Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(mazas angeliukas @ 2009 01 25, 19:45)
stai cia tas rastelis, gal galit pasakyt ka reiskia tie tusti langeliai ?
Aciu

Tušti langeliai - nieko nereiškia, į juos nekreipk dėmesio. Ten kur uždedamos akys, gaunasi, kad raštelis platėja. Nėra kaip kitaip pavaizduot 4u.gif Megzk pagal schemutę, turėtų viskas gautis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 01 25, 19:53)
Tušti langeliai  - nieko nereiškia, į juos nekreipk dėmesio. Ten kur uždedamos akys, gaunasi, kad raštelis platėja. Nėra kaip kitaip pavaizduot  4u.gif  Megzk pagal schemutę, turėtų viskas gautis  4u.gif



tai tie tusti langeliai mezgami gerom akim taip iseina ?
Atsakyti
QUOTE(mazas angeliukas @ 2009 01 25, 16:59)
tai tie tusti langeliai mezgami gerom akim taip iseina ?

nereikia ju megzti, jie pavaizduoti tik tam, kad rastelis ziuretusi lengviau ir butu paprasciau megzti, bet tusti langeliai nieko nereiskia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 16, 15:54)
Aš visom savo suknelėm naudoju medvilnę su viskoze..  mirksiukas.gif

Sveika, butent tokiu ir ieskau, nes vilnai alergiska. Gal pasakytumete pavadinima ir kur perkate? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(tomax @ 2009 01 25, 20:42)
Sveika, butent tokiu ir ieskau, nes vilnai alergiska. Gal pasakytumete pavadinima ir kur perkate? Aciu.


Vienintelė parduotuvė, kurioje mačiau tos firmos siūlų - Casa Lana.., vadinasi jie Linie 164, Java. Tačiau jų kaina ( 8,5 Lt/50 gr.) yra didesne, nei kitų medvilnės siūlų su viskozę.. Bet man jų kokybė labai patinka.. ax.gif

Štai taip jie atrodo:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 25 sausio 2009 - 21:02
Man gėda, blush2.gif nes susiruošiau megzti tą sarafaną, bet man reikia ne tik atskirų detalių, pynių schemučių, bet ir viso sarafano, t.y. kaip nuleidžiamos rankovės ir kaip pačios rankovės mezgamos, kaip apykaklė. Na, vienu žodžiu iš manęs prasta mezgėja-kūrybininkė, nes mezgu grynai viską pagal knygą. taigi jei galite dar kartą padėkite. Tiesa, kitą dukrą domina šis sarafanas. Taigi noriu jo viso schemos . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2009 01 25, 17:30)
Aš toliau kankinuosi su suknele.  lotuliukas.gif
Šiaip ne taip numezgiau viršų.

WAU! Kokia grazi kaklo iskirpte! wub.gif

QUOTE(bielra @ 2009 01 25, 21:53)
Vienintelė parduotuvė, kurioje mačiau tos firmos siūlų - Casa Lana.., vadinasi jie Linie 164, Java. Tačiau jų kaina ( 8,5 Lt/50 gr.) yra didesne, nei kitų medvilnės siūlų su viskozę.. Bet man jų kokybė labai patinka..  ax.gif

Superiniai siulai. Man ju kokybe ypac... thumbup.gif ir mezgasi labai lengvai ir greitai, ir gaminys atrodo graziai, ir vasara nekarsta per didziuosius karscius. thumbup.gif Dukra kaip tik is isu siulu megzta bliuzele atostogavo Graikijoje. O ten karsciai tuo metu buvo iki 40. Tai sake, kad si bliuzele ja isgelbejo.
Tik labai gaila, kad pas mus Klaipedoj ju neberandu. verysad.gif

Ana 43, o tai Osinkos forume neziurejai, kaip ten merginos mezga? Gal ten ka rasi. Juk jos ten Online mezga. Ir shemos ten idetos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 25 sausio 2009 - 23:07
QUOTE(zaniatja @ 2009 01 21, 18:14)
labai labai uzsimaniau sitos  g.gif

Bielra, o kur tos schemutes, ar nerandu  verysad.gif



Gal galečiau ir aš tas schemeles kaip nors gauti? Jau tuoj naktim pradėsiu sapnuoti tą suknelę kaip noriu blush2.gif
Atsakyti
Brangiosios sunkeliautojos smile.gif turiu klausimą. Truputį ne įtemą. Iš pradžių klausiau mocherinukų temoje, bet ten mano klausimas, kaip balsas tyruose - nematomas smile.gif Todėl klausiu Jūsų. Ketinu megztis mocherinę suknutę, tik vat kilo klausimas, kas velkamasi po ja - ar siuvatės pasuknę, ar perkatės ką panašaus?...

Dėkoju už atsakymą. Galima ir až, kad neteršti eterio smile.gif

Smagios dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimmi: 26 sausio 2009 - 01:24
Musu suknuciu temoje jau nekarta buvo kalbeta apie tai ka rengemes po suknutemis,netgi buvo nurodyti turgu adresai kur kokias posukneles perkames.Dazniausiai devim pirkinius is turgaus,tai tam tikri apatinukai visai nebrangus ir esa ivairiu spalvu ir skoniu.Kitos merginos gal parasys dar syki kokiuose turguose ju yra pirkti ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, mezgėjėlės 4u.gif
Paskutiniu metu retai komentuoju, nors pasigrožėti jūsų darbais užsuku. tikrai visos šaunuolės, ypač akį traukia mažosios sukneliuotosios.
o aš gi atėjau pasirodyti savo mocherinę. čia jau antrasis variantas, pirmąją išardžiau, todėl siūlas truputį susivėlęs.
taigi
user posted image
va čia raštas geriau matos
user posted image

siūlai storesni nei mezga kitos, bet man patiko spalva. sumezgiau 300 gr, bet dėl to kad mano kailiukas gana putlus. gal sakau įkvėpsiu ir kitas solidesnes moteras

dėl pasuknelių, kam įdomu: raudonasis fonas yra tokia slidi trikotažinė suknia, pirkta iš padėvėtų rūbų už 10 Lt, juodasis - Kauno gamybos plonutis viskozinis apatinukas, pirktas ne LT už 25 litus, bet jų yra Kalvarijų turguj tikrai už 10 Lt biggrin.gif
Atsakyti
Katuks - super thumbup.gif Labai labai gražu... wub.gif
Atsakyti