Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

La Perla, nu tikrai pasakiskai atrodo. Taip dailu...
Atsakyti
[quote=La Perla,2009 01 22, 16:55]

super, be žodžiu wub.gif wub.gif wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2009 01 22, 00:28)
Vau...suintrigavo biggrin.gif
Gal turi kokia schemute? g.gif
Mestelk mirksiukas.gif

http://keep4u.ru/img...93baffd57ac.jpg
Kažkuri kadaise buvo įkėlus nuorodą pas rusaites, tai išsisaugojau seilei pavarvint ir pasvajot ax.gif Dar pati gerai neišstudijavau, tik nuotraukytes perbėgau blush2.gif Bet ten raštukas tikrai buvo.
http://club.osinka.r...pic.php?t=38993
Baigsiu megzti dovanėlę ir rinksiuos siūlus šiai suknelei. Na, bent jau panašiam variantui. Tikiuos iki vasaros spėsiu hihihi.gif
Galvoju apie maxi siūliukus jai, bet ir gal kokie su viskoze tiktų? g.gif

La Perla, fantastika wub.gif

Atsakyti
La Perla bigsmile.gif Laba graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 01 22, 15:55)
suknute dvyliktokei simtadienio sventei:
user posted image
user posted image

pasakiska suknele bigsmile.gif
zaniatja, a tu mezgi?
Atsakyti
labai jums merginos aciu uz puikius ivertinimus smile.gif
o schema cia sijonuko jau buvau idejusi kazkurioj sukneliu temoj (tiksliau perrasiau is Pelkauskienes knygos, servetele "Dobilas") jei tikrai noresit megzti ir nerasit - bandysiu vel perrasyt doh.gif
Atsakyti
La Perla, nuostabu wub.gif Jau rankoviu grozis... Greiciau man savąją pabaigt, kad ir kaip jia trodytų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 01 22, 21:03)
La Perla, nuostabu  wub.gif  Jau rankoviu grozis... Greiciau man savąją pabaigt, kad ir kaip jia trodytų  blush2.gif

aciu smile.gif o su tuo "greiciau" tai tik mintyse man jos labai greitai pasidaro lotuliukas.gif vakar jau startavau su sekancia bet sikart ne mocherinuke o "pyniuotoji" irgi norisi greiciau , bet...

beje, bielra, tu is tiesu patyrusi mezgeja ir nesigincyk, a? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielos darštuolėlės, mano dukrelė 18-metė panoro labai tos suknelės pilkos, kur iš įvairių pynių. Ją atrodo Ingute ir KristinaKristina mezga. Mielosios, padėkit man, nes aš moku megzti tik žiūrėdama į schemas, o ne į jau gatavą rūbą. blush2.gif Šiemet nusipirkisi žiuraliukų, jau dukrai numezgiau liemenę ir tokį superinį šalį, kurio galai susisiuva ir gaunasi kaip rankovės. Geras dalykas užsimesti ant pečių. Labai prašau gal galėtumėte įkelti schemutes, aišku jei tik jas turite. Tiesa, iš kokių siūlų mezgate, nes turėtų čia būti kažkokie tvirtoki siūlai. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2009 01 22, 23:08)
Mielos darštuolėlės, mano dukrelė 18-metė panoro labai tos suknelės pilkos, kur iš įvairių pynių. Ją atrodo Ingute ir KristinaKristina mezga. Mielosios, padėkit man, nes aš moku megzti tik žiūrėdama į schemas, o ne į jau gatavą rūbą. blush2.gif  Šiemet nusipirkisi žiuraliukų, jau dukrai numezgiau liemenę ir tokį superinį šalį, kurio galai susisiuva ir gaunasi kaip rankovės. Geras dalykas užsimesti ant pečių. Labai prašau gal galėtumėte įkelti schemutes, aišku jei tik jas turite. Tiesa, iš kokių siūlų mezgate, nes turėtų čia būti kažkokie tvirtoki siūlai.  Iš anksto dėkoju.

Jei skaitot rusiškai , gal čia rasit informacijos
http://club.osinka.r...47077?&start=30
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2009 01 22, 23:08)
Mielos darštuolėlės, mano dukrelė 18-metė panoro labai tos suknelės pilkos, kur iš įvairių pynių. Ją atrodo Ingute ir KristinaKristina mezga. Mielosios, padėkit man, nes aš moku megzti tik žiūrėdama į schemas, o ne į jau gatavą rūbą. blush2.gif  Šiemet nusipirkisi žiuraliukų, jau dukrai numezgiau liemenę ir tokį superinį šalį, kurio galai susisiuva ir gaunasi kaip rankovės. Geras dalykas užsimesti ant pečių. Labai prašau gal galėtumėte įkelti schemutes, aišku jei tik jas turite. Tiesa, iš kokių siūlų mezgate, nes turėtų čia būti kažkokie tvirtoki siūlai.  Iš anksto dėkoju.

Sveikute 4u.gif Vidurini rasta mezgu pagal sita schema.taip mezgiau iki pazastu.Paskui sonai turetu megztis tokiu rastu ,bet as jo "neikirtau",tai mezgu perliniu rastu blush2.gif
nuo 5psl.temoj sukneles nr.15 mezgejeles dalijasi patirtim kaip megzti sita suknele mirksiukas.gif Mano bus tokia
user posted image
Tiksliai negaliu pasakyt kokie cia siulai,nes nerandu pakuotes.Sekmes,tikiuosi padejau 4u.gif Rasykit kaip seksis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In-gu-te: 23 sausio 2009 - 10:47
La Perla, jau sukneles grozis neispasakytas bigsmile.gif as ir pati tokios uzsimaniau wub.gif sekantis mano mezginys bus mocherine suknyte blush2.gif
Atsakyti