Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(fiona35 @ 2009 02 07, 17:38)
Na,štai,rodau ilgai megztą,daug ardytą(kaip įprastai)  doh.gif ir jau seniai turbūt visų pamirštą suknią iš dryžuotųjų serijos  ax.gif user posted image

Labai grazi suknyte, o koks cia rastukas, kad tie kampukai taip gražiai išryškėja. gal rašto schemą galima būtų, ar bent nukreipkit kur ieškot. Ačiū.
Atsakyti
fiona 35,la Perla,Jūsų suknelės nuostabios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mano naujiena
SUKNELĖ-SARAFANAS
tikrai iš niekur nenužiūrėta,jokių schemų nėra,paprastutis darbelis ,,iš galvos" ir svarbiausia SAU.siūlai nupirkti prieš du metus,pradėtas megzti pernai,baigtas per vieną pusdienį smile.gif


user posted image
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 08, 23:16)
fiona 35,la Perla,Jūsų suknelės nuostabios thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
mano naujiena
SUKNELĖ-SARAFANAS
tikrai iš niekur nenužiūrėta,jokių schemų nėra,paprastutis darbelis ,,iš galvos" ir svarbiausia SAU.siūlai nupirkti prieš du metus,pradėtas megzti pernai,baigtas per vieną pusdienį smile.gif
user posted image
user posted image

user posted image

Atrodo nerealiai. Sagos kokios originalios.Nelabai suprantu viršus čia gal vašeliu damegstas? Labai labai gražu, kokie čia siūliukai?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 09, 01:16)
mano naujiena
SUKNELĖ-SARAFANAS
tikrai iš niekur nenužiūrėta,jokių schemų nėra,paprastutis darbelis ,,iš galvos" ir svarbiausia SAU.siūlai nupirkti prieš du metus,pradėtas megzti pernai,baigtas per vieną pusdienį smile.gif


Viliuteee, liuks darbelis thumbup.gif thumbup.gif
labai graži spalvytė, na o sagos tiesiog nepakartojamos. pačios darbas? gal galima smulkiau, kaip tai padaroma ax.gif
na ir sveikinu su darbeliu SAU. įsivaizduoju kaip malonu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pyfacka @ 2009 02 05, 20:59)
turiu rusišką aprašymą, bandau įkelti  4u.gif
user posted image

QUOTE(katuks @ 2009 02 05, 22:26)

Aciu, merginos, turiu as visus tuos aprasymus ir schemas, tik vat rusu kalba jau laabai primirsus, tai... doh.gif Gal galetu kas isverst blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2009 02 09, 00:30)
Atrodo nerealiai. Sagos kokios originalios.Nelabai suprantu viršus čia gal vašeliu damegstas? Labai labai gražu, kokie čia siūliukai?


ačiū už įvertinimą 4u.gif
viršus megztas lygiuoju raštu virbalais.O siūlai tai lietuviški vernito siūlai-prasti-akrilanas,bet atrodo tikrai gerai,ir visai nepasikeitė išskalbus,ko labai bijojau.
Papildyta:
QUOTE(katuks @ 2009 02 09, 00:39)
Viliuteee, liuks darbelis thumbup.gif  thumbup.gif
labai graži spalvytė, na o sagos tiesiog nepakartojamos. pačios darbas? gal galima smulkiau, kaip tai padaroma ax.gif
na ir sveikinu su darbeliu SAU. įsivaizduoju kaip malonu wub.gif



ačiū katuks,
kai nuolat mezgu kitiems,tikrai retkarčiais norisi ir save pamylėt,tik,deja, to laiko vis pritrūksta g.gif
Sagas neriu iš dviejų ratukų vąšeliu,o po to juos sumezgu kartu.Tikrai labai paprasta.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 30, 23:03)
dar viena mano mocerinukė,gaila,kad modeliukas vėl į kitus panašus,bet toks  buvo klientės noras ax.gif
mano manekenei smile.gif  ji kiek didoka per krūtinę,šeimininkei turėtų būti gražiau ax.gif

user posted image

thumbup.gif pasaka,kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos o kokius siulus rinktis, kad nenusiburbuletu.
Nes nusimezgiau sijona is vilnos tai po dvieju kartu baisu ziuret. doh.gif Taigi ir darbo gaila ir tu pinigu siulam isleistu.

Dabar labai noriu sukneles, bet bijau, kad taip pat nenutiktu.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 09, 11:27)
ačiū už įvertinimą 4u.gif
viršus megztas lygiuoju raštu virbalais.O siūlai tai lietuviški vernito siūlai-prasti-akrilanas,bet atrodo tikrai gerai,ir visai nepasikeitė išskalbus,ko labai bijojau.
Papildyta:
ačiū katuks,
kai nuolat mezgu kitiems,tikrai retkarčiais norisi ir save pamylėt,tik,deja, to laiko vis pritrūksta g.gif
Sagas neriu iš dviejų ratukų vąšeliu,o po to juos sumezgu kartu.Tikrai labai paprasta.

Na man labai gražus tas sarafanas- dar pora klausimų; ar megsta iš dviejų dalių, ar pradėta nuo apačios, ir jei taip, kaip siaurinta, ar iš akies? mirksiukas.gif

Ir dar- ką po juo pasimauti, ar siuvat kokį pasijonį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tsima: 09 vasario 2009 - 12:22
Sveikos sukneliautojos mirksiukas.gif .
Prisiziurejau visokiu groziu, net seile tysta rolleyes.gif , labai grazus visu darbai.
Turiu tokia dilema blush2.gif . Sugalvojau draugu vestuvems nusinert suknele blush2.gif , bet nerandu tinkamo modelio. mano dydis 38/40, ugis 169 cm., ir uzpakalis ne is mazuju doh.gif . Gal turit kokiu pasiulymu ax.gif . O gal net neverta pradet g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 02 09, 13:51)
Sveikos sukneliautojos  mirksiukas.gif .
Prisiziurejau visokiu groziu, net seile tysta  rolleyes.gif , labai grazus visu darbai.
Turiu tokia dilema  blush2.gif  . Sugalvojau draugu vestuvems nusinert suknele  blush2.gif  , bet nerandu tinkamo modelio. mano dydis 38/40, ugis 169 cm., ir uzpakalis ne is mazuju   doh.gif . Gal turit kokiu pasiulymu ax.gif . O gal net neverta pradet  g.gif  ?


na manau butu idealiausia tai iskirpte kad visas demesys nuo uzpakalio butu ten smile.gif o modeliukas tai nuo krutines plateja, o po krutine kaspinelis, bent jau manau kad toks modeliuaks butu ir grazus ir tiktu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, nutiko beda verysad.gif
mano auksinukei bangti pritrukau siuliuku... liko puse rankoves, o siuliuku nebera... ir kiek ziurejau niekur tokiu neradau... Ne sezonas... dar neveza... sad.gif

sia tema uzsinko gili depresija... sad.gif
negi teks atideti iki sezono?
Atsakyti