Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Jautuke labai grazi suknele o ji megta ar nerta? Gal kas turi panasia i sijono scema?
Atsakyti
Agute, labai labai daili suknytė, tikrai puikiai numezgei ir suknelės modelis toks paprastutis, bet labai gražus
Atsakyti
Agute- drasiai megzkis sau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Agute,2009 02 10, 16:58]
Sveikutės,
stebiu vis, kaip Jūs čia mezgate ir varvinu seilę. Labai noriu suknelės. Jau pasirįžau, bet neišdrįsau, numezgiau tik mažutę. Jei labai neišpeiksit, gal išdrąsėsiu ir sau nusimegsiu blush2.gif
[
DRĄSIAI imkitės didelio projekto.
Mažoji suknia be priekaištų
Atsakyti
Agute,
be jokių abejonių,galite megzti ir sau ,ir bet kam kitam.Puikus,kokybiškas darbas thumbup.gif
Atsakyti
Agute,pirmyn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 09, 15:15)
suknyte megzta is pusvilnes. Vernito . Baltieji is rites suvynioti, o juodieji pirkti tie stabilizuotieji. Juodoji dalis lygi be pynuciu. Suknyte sveria beveik 500 gr  ax.gif

Kiek maždaug akių uždėjai, atrodo mūsų gabaritai panašūs ax.gif
Įsimylėjau tą suknelę wub.gif
Atsakyti
Sveikutes sukneliautojos smile.gif

QUOTE(caulyte @ 2009 02 09, 14:56)
na manau butu idealiausia tai iskirpte kad visas demesys nuo uzpakalio butu ten  smile.gif  o modeliukas tai nuo krutines plateja, o po krutine kaspinelis, bent jau manau kad toks modeliuaks butu ir grazus ir tiktu  smile.gif  thumbup.gif


O as susimasciau, ar tokio stiliaus suknele ( nerta airisku budu ), neatrodys labai jaunatviskai g.gif ? Ant nosies 30 , ar neatrodysiu juokingai?

O kaip jums sita suknele? Man tai jinai wub.gif . Gal pas ka schemute yra ax.gif ?
Grazuole
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 12:51)
Sveikutes sukneliautojos  smile.gif
O as susimasciau, ar tokio stiliaus suknele ( nerta airisku budu ), neatrodys labai jaunatviskai  g.gif ? Ant nosies 30 , ar neatrodysiu juokingai?

O kaip jums sita suknele? Man tai jinai  wub.gif . Gal pas ka schemute yra  ax.gif ?
Grazuole

labas,
graži suknutė. bet deja, su schema tai kažin g.gif

dėl modelio, kuris po krūtine su kaspinėliu ir nuo ten platėja, labai abejoju. tikrai ne visom toks tinka, o jeigu krūtinės nelabai turi, bet užpakaliukas prabangus (čia kaip suprantu, tu rašei), tai tikrai gali nesižiūrėti.
del airiško nėrimo, tai kaip tik manau, kad brandesnėms moterims jis kaip tik.
dėl amžiaus: ar tikrai laikai save senute? aš truputį virš, ale manau, kad kaip tik pati jaunystė dabar biggrin.gif
jei nori labiau vasarinės- išeiginės, siūlau paieškoti modelių va čia
http://www.club.osinka.ru/topic-10970 (jei nepritruks kantrybės)
o šiaip megztų suknia va čia
http://www.club.osinka.ru/topic-1148
jei neskaitai rusiškai, tai ir neskaityk, paveiksliukus žiūrėk ax.gif
o suknelių schemų temoj jau žiūrėjai? nieks nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 10:51)
Sveikutes sukneliautojos  smile.gif
O as susimasciau, ar tokio stiliaus suknele ( nerta airisku budu ), neatrodys labai jaunatviskai  g.gif ? Ant nosies 30 , ar neatrodysiu juokingai?


nu vat tokia pvz neatrodytu juokingai, as kaip tik tokia neriu blush2.gif ir amzius mano toks pats
suknele

mano kai virsutine kuno dalis smulki tai tokia tinka, bet net nezinau gal tau tokia pvz labiau tiktu?
My Webpage

arba va sita dar labai daili
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 11, 11:51)
Sveikutes sukneliautojos  smile.gif
O as susimasciau, ar tokio stiliaus suknele ( nerta airisku budu ), neatrodys labai jaunatviskai  g.gif ? Ant nosies 30 , ar neatrodysiu juokingai?

O kaip jums sita suknele? Man tai jinai  wub.gif . Gal pas ka schemute yra  ax.gif ?
Grazuole


nesuprantu as jusu kartais smile.gif 30 juk nemirus, esu tik keliais metais jaunesne, bet kaip tik stengiuosi spalvas sviesesnes rinktis, ir pacius rubus kaip sakot "jaunatviskesnius" bent jau man nuotaika ir pasitikejimas savimi labiau isauga, nei apdribe megztukai ar kazkas panasaus, ta suknute super, ir nekreipkit demesio nei i metus nei i "ka zmones pasakys" manau kiekviena nusipelnem atrodyti ir jaustis geriau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Zinau kad klausimukas nelabai protingas, bet vis tiek paklausiu: kiek mazdaug siulu reikia vasarinei nertai suknelei? gal teisingiau klausti metrais, o ne gramais? Turiu graziu tamsiai melynu, bet nezinau ar uzteks doh.gif o tunikos nenoriu...
Turiu pagundu nerti kazkada cia aptarta "kriauklele"
Atsakyti