Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(katuks @ 2009 01 26, 16:37)

raštas visaip kaip kurtas prikurtas. viršų paėmiau iš lietuviško kažkurio žurnalo, lyg ir Moters savaitgalio patarimai g.gif , be to ir qqte tokiu pat mezgė. o šiaip tiktų bet koks kiauraraštis. o va, su sijono raštu kiek sudėtingiau. pagrindas paimtas iš La Perlos sijonuko (buvo įmetusi sijonų temoj aprašymą), bet kadangi vien iš to aprašymo gavosi labai mažai ilgio, tai tuos įterptus "lapus" ir apačią prikūriau pati.
jeigu jau labai labai reikės, tai bandysiu papiešti, ką aš ten pribūriau. bet šiaip servetėlių virbalais temoj kiek norių tokių schemų, imi bet kurią ir dar gražiau gausis 4u.gif


Viskas aišku , improvizuot reikia lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
http://radikal.ru/F/...7f6960.jpg.html
Jūs pačios geriausios, pačios šauniausios, būkit geros padėkit rasti šios suknelės -sarafano shemą. tris dienas visur nardau nerandu ir gana, randu tik atskirų detalių scemeles. Labai labai prašau padėkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2009 01 27, 11:30)
http://radikal.ru/F/...7f6960.jpg.html
Jūs pačios geriausios, pačios šauniausios, būkit geros padėkit rasti šios suknelės -sarafano shemą. tris dienas visur nardau nerandu ir gana, randu tik atskirų detalių scemeles. Labai labai prašau padėkit blush2.gif


tai tada sis sarafanas neturi schemos jei randi tik rastu schemas
Atsakyti
Merginos, prasau pagalbos ax.gif
numezgiau tokia suknele, tiksliau dabar tik sarafano stadijoj, user posted image
bet noriu sukneles, ir ziuriu, kad neperdaugiausia liko siulu, bijau, kad abiem rankovem gali neuztekti verysad.gif
kaip man jas megzt, kad nereiketu ardyt ir vel is naujo megzti? Geriausia butu pradet nuo virsaus ir eit link riesu ir is kart abi (kai jau baigsis siulai tai baigsis mirksiukas.gif ) , bet taip niekad nesu darius. Ar imanoma pradet rankoves megzt nuo pazasties? kaip tada tuos isemimus nutaikyt????
Atsakyti
ohmy.gif nu mergina tu čia visais frontais thumbup.gif
mastau.gif arba daryčiau 3/4 rankoves, arba pirma nusimegzčiau rankovių išlinkimus nuo apačios žemyn (na tas galvas), tada nuardyčiau apatinę eilę, surinkčiau akis ir jau žemyn, kiek siūlai leistų smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif va kazka panasaus ir galvojau!
bandyt nuardyt siula ir tada zemyn...
Aciu!
Atsakyti
nu pasakiski siti darbelei,saunuoles tos mamytes kurios sugeba taip pasipuost,ir netgi kitas papuose...as taip mokeciau nert ar megst tai but saunu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2009 01 27, 12:30)
http://radikal.ru/F/...7f6960.jpg.html
Jūs pačios geriausios, pačios šauniausios, būkit geros padėkit rasti šios suknelės -sarafano shemą. tris dienas visur nardau nerandu ir gana, randu tik atskirų detalių scemeles. Labai labai prašau padėkit blush2.gif

va čia tokai maikutė yra. bet kad paukščių kalba doh.gif
gal išmatavimai bent padės
http://club.osinka.r...2736?&start=150
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 01 26, 11:15)
...o aš gi atėjau pasirodyti savo mocherinę.

Labi grazu. wub.gif Superinis sprendimas - kokio pagrindo nori, toki apatinuka pasimauni. thumbup.gif Kaip man grazu tos servetelines sukniu apacios. wub.gif Gal kada nors ir as subresiu tam dalykui. unsure.gif

Na, o as narplioju sarafana.
Nieks nebus, jauciu reik eit darytis iskarpa, doh.gif nors is laikrasciu kokia, bo pribursiu as cia...bus kaip su megztuku. doh.gif Kazkaip skaiciau, kad apacia 55 cm, tik va dabar galvoju, o kokiai ten ismierai tokie centimetrai? g.gif Tur but tu manekeniu? 90 - 60 - 90?
user posted image
Atsakyti
oi, mergaites, saunuoles jus, nespeju jau net ziureti, ka jau kalbeti, apie mezgima, as va baigineju savo sali, kuri dar anais metais pradejau ir niekaip nebaigiu, nes vis ka nors i tarpa tenka greitai numegzti, tai salis vis i sona ir nueidavo, bet va jau tik tys eiles beliko ir uzbaigiu, o paie sukneles kol kas tik svajoju, groziuosi, seile varvinu ir "baltai" pavydziu.. pirmiausia figura reiks gerokai pasikoreguot, o po to tik galvoti apie sukneles mezgima, ir tai pirmiausia sesei esu pazadejus numegzt.. bet gerai pasipraktikuosiu su gerokai mazesniu ismatavimu mezginiu ir tada jau ir "ant" didesnio galesiu bandyti biggrin.gif
o jus visos saunuoles, ir tokaiu taip! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 27, 17:55)
Labi grazu. wub.gif Superinis sprendimas - kokio pagrindo nori, toki apatinuka pasimauni. thumbup.gif Kaip man grazu tos servetelines sukniu apacios. wub.gif Gal kada nors ir as subresiu tam dalykui. unsure.gif

Na, o as narplioju sarafana.
Nieks nebus, jauciu reik eit darytis iskarpa,  doh.gif nors is laikrasciu kokia, bo pribursiu as cia...bus kaip su megztuku. doh.gif Kazkaip skaiciau, kad apacia 55 cm, tik va dabar galvoju, o kokiai ten ismierai tokie centimetrai? g.gif Tur but tu manekeniu? 90 - 60 - 90?
user posted image


kaip graziai atrodo ir spalva labai siam rastui tinka, man labai grazu, o kaip mezgasi ar sudetinga, ilgai viena eile narpliojas, visgi daug pyniu, ir atidumo reik, kad klaidos neivelt, papasakok kaip einas, galvoju ar prasidet su tokia.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 27 sausio 2009 - 16:54
QUOTE(garbanota avyte @ 2009 01 27, 18:00)
kaip graziai atrodo ir spalva labai siam rastui tinka, man labai grazu, o kaip mezgasi ar sudetinga, ilgai viena eile narpliojas, visgi daug pyniu, ir atidumo reik, kad klaidos neivelt, papasakok kaip einas, galvoju ar prasidet su tokia.. g.gif

aciuks.gif
Labai lengvai ir smagiai mezgasi. Visas pynes keiciu ta pacia eilute, uztat labai lengva skaiciuot, neapsiriksi.
Uzsidejau 130 akiu. Bet kaip dabar matau, galejau daugiau. Na niekis, sitas gabalas bus nugara. Ploti pakoreguosiu priekio saskaita- tai yra placiau uzdesiu prieki, pazasteles irgi daugiau isimsiu priekyje, ir bus gerai.
Nusibraiziau brezini ir pagal ji mezgu. Kitadien idesiu, kaip atrodo.
Atsakyti
O ten krastelius kas kiek eiliu keiti gerasias su blogom g.gif
Atsakyti