Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 05, 09:03)
laba grazu ir elegantiska wub.gif
norejau paklausti kokie cia siuliukai, kad taip graziai krenta, bet kartu ir siltai atrodo? ax.gif

o man tavo auksine nereali, laukiu galutinio rezultato smile.gif

siuliukai cia labai puikus: merinoso vilna, jie labai graziai krenta, paknkamai ploni ir silti vadinas BBB Martine. pas mus Alytuj jie po 50 gr ir kainuoja 11 lt vienas kamuoliukas, siai suknutei prireike lygiai 10 kamuoliuku.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 02 05, 09:05)
o man tavo auksine nereali, laukiu galutinio rezultato smile.gif

siuliukai cia labai puikus: merinoso vilna, jie labai graziai krenta, paknkamai ploni ir silti vadinas BBB Martine. pas mus Alytuj jie po 50 gr ir kainuoja 11 lt vienas kamuoliukas, siai suknutei prireike lygiai 10 kamuoliuku.


Tikrai puiki suknutė 4u.gif Ir siūliukai nuostabūs.., man jie labai patinka smile.gif
Kitą kartą geriau sumokėt už siūlus brangiau, bet turėt iš ties gražų ir kokybišką rūbą.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 05, 09:09)
Tikrai puiki suknutė  4u.gif  Ir siūliukai nuostabūs.., man jie labai patinka smile.gif
Kitą kartą geriau sumokėt už siūlus brangiau, bet turėt iš ties gražų ir kokybišką rūbą..  mirksiukas.gif

aciu, bielra, as irgi isimylejus tuos siulus, kazkaip su jais isgaunamas graziausias kritimas o ir nesiojasi jie puikiai. beje dar tokie pat yra tik truputi plonesni BBB Record, tie irgi labai malonus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas


Pradejau nert suknele, bet iskilo vienas klausimas, kaip nert tuos zigzagus kur po krutine ir apacioj g.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 04, 16:08)
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo kol kas taip truksta dar rankovyciu ir raistelio ties krutine ax.gif ir pasukneles... blush2.gif

o man nerodo tavo auksines, i albuma ileidzia bet nei vieno darbelio nematau...o taip seiles tysta is pavydo


Viliute be zodziu. fantastika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 04, 17:08)
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo kol kas taip truksta dar rankovyciu ir raistelio ties krutine ax.gif ir pasukneles... blush2.gif

Žuviukai kaip gražu, puikiai atrodo:)
Atsakyti
4u.gif La Perla,Zuviukas,labai grazios jusu suknutes drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 02 05, 11:31)
o man nerodo tavo auksines, i albuma ileidzia bet nei vieno darbelio nematau...o taip seiles tysta is pavydo
Viliute be zodziu. fantastika  thumbup.gif

Kai nueini į albumą ir metą lentelę, spausk Yes ir tuomet atsidaro.
Atsakyti
Inetux, is kokiu siuliuku neri? suknele tai daili, ir as tokios nureciau
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 02 05, 11:49)
Inetux, is kokiu siuliuku neri? suknele tai daili, ir as tokios nureciau

Is Maxi juodu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 02 05, 11:55)
Is Maxi juodu ax.gif

ir as turiu Maxi juodus. o tau jie neskersuoja? kazkur skaiciau, kad Maxi skersuoja. is baltu serveteles neriau, tai neskersavo. idomu, kaip didesnis nerinys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 02 05, 12:00)
ir as turiu Maxi juodus. o tau jie neskersuoja? kazkur skaiciau, kad Maxi skersuoja. is baltu serveteles neriau, tai neskersavo. idomu, kaip didesnis nerinys  g.gif

Nu kiek esu ka nerus, tai ne kartio neskersavo schmoll.gif Man labai jie patinka.
Atsakyti