Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Ingute, Bazuka, labai Jums dėkinga. Suknelės-sarafanai nuostabūs.Dukra jau ploja rankomis ir šokinėja, clap.gif Dabar viena problema - siūlai, nes jei išsirinksiu netinkamus, visas grožis dings g.gif Gal sakau čia geriausia vilnelė, nes turi būti nepurūs.
Atsakyti
stai as numezgiau sita suknele ,tik nelabai matos rastas sunku nufotografuoti tokia spalva
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimike: 23 sausio 2009 - 11:39
Na, ir šaunuolė. Gražu. Sužavėta jumis. Laimike, pasakyk iš kokių siūlų mezgei, nes dabar tu patyrusi. Būk gerutė padėk man išspręsti dar šį rebusą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2009 01 23, 14:13)
Na, ir šaunuolė. Gražu. Sužavėta jumis. Laimike, pasakyk iš kokių siūlų mezgei, nes dabar tu patyrusi. Būk gerutė padėk man išspręsti dar šį rebusą ax.gif

ACIU Mezgiau is 100 %POLIAKRILAS IKI parduotuveje pirkau sunaudojau 400g DIANA siulu pavadinimas 100g -300m
Atsakyti
Kokie groziai cia pas jus wub.gif
Atsakyti
LAIMIKE, dėkinga už info. Rytoj lėksiu pirkt siūlų.
Atsakyti
Ui, kaip cia viskas greit vyksta, kad as net nespeju... doh.gif



QUOTE(In-gu-te @ 2009 01 22, 12:18)
Sveikos 4u.gif As ir narplioju irgi sita pilka suknele ax.gif Galim kartu,na as jau ipusejau,bet su mano tempais doh.gif

QUOTE(AveM @ 2009 01 22, 14:27)
Sveikutes,o mano mezgimas sustojo pritrukau siulu verysad.gif kada pasieksiu turgu nezinau


Pas mani irgi beda ta pati...Buvau numaciusi megzt ja is plonu slidziu raudonu siulu, ale dukra nori storu siulu ir melynos. Tai va, ryt reiks siaust i turgu. Taip kad mano tempais as jus smagiai vysiuos. doh.gif
QUOTE(La Perla @ 2009 01 22, 16:55)
suknute dvyliktokei simtadienio sventei:


Vau koks grozis! wub.gif wub.gif Net pavydas sujame turint tokia rupestinga mama. smile.gif O as nepasirupinau... verysad.gif
QUOTE(ana43 @ 2009 01 22, 23:08)
... padėkit man, nes aš moku megzti tik žiūrėdama į schemas, o ne į jau gatavą rūbą. blush2.gif 
Tiesa, iš kokių siūlų mezgate, nes turėtų čia būti kažkokie tvirtoki siūlai.  Iš anksto dėkoju.


Maciau jau merginos idejo nuoroda i Osinka.ru. O pakrastelio mezgimo as nelabai ikertu, kaip ir minejo, megsiu - + - + Ir keisiu kas natra eile atvirsciai. Cia turbut ripsas vadinasi. unsure.gif Beje mano dukrai irgi 18, ir abituriente, tai pareiske nora, kad siulai siam sarafanui butu neploni, nepukuoti, ir kad suknele nebutu pasiputusi, na tipo, kad nestorintu. rolleyes.gif Tai dabar ir nezinau, ka as pirksiu. g.gif

Ziuriu, laimike irgi taip graziai numezgusi wub.gif wub.gif

Mergaites, o kas tie Maxi siulai? Kam jie labiausiai tinkami? Vasarai, ziemai? Purus ar krentantys? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 23 sausio 2009 - 17:05
Jie kaip kokie irisiniai siuliukai, krentantys, tinka labiau vasarai, kepurelems nerti, suknelems, bliuskutems, sijonams ax.gif
Atsakyti
Nu jei cia apie siuliukus jau, tai ka patartumet? Reikia man puosniai suknutei vakarui g.gif
Atsakyti
Sveikutes darbstuoleles. Cia tiek darbo, tiek laiko praleista blink.gif doh.gif bet jus tai saunuoles, kiek kantrybes tureti thumbup.gif as tai megejusi nerti, bet smulkesnius dalykus. Megzti daug neteko, kazkaip nesudimindavo. Norejau paklausti, jei nori grazios pusilges sukneles, kas einasi greiciau kai neri ar kai mezgi? Aisku daug kas priklauso nuo rasto, bet paimkim panasaus lygio rastus. Kazkaip kai ziuriu i mezgancias atrodo, kad jos iriasi i prieki sparciau blush2.gif bet ka jus pasakytumet is patirties? smile.gif
Atsakyti
man tai greičiau einasi megzti,nei nerti,bet tikrai žinau,kad visada atsiras man prieštaraujančių. ax.gif

Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Kadangi vaseliu nemezgu, o mezgu virbalais, tai man einasi laaaaaaabai greitai bet koks rastas.

O del to mezginio tai labai grazus, kur laimike idejo, bet siulai cia tikrai neploni.
Atsakyti