Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 10:51)
Sveikutes sukneliautojos  smile.gif
O as susimasciau, ar tokio stiliaus suknele ( nerta airisku budu ), neatrodys labai jaunatviskai  g.gif ? Ant nosies 30 , ar neatrodysiu juokingai?

Suknutė labai gražutė thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif ne nu merginos duodat, trisdešimt mat nebe jaunystė doh.gif , tai keturiasdešimties jau matyt įkapes laikas megst biggrin.gif Soryy nesuprantu kaip tokioj jaunystėj žmogus nesidžiaugia JAUNYSTE ???????????????
Man ant nosies 35 ir žvalgausi jaunatviško sexsi modeliuko, kad suviliot sugundyt ne tik sb bet ir kt blush2.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 10:51)
Sveikutes sukneliautojos  smile.gif
O as susimasciau, ar tokio stiliaus suknele ( nerta airisku budu ), neatrodys labai jaunatviskai  g.gif ? Ant nosies 30 , ar neatrodysiu juokingai?

lotuliukas.gif žiūri, mėgsti juokus... Arba kitaip pasakius, kiek jautiesi metų tiek ir esi mirksiukas.gif Galima pasakyt man net 30, galima- tik 30.
Man pačiai tik truputis virš 30 flirt.gif
Ta gražuolytė, kur įdėjai- labai elegenatiška wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 02 11, 13:04)
Sveikos,

Zinau kad klausimukas nelabai protingas, bet vis tiek paklausiu: kiek mazdaug siulu reikia vasarinei nertai suknelei? gal teisingiau klausti metrais, o ne gramais? Turiu graziu tamsiai melynu, bet nezinau ar uzteks doh.gif o tunikos nenoriu...
Turiu pagundu nerti kazkada cia aptarta "kriauklele"

jei esi normalau susdejimo, tia maxi 4 turi pakakti siai. tai butu 400g ir 2260 metru. 4u.gif
o gal gali schemute pasidalinti. Man si suknute irgi nori i eile atsistoti ax.gif

o del metu tai jus pavarot doh.gif juk nuo 30 manau gyvenimas turi tik pradeti zydeti - ypac moterims smile.gif tad auksciau nosis 4u.gif Jusu laikas tik ateina. Neuzilgo ir man jis ateis. vos 3 meteliai... cool.gif ach...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 11 vasario 2009 - 12:48
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 11, 13:43)
jei esi normalau susdejimo, tia maxi 4 turi pakakti siai. tai butu 400g ir 2260 metru. 4u.gif
o gal gali schemute pasidalinti. Man si suknute irgi nori i eile atsistoti ax.gif


As turiu 400 g truputi storesniu truputi nei Maxi, 100g = 420 m. Tai gal irgi uzteks? ax.gif Nesioju S/M dydi. Apsidraudziant reikia iskirpte didesne daryt gal, kad siulus pataupyt lotuliukas.gif
Schemuciu neturiu, zinau, kad Gadget ja nere. gal bandom uzlauzt? blush2.gif Osenkoj irgi tik bendrais bruozais (arba patingejau labai smarkiai gilintis ir neradau) aptarta. Hmzz.. Gal neriant kartu ir patarimais pasidalintume? kol kas dar reikia pabaigti pora dalykeliu, o tada jau pirmyn, kad iki vasaros suspeti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2009 02 11, 13:19)
nu vat tokia pvz neatrodytu juokingai, as kaip tik tokia neriu  blush2.gif ir amzius mano toks pats
suknele



gai gali ideti sios sukneles schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 02 11, 14:07)
Suknutė labai gražutė  thumbup.gif

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  ne nu merginos duodat, trisdešimt mat nebe jaunystė  doh.gif , tai keturiasdešimties jau matyt įkapes laikas megst  biggrin.gif  Soryy nesuprantu kaip tokioj jaunystėj žmogus nesidžiaugia JAUNYSTE ???????????????
Man ant nosies 35 ir žvalgausi jaunatviško sexsi modeliuko, kad suviliot sugundyt ne tik sb bet ir kt  blush2.gif  lotuliukas.gif

Man ant nosies 40,bet ir as dar neriu sau jaunatviska g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 02 11, 13:13)

dėl amžiaus: ar tikrai laikai save senute? aš truputį virš, ale manau, kad kaip tik pati jaunystė dabar biggrin.gif


QUOTE(caulyte @ 2009 02 11, 13:24)
nesuprantu as jusu kartais  smile.gif  30 juk nemirus"



QUOTE(Vaima @ 2009 02 11, 14:07)

ne nu merginos duodat, trisdešimt mat nebe jaunystė  doh.gif ,



QUOTE(niuma @ 2009 02 11, 14:15)
lotuliukas.gif  žiūri, mėgsti juokus...


QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 11, 14:43)

o del metu tai jus pavarot



Merginos, as visai ne tai turejau galvoj doh.gif mirksiukas.gif . As juk nesakau, kad 30 tai jau mirtis alyvose schmoll.gif . Tiesiog man tokio modelio suknutes ( platejancios nuo krutines ) asocijuojasi su jaunutem ( 16-18 metu ) ir lieknutem merginom mirksiukas.gif .
Bet kaip supratau, tai nebrokyjat amziaus ir modeliuko derinio bigsmile.gif . Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dar prie to paties paklausiu: kokie siulai tiktu proginei sukniai? Gal medvilne su viskoze g.gif ? Ir kiek panasiai reiketu siulu?
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 14:07)
Merginos, as visai ne tai turejau galvoj  doh.gif  mirksiukas.gif . As juk nesakau, kad 30 tai jau mirtis alyvose  schmoll.gif . Tiesiog man tokio modelio suknutes ( platejancios nuo krutines ) asocijuojasi su jaunutem ( 16-18 metu ) ir lieknutem merginom mirksiukas.gif .
Bet kaip supratau, tai nebrokyjat amziaus ir modeliuko derinio  bigsmile.gif . Aciu visoms uz atsakymus  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Viskas thumbup.gif svarbu tau patinka, ir miela tau tai pirmyn wub.gif

O aš niekaip neišsirenku ko noriu o ir gabaritai nemaži lotuliukas.gif blush2.gif , ale ką nors sugalvosiu,tik reik dukrai baigt mezgtuką mezgt ir tada ..............
Atsakyti
reikia sakyti ne "man 30metu", o "man 18 su 12 metu stazo" lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 02 11, 14:49)
reikia sakyti ne "man 30metu", o "man 18 su 12 metu stazo"  lotuliukas.gif  thumbup.gif


arba - man tik 10 metų kaip 20... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 11 vasario 2009 - 15:03
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 10:51)
O kaip jums sita suknele? Man tai jinai  wub.gif . Gal pas ka schemute yra  ax.gif ?
Grazuole


netyčia radau, tik čia palaidukė, bet viskas atrodo taip pat kaip tavo parodytoje suknelėje 4u.gif
http://www.pingouin....ReceitaIdInt=32

schemos:
http://www.pingouin....ReceitaIdInt=32
Atsakyti
Mano kurta suknele dukrytei

http://public.fotki....i/imgp3022.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciukaslt@: 11 vasario 2009 - 18:16