Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Mergaitės, padėkit smile.gif Kažkada rašėt, kad Kalvarijų turgely galima nusipirkti tokių kaip ir naktinių, tinkančių būti pasuknele moherinukei. Sakykit, ar dar yra jų ten pirkti? Ir ar yra įvairių spalvų??? Gal kuri buvot nesenai ir užmatėt?
Atsakyti
Žuvele, praėjusią savaitę buvau Kalvarijų turguje, tebėra ta bobulytė apsikarsčiusi tais apatinukais smile.gif įvairių spalvų, po 10 litų. tik su dydžiais ne kas (bent jau man) - S/34-36 dydžio nėra.

o čia pasirodysiu suknele MB mamai - pradinis variantas buvo Kalėdinė dovana, bet teko šiek tiek pataisyti ir iš naujo įteikti po mėnesio smile.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 03 vasario 2009 - 08:00
QUOTE(Žuvelė @ 2009 02 02, 23:03)
Mergaitės, padėkit smile.gif Kažkada rašėt, kad Kalvarijų turgely  galima nusipirkti tokių kaip ir naktinių, tinkančių būti pasuknele moherinukei. Sakykit, ar dar yra jų ten pirkti? Ir ar yra įvairių spalvų??? Gal kuri buvot nesenai ir užmatėt?


Jis stovi, galima sakyti, turgelio centre, ant kryzkeles, kur pasibaigia maistelis ir prasideda drabuziai. Jos vieta - prie apatiniu trikotazu prekiaujancios palapines.
O del dydzio - juk galima susisiaurinti. As irgi pirkau per dideli (pati maziausia turima 48 dydi) ir susiaurinau.
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 01 10, 23:23)

http://www.supermama...?...5991&st=564
sveikos.Gal turit sios sukneles chema?labai patiko.
Atsakyti
Eferika , net nežinau ką girti ,ar suknelę , ar marčią , o gal anytą...suknelė labai daili, spalva nuostabi...norėčiau ateity ( kai sūnus suaugs) turėt tokią šaunią marčią ir būt nuostabiai anytai...šaunuolė!
Atsakyti
sveikutes,na grazumai sukneliu,saunuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
jolitag aš tai tik tokią užsisaugojus, gal pagelbės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2009 02 03, 12:14)
jolitag aš tai tik tokią užsisaugojus, gal pagelbės


O galk vertima man gali tu zenklu,bent jau to nelabai gaudausi,kur su vienu uzmetimu,bet kazkoks stambesnis zenklas blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,

jau kad gražu wub.gif Ir kiek darbelio įdėta... wub.gif Eina sau...

QUOTE(eferika @ 2009 02 03, 08:41)
o čia pasirodysiu suknele MB mamai - pradinis variantas buvo Kalėdinė dovana, bet teko šiek tiek pataisyti ir iš naujo įteikti po mėnesio  smile.gif

user posted image


Oi ačiū mergaitės už info thumbup.gif O dydis tai man bus kaip tik tas 48 blush2.gif

QUOTE(Labanga @ 2009 02 03, 09:31)
Jis stovi, galima sakyti, turgelio centre, ant kryzkeles, kur pasibaigia maistelis ir prasideda drabuziai. Jos vieta - prie apatiniu trikotazu prekiaujancios palapines.
O del dydzio - juk galima susisiaurinti. As irgi pirkau per dideli (pati maziausia turima 48 dydi) ir susiaurinau.


Nu gražumas! Gal įdėkit į suknelių schemutes?

QUOTE(jolitag @ 2009 02 03, 09:39)
http://www.supermama...?...5991&st=564
sveikos.Gal turit sios sukneles chema?labai patiko.

Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 02 03, 12:21)
O galk vertima man gali tu zenklu,bent jau to nelabai gaudausi,kur su vienu uzmetimu,bet kazkoks stambesnis zenklas blush2.gif

žinok ir aš nelabai suprantu kas ten per ženklas. daryčiau su dviem užmetimais arba karoliuką dėčiau
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2009 02 03, 13:14)
žinok ir aš nelabai suprantu kas ten per ženklas. daryčiau su dviem užmetimais arba karoliuką dėčiau

Reiks drauges prasyt,kad isverstu.
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2009 02 03, 08:41)
Žuvele, praėjusią savaitę buvau Kalvarijų turguje, tebėra ta bobulytė apsikarsčiusi tais apatinukais  smile.gif įvairių spalvų, po 10 litų. tik su dydžiais ne kas (bent jau man) - S/34-36 dydžio nėra. 

o čia pasirodysiu suknele MB mamai - pradinis variantas buvo Kalėdinė dovana, bet teko šiek tiek pataisyti ir iš naujo įteikti po mėnesio  smile.gif

user posted image


nu retas atvejis, bet matosi, kad anyta labai brangi ax.gif nes darbelis nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 03 vasario 2009 - 11:50