Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 29, 22:49)
Mergaites, jei ka matot negerai, sakykit pastabas.  smile.gif

Man abiejų suknelių liemens linijos nesutampa g.gif
Atsakyti
Kristinakristina,grazu 4u.gif
Atsakyti
na as jau numezgiau rankoves savo suknelei, bet....
siulu tai siek tiek truko iki normalaus ilgio, gavosi tokios nei 3/4 nei normalios, tokios isaugtines smile.gif man tai patinka potrumpes rankoves cia tai nieko blogo.
bet...
pirma diena su suknele, o jau negaliu ziuret i veidrodi - kaip ziauriai issitampo alkunes rankovese!!! verysad.gif kosmaras kazkoks! pastoviai turiu tampyt, atai uzsimirsus su kapsais rankovese vaiksciosiu... kame reikalas????
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2009 01 30, 15:16)
na as jau numezgiau rankoves savo suknelei, bet....
siulu tai siek tiek truko iki normalaus ilgio, gavosi tokios nei 3/4 nei normalios, tokios isaugtines smile.gif man tai patinka potrumpes rankoves cia tai nieko blogo.
bet...
pirma diena su suknele, o jau negaliu ziuret i veidrodi - kaip ziauriai issitampo alkunes rankovese!!! verysad.gif kosmaras kazkoks! pastoviai turiu tampyt, atai uzsimirsus su kapsais rankovese vaiksciosiu... kame reikalas????


turiu panase beda su megztiniu, tai jau laukia jo ardymas, gal siulai tokie g.gif
Atsakyti
nerealiai, bigsmile.gif mes nustebom,o tas baltas mezgete rankomis ar masina?
Atsakyti
Mate, gal daryk tik alkūnes dengiančias tada g.gif Gal net platėjančias.
Kažką tokio gal...
user posted image
Atsakyti
dar viena mano mocerinukė,gaila,kad modeliukas vėl į kitus panašus,bet toks buvo klientės noras ax.gif
mano manekenei smile.gif ji kiek didoka per krūtinę,šeimininkei turėtų būti gražiau ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
NEREALU wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 31, 00:03)
dar viena mano mocerinukė,gaila,kad modeliukas vėl į kitus panašus,bet toks  buvo klientės noras ax.gif
mano manekenei smile.gif  ji kiek didoka per krūtinę,šeimininkei turėtų būti gražiau ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
ajaaazau koks grozis wub.gif nu nerealu wub.gif
o man rankos nusviro doh.gif trecia karta ardau ir dabar pamezgus apziurejau, kad galiu vel ardyt- vis susuku ant tu virbalu su valu mezgini doh.gif nors jau labai atrodo atidziai stengiuos nesusukt doh.gif jauciu teks det i sali mezgini doh.gif kol vel ikvepimas ateis ax.gif
Atsakyti
Arual, žinai kaip padaryk- kelias eiles pamegzk nesujungus, o paskui jau ratuku megzk. Bus lengvaiu susigaudyt tarp tų susisukimų 4u.gif
Atsakyti
sujungimą kitu siūlu pasiženklinu,kad nepražiopsočiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 31 sausio 2009 - 16:02
Arual,as taip kaip ir siaudukes,siulu pazymejus eiles pradzia,tai visad aisku,kai nauja rata pradedavau,tfu tfu tfu ,nesusisuko biggrin.gif ir ardyt neteko
Atsakyti