mezgi-ardai,mezgi-ardai ir vėl iš naujo  doh.gif

Pastaruoju metu mezgu pagal savo pasidaryta iskarpa, ir tuo esu patenkinta, nes ansciau kai megzdavau be jos, tai nusibosdavo ardyt.... doh.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 09, 00:16)
mano naujiena
SUKNELĖ-SARAFANAS
.....paprastutis darbelis ,,iš galvos" ir svarbiausia SAU.
.....pradėtas megzti pernai,baigtas per vieną pusdienį smile.gif

Labai puosnus sarafanas. Sagos laaaabai puosia Grazus sumanymas. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 12 vasario 2009 - 10:44
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 00:09)
Pasirodysiu ir aš savo megztas sukneles.

oj koks grooozis
ypac ta ruda wub.gif
Atsakyti
liute2, kristinakristina, nuostabios suknelytes!! wub.gif Padirbejo rankeles, padirbejo... Tikria labai grazu 4u.gif
Atsakyti