Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

La Perla, labai daili suknelė wub.gif
Atsakyti
[quote=La Perla,2009 02 05, 09:13]
sveikos, pristatau savo nauja kurineli:

user posted image


Kaip visada TOBULA. LA Perla, na tikrai visai įsisiūbavai.
Dailumas neišpasakytas:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 05, 10:35)
Žuviukai kaip gražu, puikiai atrodo:)

nu ir vista as...as vis no spaudziau net neskaitydama ka raso
ir norejau La perla pagirt o pagyriau viliute....aisku abi jos saunios, bet paskutine sukne labai zavi la perlos....
nuo 'auksines' irgi zado netekau, vis svarstau ar man jos reik, bet kai pamatau tokius grozius, tai klausimu nekyla
Atsakyti
labai aciu merginos wub.gif
Atsakyti
LaPerla,tikrai grazus mezginys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 02 05, 12:00)
ir as turiu Maxi juodus. o tau jie neskersuoja? kazkur skaiciau, kad Maxi skersuoja. is baltu serveteles neriau, tai neskersavo. idomu, kaip didesnis nerinys  g.gif

mano "auksine" is maxi... ir tikrai neskersuoja 4u.gif

o Akirei3 galiu pasakyti tiek, kad net ir as faktas, kad buvau numeszgus iki krutines ir isardziau iki azurinio rastelio, nenusvirdino ranku... vel griebiausi ir darbar jau tik rankovyte su puse liko smile.gif ciupk vaseli ir TU - vasara galesi preis visus ir visas iskelus galva vaikscioti ax.gif su savo nerta grazuole 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 05 vasario 2009 - 12:43
Vis paskaitau, bet megzti laiko nelieka.
Aš ne į temą, bet gal kas žinot kaip įkelti nuotrauka į keep. ru. Prašo cookies. kas jie tokie? kažkuri mama rašą, tik neatsimenu kurioje temelėje. blush2.gif
Atsakyti
LaPerla thumbup.gif ,kokia suknelė.Net baltas pavydas ima blush2.gif ,aš vis žadu sau nusimegst,bet vis neprisiruošiu.Tai vaikam mezgu,tai draugei.Kaip sako batsiuvys be batų.
Atsakyti
QUOTE(indreu @ 2009 02 05, 15:36)
Vis paskaitau, bet megzti laiko nelieka.
Aš ne į temą, bet gal kas žinot kaip įkelti nuotrauka į keep. ru. Prašo cookies. kas jie tokie? kažkuri mama rašą, tik neatsimenu kurioje temelėje. blush2.gif

gali kelti per cia
http://www.radikal.ru/ mirksiukas.gif
Atsakyti
o as sukneles virsutine dali nusineriau ir... didele doh.gif tai atidaviau uosvei-apacia dasiners biggrin.gif ardyt labai gaila unsure.gif O as is naujo kimbu i paieskas, nes speju, kas su situo modelio per daug vargo. Ieskosiu neriamos nuo apykakles, kad iskart galetu matuotis, nes is dvieju daliu s...gaunas doh.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 05 vasario 2009 - 19:57
][quote=Inetux,2009 02 05, 11:30]
Labas rytas
Pradejau nert suknele, bet iskilo vienas klausimas, kaip nert tuos zigzagus kur po krutine ir apacioj g.gif blush2.gif [/COLOR]
Labukas visoms,

turiu rusišką aprašymą, bandau įkelti 4u.gif
user posted image

Aš tai jau tokią nusinėriau, tik iš truputėlį storesnio siūliuko, labai gražiai krenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pyfacka: 05 vasario 2009 - 20:00
O gal kas turite šios suknelės schemutę?
user posted image
Atsakyti