Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(fiona35 @ 2009 02 07, 19:38)
Na,štai,rodau ilgai megztą,daug ardytą(kaip įprastai)  doh.gif ir jau seniai turbūt visų pamirštą suknią iš dryžuotųjų serijos  ax.gif user posted image

jėėėėga, super, labai liuks
ir visai nepamiršta, dažnai prieš akis besimaskatuojanti biggrin.gif ax.gif aš irgi tokį kloną turiu nešiojamą jau seniai
http://public.fotki....ai/img4890.html
Atsakyti
katuks, thumbup.gif .Kai susiuvau,maniau:-kas čia per makaronas gavosi?Laaabai apgaulingas raštas.Bet ant manekenės visai neblogai blush2.gif ,ir manekenė patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
fiona35 thumbup.gif (buvau ir aš šituo raštu susidomejus smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 02 07, 18:38)
Na,štai,rodau ilgai megztą,daug ardytą(kaip įprastai)  doh.gif ir jau seniai turbūt visų pamirštą suknią iš dryžuotųjų serijos  ax.gif user posted image
Labai grazu,o manekenes koks grozis ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif giriu visas suknias wub.gif
Atsakyti
o man vis dar nesiseka doh.gif pamezgu keleta ratuku ir ardau, pamezgu ir ardau doh.gif matomai "ne tas laikas" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2009 02 06, 09:48)
tai cia apatinuka koki?

aha, as turiu tokia trikotazine suknute ant petneseliu Rimi uz 24 lt nusipirkusi lotuliukas.gif

QUOTE(fiona35 @ 2009 02 07, 17:38)
Na,štai,rodau ilgai megztą,daug ardytą(kaip įprastai)  doh.gif ir jau seniai turbūt visų pamirštą suknią iš dryžuotųjų serijos  ax.gif

super wub.gif

QUOTE(Vandenė @ 2009 02 07, 18:35)
Labutis,mezgėjėlės  4u.gif
Visų suknelės nuostabios  wub.gif  Nebėra kada megzt,kai tiek grožio pridėta,belieka tik džiaugtis  wub.gif
Aš pas jus su klausimuku užsukau  4u.gif  Jūs mezgat pagal išmatavimus pasidariusios iškarpas? Nes aš trečią suknelę mezgu,bet be ardymo nu niekaip neišeina  doh.gif  Dabar mezgu brolienei,bet ji pas mane min 5 kartus buvo atėjus primatavimui  doh.gif  Aišku,nepataikiau su dydžiu,teko nugarą ardyt,nes siaurą buvau numezgus  doh.gif  Ir šiaip pastoviai man reik matuot ir tikslint ilgį,plotį ir t.t.  doh.gif 
Kaip jūs darot?  4u.gif  Nes mezginių priplanuota krūva, bet gaila laiko,kai mezgi-ardai,mezgi-ardai ir vėl iš naujo  doh.gif

as darau taip:
nusimezgu pavyzdeli 20 akiu ir 10 eiliu. pasimatuoju kiek gaunasi ilgio ir plocio, ai pries tai ji isskalbiu. tada mazdaug nusipiesiu modeliuko pavyzdeli ir pagal ismatavimus issiskaiciuoju kiek kurioj vietoj turi buti akiu ar mazdaug eiliu.
ttarkim mano 10 eiliu pavyzdelis yra 5 cm aukscio. iki pazastu nuo apacios man reikia 60 cm. vadinasi mezgu mazdaug 120 eiliu. gal suprasi ka noriu pasakyt 4u.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 02 07, 18:47)
Sveikos, graziosios!!!!

La Perla,

nuo sukneles prie sukneles vis tobuleji, skleidies kaip roze. Puiki suknia.

aciu smile.gif
Atsakyti
La Perla, supratau, labai ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 02 05, 10:30)
Pradejau nert suknele, bet iskilo vienas klausimas, kaip nert tuos zigzagus kur po krutine ir apacioj  g.gif  blush2.gif

Zavu wub.gif tokia mielai i pajuri pasimciau su savim. Manau butu grazi ir balta ir zydros spalvytes.
Papildyta:
QUOTE(fiona35 @ 2009 02 07, 19:38)
Kai susiuvau,maniau:-kas čia per makaronas gavosi?Laaabai apgaulingas raštas.Bet ant manekenės visai neblogai  blush2.gif ,ir manekenė patenkinta  biggrin.gif

matyti is svytincio veidelio, kad patinka suknele. wub.gif Smagu, nesios mergyte ruba kur mamos meiles ir silumos ideta.
Atsakyti
Kalbant apie dryziukus, gal kas gali man patart kaip toki grozi pasigamint? ax.gif

http://public.fotki....i/dryzuota.html
(tikiuos nesupyks, kad galerija pasiskolinau 4u.gif )

Cia visa nerta ar virbalais mezti galima, gal kas rasteli turit blush2.gif
Atsakyti
Prašom,tik vokiškai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 01 20, 18:56)
Rodausi ir as savo suknele. Kai Asarele pasakojo, kad jai nusidaze, tai net bijojau toliau megzt, rankos sviro, ale pabaigiau  thumbup.gif
user posted image

Labai graži suknele thumbup.gif Ar juodoji dalis taip pat pynutemis megzta? Kokie čia siūliukai?
Atsakyti