Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Rodausi ir as savo suknele. Kai Asarele pasakojo, kad jai nusidaze, tai net bijojau toliau megzt, rankos sviro, ale pabaigiau thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 20, 17:31)
o kriauklele tai cia kuri?

Šita wub.gif ir panašūs jos variantai smile.gif
user posted image
Noriu kažką panašaus vasarai suregzti, tai galvoju, kiek čia man siūliukų užsipirkt, kad nepritrūktų g.gif
Atsakyti
Lusasita wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 01 20, 18:23)
Idomiai kazkaip.Atskirai reikia megzt virsu,poto sijona,o sijonas ten ne rauktas?Raso,tai kad gerom-blogom megztas.O tos geles ten ant rankoviu kazin kaip daryt?


Nu kazkaip man ir daug klausimu su tokiu aprasymu g.gif Nes ir sijonas rauktas, ir tas geles kazkaip g.gif Gal kas daugiau ideju turi bigsmile.gif isikeliau kolkas ja i noru sarasa, reiks tyrineti kai eiles ateis 4u.gif
Atsakyti
atejau pasiguosti... schmoll.gif verysad.gif taip dziaugiausi kad tuiu puse suknytes... kad nusprendizua MB pasirodyti... apsivilkau o tas uskritikavo, kad per siaura... tai as su didziausiu sirdies skausmu isardziau beveik visa darba - iki azurinio rastelio beveik ir dabar vel kabliuoju toliau... bet uzsidegimas nedingo - tikiuosi pavyks ja pribaigti laiku:ax:

QUOTE(Lusasita @ 2009 01 20, 18:56)
Rodausi ir as savo suknele. Kai Asarele pasakojo, kad jai nusidaze, tai net bijojau toliau megzt, rankos sviro, ale pabaigiau  thumbup.gif
user posted image

nu labai grazu wub.gif kai asarele pasirode ir as jau siuliukus issirinkau siam gorziui... tikrai kibsiu kai baigsiu savo auksine grazuole.... unsure.gif
Atsakyti
Lusasita - gražuolė suknutė.
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 20, 22:55)
atejau pasiguosti... schmoll.gif  verysad.gif  taip dziaugiausi kad tuiu puse suknytes... kad nusprendizua MB pasirodyti... apsivilkau o tas uskritikavo, kad per siaura... tai as su didziausiu sirdies skausmu isardziau beveik visa darba - iki azurinio rastelio

doh.gif nu tie MB.. aš jau įpratau saviškio beveik neklaust- vis randa prie ko prikibt. Aišku, kartais geriau iš šono matosi, bet galėtų jie daugiau girt, nei kritikuot hihihi.gif
Atsakyti
Lusasita, Viliuteee ir tos raudonos suknutes seimininke (kol perverciau viska nickas uzstrigo blush2.gif ) - jus nerealios wub.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas pradejot sita nert?
http://dnl.7ya.ru/7y...74721544271.jpg

As pradejau nert pagal schema duota osinkoj, Kadangi neriu is storesniu siuliuku, tai is plocio jau gavos gerai, o i virsu dar daug truksta doh.gif ka dabar toliau daryt? nert kiekviena ananasiuka atskirai? g.gif Ar vistik teks ardyt ir pradet plonesniais siulais unsure.gif
Vat taip man gavos
http://pics.livejour...1gf6py/s640x480
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 01 21, 12:32)
Sveikos, gal kas pradejot sita nert?
http://dnl.7ya.ru/7y...74721544271.jpg

As pradejau nert pagal schema duota osinkoj, Kadangi neriu is storesniu siuliuku, tai is plocio jau gavos gerai, o i virsu dar daug truksta doh.gif ka dabar toliau daryt? nert kiekviena ananasiuka atskirai? g.gif Ar vistik teks ardyt ir pradet plonesniais siulais unsure.gif
Vat taip man gavos
http://pics.livejour...1gf6py/s640x480

aš manau kad reiktų nerti toliau pagal schemą tik neriant palikti gale neišnertas kokias penkias akutes (nesvarbu ar pynutės ar stulpelio) o į paskutinę daryti stulpelį, apsukus vėl grandinėlė priklausomai kokio dydžio stulpelį darei ir vėl penkias akutes praleisti ir nerti toliau pagal raštą. gale vėl tą patį kartoti. turėtų gautis graži šono linija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 21 sausio 2009 - 11:09
QUOTE(meskute231 @ 2009 01 21, 12:06)
aš manau kad reiktų nerti toliau pagal schemą tik neriant palikti gale neišnertas kokias penkias akutes (nesvarbu ar pynutės ar stulpelio) o į paskutinę daryti stulpelį, apsukus vėl grandinėlė priklausomai kokio dydžio stulpelį darei ir vėl penkias akutes praleisti ir nerti toliau pagal raštą. gale vėl tą patį kartoti. turėtų gautis graži šono linija

kazka panasaus ir galvojau. Bandysiu daryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 21 sausio 2009 - 11:27
QUOTE(Lusasita @ 2009 01 20, 18:56)
Rodausi ir as savo suknele. Kai Asarele pasakojo, kad jai nusidaze, tai net bijojau toliau megzt, rankos sviro, ale pabaigiau  thumbup.gif
user posted image

LAbai LABAI DAILI, ŠAUNI IR PUOŠNI.
LABAI NORIUUUUUUUU
Atsakyti
Lusasita, saunuole kaip visada 4u.gif
Atsakyti