Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Kaip tik gaminio geroji puse, taip ir keiti- kur buvo gera, mezgi blogaja, kur buvo isvirkscioji, mezgi geraja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu,nes irgi mezgu ir keiciu,gal sakau kas dvi reikia keisti bus graziau,bet ir taip grazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2009 01 22, 19:18)

zaniatja, a tu mezgi?

biggrin.gif Kaip bebutu keista, biski mezgu mirksiukas.gif O tu?
Dabar sau juoda suknia pradejau, bet ties puse nugaros sustojau, nes atrodo, kad bus per siaura. Dabar esu pamastymuose:ardyt ar ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 27, 16:55)
Labi grazu. wub.gif Superinis sprendimas - kokio pagrindo nori, toki apatinuka pasimauni. thumbup.gif Kaip man grazu tos servetelines sukniu apacios. wub.gif Gal kada nors ir as subresiu tam dalykui. unsure.gif

Na, o as narplioju sarafana.
Nieks nebus, jauciu reik eit darytis iskarpa,  doh.gif nors is laikrasciu kokia, bo pribursiu as cia...bus kaip su megztuku. doh.gif Kazkaip skaiciau, kad apacia 55 cm, tik va dabar galvoju, o kokiai ten ismierai tokie centimetrai? g.gif Tur but tu manekeniu? 90 - 60 - 90?
user posted image


Aš irgi šitą mezgiau, bet deja beveik visą numezgus turęjau išardyti. Persiaura buvo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 27, 16:55)
Na, o as narplioju sarafana.
Nieks nebus, jauciu reik eit darytis iskarpa,  doh.gif nors is laikrasciu kokia, bo pribursiu as cia...bus kaip su megztuku. doh.gif Kazkaip skaiciau, kad apacia 55 cm, tik va dabar galvoju, o kokiai ten ismierai tokie centimetrai? g.gif Tur but tu manekeniu? 90 - 60 - 90?
user posted image

Aš tokį nusimezgus turiu. Vienas iš sėkmingiausių mano mezginių bigsmile.gif
Kažkodėl suabejojau dėl tų 55 cm apačioj g.gif net jei ant 90-60-90 figūros darai g.gif galvoju, kad tokiu atveju gausis tiesaus silueto, ta prasme apačia bus prigludusi, ir toks raštas mezgimo tada nelabai tinka nes išsisėdės užpakalis. unsure.gif
Atsakyti
Zinot merginos, narpliodama as savaja auksine grazuole jauciu tokia palaima viduje... bet vat ziuriu i sita grozi
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 27, 16:55)

ir galvoju, kad tikrai grazu wub.gif ir jau jauciu kad neiskesiu ir as toki pradesiu vos baigus dabartinius darbus.
Na nzn kas bet sitam variante labai graziai viskas atrodo ir pynes ir spalva wub.gif
tikrai kyla noras ir sau tokia susregzti smile.gif tik bijau kad ir ziema pasibaigs kol rezultatas bus biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolės mezgėjos smile.gif Aš suknelei nepribręstu vis smile.gif
Truputį offtopic: Kristinakristina kur siūlus lietuviškus pirkot, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viena: 29 sausio 2009 - 18:20
QUOTE(Tauskale @ 2009 01 29, 11:30)
Aš irgi šitą mezgiau... Persiaura buvo

As kazkaip irgi del to plocio suabejojau...prieki teks megzti platesni, gal kompensuos kaip nors. g.gif
QUOTE(driftas @ 2009 01 29, 15:44)
Kažkodėl suabejojau dėl tų 55 cm apačioj  g.gif net jei ant 90-60-90 figūros darai  g.gif galvoju, kad tokiu atveju gausis tiesaus silueto, ta prasme apačia bus prigludusi, ir toks raštas mezgimo tada nelabai tinka nes išsisėdės užpakalis.  unsure.gif

As irgi kazkaip del tos apacios pabijojau, tai uzdejau ant 60 cm.
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 29, 18:48)
Zinot merginos, narpliodama as savaja auksine grazuole jauciu tokia palaima

aciuks.gif ir Zuviukui, ir kitoms mergaitems.
Lauksim rezultato. mirksiukas.gif O siaip tai butu idomu, net ir mezgimo begyje pamatyti...nors akies krasteliu. blush2.gif Baisiai jau man patinka auksines sukneles wub.gif wub.gif dukrai labai tinka si spalvyte. thumbup.gif
QUOTE(viena @ 2009 01 29, 19:19)
Truputį offtopic: Kristinakristina  kur siūlus lietuviškus pirkot, jei ne paslaptis?

As tuos siuliukus pirkau Klaipedos senajam turguj, parduotuvelej visai salia kur bulvem prekiauja, parduotuve - ''Geles. Seklos.'' Siukiukai lietuviski, Marijampoles. Sake, kad pusvilne. Laabai jau pigus - 1,98 Lt. matkelis 100 g. Nezinau kokybes, bet salia motreska sake, kad neblogi, nesubumbuliuoja, tipo kazka jau mezgusi is ju. unsure.gif Basiai jau man ju spalva tiko siam gaminukui, tik va kokybe tai as negarantuota. g.gif Bus matyt, panesiosim, pamatysim. Kazkaip suknele sarafanas uz 8 litus... cool.gif
Siandien baigiau nugarine dali, vakare idesiu fotke.

Mergaites as labai noriu kokios nors grazios prigludusios suknutes sau. Tiesaus silueto, zemiau keliu. Tik va nelabai suprantu kiek cm gatavo gaminio turi buti aplink klubus, jei pas mane 103? Kiek reikia prideti cm laisvumui?


Kaip akis apskaiciuot tai jau radau thumbup.gif tarkim tavo pavyzdzio 20 akiu sudaro 10 cm o tau reiktu kad suknutes apacia butu 110 cm. tai ir skaiciuoji:
tarkim tavo pavyzdzio 20 akiu sudaro 10 cm o tau reiktu kad suknutes apacia butu 110 cm. tai ir skaiciuoji:
20 a - 10 cm
x a - 110 cm

tada x= (20*110)/10= 220 akiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 29 sausio 2009 - 18:58
Žiūrint kokį laisvumą tu mėgsti. Geriausia pasiimti gatavą savo drabužį, kuris tave tenkina (nebūtinai megztą) ir matuoti pagal pavyzdį smile.gif
Dėl to sarafano dar. Kai priekyje galvoji kompensuoti plotį... labai nepersistenk nes paskui nusikreivos šoninė siūlė, negražiai kris mirksiukas.gif Nu bet čia ir taip aišku, ane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 01 29, 20:07)
Geriausia .... matuoti pagal pavyzdį  smile.gif
.....Kai priekyje galvoji kompensuoti plotį... labai nepersistenk nes paskui nusikreivos šoninė siūlė, negražiai kris  mirksiukas.gif

aciuks.gif
Su tuo sarafanu, tai taip... - smestelejo tokia mintis. Bet galvoju, jei kokie 3 cm pereis i gala gal nieko? g.gif unsure.gif
Va cia kaip atrodo dziuvimo stadijoj. Sumaketavau pagal figura. lotuliukas.gif
user posted image
O cia mano brezinys - truputi pailginau, ir pasiaurinau ties liemeniu, nes dukra mano 88 - 60 - 90, ir nori siauriau ties liemeniu
user posted image
O cia taip dar pamatuodavau palei kita , vasarine suknele. Beje irgi nebaigta. Gavosi per trumpa, o pailgint nera is ko - vis nesulaukiu blizgiu siulu. verysad.gif
user posted image
Mergaites, jei ka matot negerai, sakykit pastabas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 29 sausio 2009 - 21:50
QUOTE(zaniatja @ 2009 01 29, 10:04)
biggrin.gif Kaip bebutu keista, biski mezgu  mirksiukas.gif  O tu?
Dabar sau juoda suknia pradejau, bet ties puse nugaros sustojau, nes atrodo, kad bus per siaura. Dabar esu pamastymuose:ardyt ar ne...  g.gif

aš mezgu tokiątuniką-suknelękurią pamačiau Žmonėse - žurnale. Liepa exKiaulakytė buvo ja apsirengusi... ax.gif žiūrėsim kas gausis...
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 29, 22:49)
aciuks.gif
Su tuo sarafanu, tai taip... - smestelejo tokia mintis. Bet galvoju, jei kokie 3 cm pereis i gala gal nieko? g.gif  unsure.gif

Nu viskas čiki atrodo biggrin.gif
Beje mano varianto irgi toks pat siluetas. Tik va išmatavimai nuo tavo dukros tai per cielus 10 cm ties kiekviena vieta skiriasi blush2.gif Bet ne apie tai... blush2.gif
Kol kas nesuprantu kaip ten su rankovėm pas tave gausis g.gif brėžinyje lyg reglaną nusibraižius, o nuotraukoj matau lyg paprastos įleistos rankovytės g.gif arba gal neįžiūriu pačio viršaus g.gif Bet jei padariusi esi įleidžiamas tai ar ne per trumpas krūtinės ilgis? Na tas atstumas nuo pažastų išėmimo linijos iki viršaus? g.gif bet jei matavai pagal tinkantį pavyzdį.. rolleyes.gif
Atsakyti