Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Sveikutės,
einu aš į savo Favorites kiekvieną dieną ir galvoju: Kodėl nieko naujo Suknelių temoj? O gi aš ją per klaidą ištryniau doh.gif
Labai visų gražios suknutės, bet man labiausiai prie širdies Viliuteees... gal todėl, kad pati mezgu, tik vis neapsisprendžiu, ar sijoną daryt ar suknelę. Nes siūlai mano tokie margi, bijau, kad suknelė gali būti negraži... rytoj pabandysiu įdėti ir lauksiu jūsų patarimo blush2.gif


QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 13, 15:54)
o aš pagaliau ryžausi atkartoti savo juodai-baltąjį mocherinuką.
Buvo pageidavimų pamatyti ant manekeno,tai dabar rodau ant negyvo ir gyvo...(na manekenu savęs nenoriu vadinti,be to mano ūgis per mažas šitam rūbeliui ax.gif )

va šitą pakartojau
user posted image


Atsakyti
Planuoju uzsisakinet siulu suknelei. Dabar galvoju kokie butu geriausi g.gif Suknele bus vasarine, kazi Maxi tiktu? Ka galit pasiulyt dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 01 22, 10:11)
Planuoju uzsisakinet siulu suknelei. Dabar galvoju kokie butu geriausi g.gif Suknele bus vasarine, kazi Maxi tiktu? Ka galit pasiulyt dar ax.gif

bent jau man labiausiai vasarai tiktu Maxi, as butent tokius ir pirkciau ax.gif
tiesiog kai nueisi i siulu parduotuve, paklausk pardaveju, gal kazko panasaus yra i Maxi, gal dar ir geresniu rasi bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 21, 22:09)
Sveikos mezgejeles,
Ziuriu paziuriu i jusu nuostabius darbelius ir paciai labai maga isiliet i jusu bureli.
Tikiuosi priimsit. 4u.gif
Siuo metu mezgu dukrai megztuka. Kai baigsiu noriu megzti tokia suknele - sarafana.

user posted image
Gal kas kartu nori su manim? mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif As tyliai skaitineju,aikcioju nuo jusu darbu,ir narplioju irgi sita pilka suknele ax.gif Galim kartu,na as jau ipusejau,bet su mano tempais doh.gif(va jus jau 17-oj temoj bendraujat,o as vis prie 15-os griztu doh.gif O kur dar noru sarasas penkmeciui i prieki smile.gif ) Noreciau iki Valentino baigt,bet reiks labai pasistengt rolleyes.gif
Siaip save priskiriu prie zaliu mezgeju,nes su rastais nelabai draugauju ax.gif Priimsit i savo buri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In-gu-te: 22 sausio 2009 - 11:20
QUOTE(mindira @ 2009 01 22, 11:27)
bent jau man labiausiai vasarai tiktu Maxi, as butent tokius ir pirkciau  ax.gif
tiesiog kai nueisi i siulu parduotuve, paklausk pardaveju, gal kazko panasaus yra i Maxi, gal dar ir geresniu rasi bigsmile.gif  4u.gif

kiek mazdaug maksiuku reiktu suknelei g.gif
kad ir tokiai ar panasiai
http://keep4u.ru/img...93baffd57ac.jpg
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 01 22, 11:21)
kiek mazdaug maksiuku reiktu suknelei g.gif
kad ir tokiai ar panasiai
http://keep4u.ru/img...93baffd57ac.jpg

MB sese neres tokia, na apacia tokiu pat rastu 4u.gif tai jai berods reikejo 5 maxi kamuoliuku, tai ten berods 100 gramu ieina i viena, na tai 500 gramu, bet pas ja dar buvo su pusinem rankovem, na tai gal 400 gramu uztektu manau rolleyes.gif
gal kas neres tokia, parasys tiksliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2009 01 22, 12:52)
MB sese neres tokia, na apacia tokiu pat rastu  4u.gif tai jai berods reikejo 5 maxi kamuoliuku, tai ten berods 100 gramu ieina i viena, na tai 500 gramu, bet pas ja dar buvo su pusinem rankovem, na tai gal 400 gramu uztektu manau rolleyes.gif
gal kas neres tokia, parasys tiksliai ax.gif

aciu, man apytiksliai ir reikejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Inetux,
labai gražus modeliukas wub.gif
o raščiukas jo labai sunkus? nes aš tai pradžiamokslė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 22 sausio 2009 - 12:29
QUOTE(lotute @ 2009 01 22, 13:29)
Inetux,
labai  gražus modeliukas wub.gif
o raščiukas jo labai sunkus? nes aš tai pradžiamokslė  blush2.gif

apie kuri cia kalba eina biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Inetux @ 2009 01 22, 12:37)
apie kuri cia kalba eina biggrin.gif

apie šią 4u.gif
QUOTE(Inetux @ 2009 01 22, 11:21)
kiek mazdaug maksiuku reiktu suknelei g.gif
kad ir tokiai ar panasiai
http://keep4u.ru/img...93baffd57ac.jpg
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 22, 13:43)
apie šią  4u.gif

Dar gerai nesidomejau, bet atrodo nesudetingai g.gif
Atsakyti
4u.gif


Norėčiau šios suknės raštelio, jei galima blush2.gif
http://keep4u.ru/img...93baffd57ac.jpg

vaidullkaz@gmail.com


Dėkui 4u.gif
Atsakyti