Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

ačiū visoms už pagyrimus aciuks.gif
megzti buvo labai smagu, nes užtikusi modelį sumąsčiau, kad turėtų (pa)tikti MB mamai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 02 03, 12:21)
O galk vertima man gali tu zenklu,bent jau to nelabai gaudausi,kur su vienu uzmetimu,bet kazkoks stambesnis zenklas blush2.gif

šita schema ne šitos suknelės, tik pavyzdys, būdas, kaip išgauti tuos kampus.
bent jau taip Osinkoj kalbėjo 4u.gif todėl manu, kad nelabai ir svarbu kokie ten tie stulpeliai
bet jeigu kažkas išverstų, tai mes irgi norim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 02 03, 17:12)
šita schema ne šitos suknelės, tik pavyzdys, būdas, kaip išgauti tuos kampus.
bent jau taip Osinkoj kalbėjo 4u.gif todėl manu, kad nelabai ir svarbu kokie ten tie stulpeliai
bet jeigu kažkas išverstų, tai mes irgi norim blush2.gif

2 et 3br. ecoulees: kaip suprantu nebaigtus stulpelius sunerti i viena
adjonction: viena aki uzmetus i ta pacia pradine aki durti (nemoku savais zodziais paaiskint
br.avec perle: nebaigtam stulpelyje(nepertraukus paskutines akies) uzmesti viena aki ir vienu kartu pertraukti vaseliu
debut et fin tai eiles pradzia ir pabaiga
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 02 03, 17:29)
2 et 3br. ecoulees: kaip suprantu nebaigtus stulpelius sunerti i viena
adjonction: viena aki uzmetus i ta pacia pradine aki durti (nemoku savais zodziais paaiskint
br.avec perle: nebaigtam stulpelyje(nepertraukus paskutines akies) uzmesti viena aki ir vienu kartu pertraukti vaseliu
debut et fin tai eiles pradzia ir pabaiga

oi kaip operatyviai bigsmile.gif 4u.gif
ačiū, kol kas viskas aišku, bent jau man. kai nersiu tada bus matyt (jeigu nersiu biggrin.gif )
Atsakyti
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo kol kas taip truksta dar rankovyciu ir raistelio ties krutine ax.gif ir pasukneles... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 vasario 2009 - 16:19
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 04, 16:08)
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo kol kas taip truksta dar rankovyciu ir raistelio ties krutine ax.gif



Na kaip fainai atrodo... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 04, 18:08)
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo kol kas taip truksta dar rankovyciu ir raistelio ties krutine ax.gif ir pasukneles... blush2.gif

Norejau tik paklaust ar tas pagrindinis rastas jums neplatejo?Man tai kazkaip placiau gaudavosi nei tas kiaurarastis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 04, 18:08)
na ka mielosios... po puses suknytes ardymo... mezgimo is naujo ir 2 kartus ardyto kaklo, bei savaite darytos pertraukos... mano svajoniu "auksine" atrodo kol kas taip truksta dar rankovyciu ir raistelio ties krutine ax.gif ir pasukneles... blush2.gif

labai grazus darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
gal turit schema kaip megzt voratinklio arba sampaninio salio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 02 04, 20:51)
Norejau tik paklaust ar tas pagrindinis rastas jums neplatejo?Man tai kazkaip placiau gaudavosi nei tas kiaurarastis g.gif

taip is pradziu buvo ta beda.... bet tik apacioj taip gavosi, todel jos neardcziau, o tiesiog nmezgus azurini rasteli apsukau mezgini ir neriau nuo tos pusese, kur neplateja. aukstesniuose azurinio rastelio motyvuose ta "problema" isprendziau pynutes darydama tik 5 ax.gif ir rankoves dabar pradejau taip pat... berods neplateja g.gif ax.gif

Zvaigzdutee o cia 163 zinuteje yra prasytu rasteliu apibudinimas 4u.gif jei kils klausimu rasyk AZ drinks_cheers.gif

ir ACIU visoms uz paskatinima - begu ta proga rankovytes narplioti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 vasario 2009 - 22:03
zuviukas atrodo puikiaiuser posted image
Atsakyti
sveikos, pristatau savo nauja kurineli:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 02 05, 09:13)
sveikos, pristatau savo nauja kurineli:
user posted image

laba grazu ir elegantiska wub.gif
norejau paklausti kokie cia siuliukai, kad taip graziai krenta, bet kartu ir siltai atrodo? ax.gif
Atsakyti