Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Viliutee labai ispudinga user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 01 19, 20:40)
O čia kartais ne "gervuogės" raštelis?  g.gif kiek žinau, sunkokas  schmoll.gif einu pabandysiu pora eilių panarpliot  ax.gif  jis man patinka, bet manau sunkus  unsure.gif

Tai kad nesudėtingas, ''muselės'' iš trijų akių tik išvirkščioj pusėj, bet jau nebemegsiu , nes mano siūlai per ploni, o šios suknelės gan storoki.
Atsakyti
Labas, man labai patiko jusu nerta suknele, gal turitia jos schema ir as noreciau pabandyti nusinerti. Galetumet atsiusti i el pasta luziene@gmail.com, buciau labai dekinga. Labai grazu.
Atsakyti
O cia akims paganyti 4u.gif man labai patiko wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 20, 11:41)
O cia akims paganyti 4u.gif  man labai patiko wub.gif
user posted image

Man irgi labai wub.gif Gal schema yra?
Atsakyti
Viliuteee kaip visada pritrenkia greitumu ir groziu wub.gif

na o as azarto pagauta jau turiu puse auksines grazuoles.. ax.gif pradzia ardziau gal 3 kartus, bet savaitgali pavyko pasistumeti i prieki. jau greitai bus pazastys... kazi kaip su jomis susitvarkyti pavyks:)

Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 01 20, 10:46)
Man irgi labai wub.gif Gal schema yra?


Cia ir cia
Atsakyti
Sveikos, sukneliautojos. Nuostabūs jūsų darbai, seniai jau seilę varvinu skaitinėdama blush2.gif Galvoju, gal jau ir man laikas pasiryžti tokiam dideliam darbui. Modelių tai galvoje pilna, tik kad laiko bent perpus tiek būtų lotuliukas.gif
Turiu klausimą, jei neklystu Gadget nėrė "kriauklelę" (vienas iš mano nusižiūrėtų modeliukų), kiek maždaug siūliukų tokiai suknutei reikia?
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 20, 11:57)
Viliuteee kaip visada pritrenkia greitumu ir groziu wub.gif

na o as azarto pagauta jau turiu puse auksines grazuoles.. ax.gif  pradzia ardziau gal 3 kartus, bet savaitgali pavyko pasistumeti i prieki. jau greitai bus pazastys... kazi kaip su jomis susitvarkyti pavyks:)

labas. O tu neri pirmyn-atgal ar aplink?
Atsakyti
DARBELIAI wub.gif wub.gif wub.gif
o as pradejau sarafana kazkoki ant virbalu su valu ax.gif
tik nezinau kas gausis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 20, 12:00)

Idomiai kazkaip.Atskirai reikia megzt virsu,poto sijona,o sijonas ten ne rauktas?Raso,tai kad gerom-blogom megztas.O tos geles ten ant rankoviu kazin kaip daryt?
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 01 20, 15:42)
labas. O tu neri pirmyn-atgal ar aplink?

aplink ax.gif iki to trikampio. Dabar kaip tik ji pradejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kgt @ 2009 01 20, 15:24)
Sveikos, sukneliautojos. Nuostabūs jūsų darbai, seniai jau seilę varvinu skaitinėdama blush2.gif  Galvoju, gal jau ir man laikas pasiryžti tokiam dideliam darbui. Modelių tai galvoje pilna, tik kad laiko bent perpus tiek būtų  lotuliukas.gif
Turiu klausimą, jei neklystu Gadget nėrė "kriauklelę" (vienas iš mano nusižiūrėtų modeliukų), kiek maždaug siūliukų tokiai suknutei reikia?

o kriauklele tai cia kuri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 sausio 2009 - 17:31