Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 09, 14:20)
Merginos, nutiko beda verysad.gif
mano auksinukei bangti pritrukau siuliuku...  liko puse rankoves, o siuliuku nebera... ir kiek ziurejau niekur tokiu neradau... Ne sezonas... dar neveza... sad.gif

sia tema uzsinko gili depresija... sad.gif
negi teks atideti iki sezono?



i siulu likuciu temute parasyk kokiuntau reikia siulu, gal ju kazkuriai liko g.gif
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 02 09, 14:56)
na manau butu idealiausia tai iskirpte kad visas demesys nuo uzpakalio butu ten  smile.gif  o modeliukas tai nuo krutines plateja, o po krutine kaspinelis, bent jau manau kad toks modeliuaks butu ir grazus ir tiktu  smile.gif  thumbup.gif



Aciu 4u.gif . As irgi apie toki galvojau. O gal turi nuorodeliu kur butu galima paziuret modeliuku. Nes man su fantazija ne kas doh.gif unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 02 09, 12:56)
na manau butu idealiausia tai iskirpte kad visas demesys nuo uzpakalio butu ten  smile.gif  o modeliukas tai nuo krutines plateja, o po krutine kaspinelis, bent jau manau kad toks modeliuaks butu ir grazus ir tiktu  smile.gif  thumbup.gif


Mano nuomone toks modeliukas tinka ne visoms.. ax.gif Jei turite didelę krūtinę, tai tikrai nesižiūrės..
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 09, 15:01)
Aciu  4u.gif . As irgi apie toki galvojau. O gal turi nuorodeliu kur butu galima paziuret modeliuku. Nes man su fantazija ne kas  doh.gif  unsure.gif  .


siuo klausimu pas mane tuscia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2009 02 08, 22:05)
Labai graži suknele thumbup.gif  Ar juodoji dalis taip pat pynutemis megzta?  Kokie čia siūliukai?

suknyte megzta is pusvilnes. Vernito . Baltieji is rites suvynioti, o juodieji pirkti tie stabilizuotieji. Juodoji dalis lygi be pynuciu. Suknyte sveria beveik 500 gr ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 09, 13:20)
Merginos, nutiko beda verysad.gif
mano auksinukei bangti pritrukau siuliuku...  liko puse rankoves, o siuliuku nebera... ir kiek ziurejau niekur tokiu neradau... Ne sezonas... dar neveza... sad.gif

sia tema uzsinko gili depresija... sad.gif
negi teks atideti iki sezono?

o tu iš kokio miesto, gal pas mus kur nors yra ko tau reikia???
Atsakyti
Jetau kokie grazus rubeliai... wub.gif
Kaip ir as noreciau taip graziai nert, tik kad vis laiko truksta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 02 09, 12:31)
thumbup.gif pasaka,kaip grazu  thumbup.gif



ačiū už pagyrimą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tsima @ 2009 02 09, 13:20)
Na man labai gražus tas sarafanas- dar pora klausimų; ar megsta iš dviejų dalių, ar pradėta nuo apačios, ir jei taip, kaip siaurinta, ar iš akies? mirksiukas.gif

Ir dar- ką po juo pasimauti, ar siuvat kokį pasijonį?



mezgiau zilkiniais virbalai nuo apačios ištisinį gabalą kiek pasiaurindama labiau nuo klubų iš akies.
pasiuvau nuo juostelės po krūtine pasijonį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 09 vasario 2009 - 17:12
Sveikos,
Radau netycia suknele viena, sakau imesiu i jusu forumiuka mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 02 09, 11:05)
Aciu, merginos, turiu as visus tuos aprasymus ir schemas, tik vat rusu kalba jau laabai primirsus, tai... doh.gif Gal galetu kas isverst blush2.gif


Verčiu:
Akių skaičius simetrijai 10+3
1 eilė: 3 stulpeliai be užmetimo *11 pynelės kilpų, praleisti 7 akis į 8-ą ir sekančias 3 stulpeliai be užmetimo* kartoti nuo *iki*
2 eilė: 3 pynelės kilpos 2 stulpeliai su užmetimu kartu į pirmos eilės stulpelius be užmetimo, 13 stulpelių su užmetimu į "arką", 3 stulpeliai su užmetimu sumegzti kartu į stulpelius be užmetimo 1-os eilės*, kartoti nuo *iki*, užbaigti 13 stulpelių į "arką", 2 stulpeliai su užmetimu kartu ir stulpelis su užmetimu
3 eilė: 8 pynelės kilpos (vietoj stulpelio su 6 užmetimais), 4 pynelės kilpos, praleisti 6 akis į 7-ą ir sekančias *3 stulpeliai be užmetimo, 7 pynelės kilpos, praleisti 11 akių*, kartoti nuo *iki*, užbaigti 3 stulpeliai be užmetimo, 4 pynelės kilpos, praleisti 6 akis, stulpelis su 6 užmetimais.



Man tai tas stulpelis su 6 užmetimais labai jau ištįsęs gavosi, tai aš atrodo mažinau iki 5, tiksliai nebeprisimenu jau 4u.gif
Atsakyti
Kokiu groziu jus cia primezgusios,saunuoles 4u.gif o mano darbai stovi,neturiu laiko pasiekti turgaus,kad nusipirkciau trukstamu siulu verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės,
stebiu vis, kaip Jūs čia mezgate ir varvinu seilę. Labai noriu suknelės. Jau pasirįžau, bet neišdrįsau, numezgiau tik mažutę. Jei labai neišpeiksit, gal išdrąsėsiu ir sau nusimegsiu blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti