Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(bazuka @ 2009 01 19, 16:56)
Labas sukneliautojos,
nepamenu ar tokia suknelė ''prabėgo'' pro čia , ar ne, tai įkeliu  4u.gif mano dukružė užsigeidė tokios , bet dar vis svarstau ar megzt ar ne , kaip sakant dėlioju + ir -...ir ką gi minusiukų gaunasi daugiau  g.gif bet širdelei kažko norisi ją megzt  wub.gif

Ir kas per minusai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 19, 17:02)
Ir kas per minusai?  g.gif

turiu baltų pusvilnės siūlų, net ne visai pusvilnė ,o tik 30 proc. vilnos ir linkę tokie patįsti smile.gif dukra išsirinko pati , kitų pirkt nežadu , nes norėjo tokios spalvos 4u.gif tai va, išsisėdės dar užpakaliukas, bet sakau , jei kiečiau sumezgus gal ir nieko būtų, bet man problema doh.gif mano mezgimas laisvas ir plonesniais virbalais.O didžiausias minusas dukružės norai tongue.gif numezgu , užsivelka 2-3 kartus ir ''psio'' , tai vis grasinu ,kad jai nieko nebemegsiu lotuliukas.gif bet turbūt pamėginsiu šiandien pavyzdėlį.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2009 01 19, 18:25)
turiu baltų pusvilnės siūlų, net ne visai pusvilnė ,o tik 30 proc. vilnos ir linkę tokie patįsti  smile.gif dukra išsirinko pati , kitų pirkt nežadu , nes norėjo tokios spalvos  4u.gif tai va, išsisėdės dar užpakaliukas, bet sakau , jei kiečiau sumezgus gal ir nieko būtų, bet man problema  doh.gif mano mezgimas laisvas ir plonesniais virbalais.O didžiausias minusas dukružės norai  tongue.gif numezgu , užsivelka 2-3 kartus ir ''psio'' , tai vis grasinu ,kad jai nieko nebemegsiu  lotuliukas.gif bet turbūt pamėginsiu šiandien pavyzdėlį.

pasidalinsiu patirtim apie raštelį. tą kur burbuliukai. mezgiau megztuko kraštą tokiu. "valgo" daug siūlų, labai tąsus, tai jei laisvai mezgi, nelabai tiks. ir jis toks gana skylėtas... tai jeigu tunika tai nieko, bet jei kaip suknelė, tai reiks pamušaliuko. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 01 19, 17:44)
pasidalinsiu patirtim apie raštelį. tą kur burbuliukai. mezgiau megztuko kraštą tokiu. "valgo" daug siūlų, labai tąsus, tai jei laisvai mezgi, nelabai tiks. ir jis toks gana skylėtas... tai jeigu tunika tai nieko, bet jei kaip suknelė, tai reiks pamušaliuko. 4u.gif  4u.gif

Ačiū, žinau 4u.gif esu mezgusi tą raštelį... tai vat irgi minusas lotuliukas.gif
Atsakyti
ingrida S
labai graži raudona suknytė 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 19 sausio 2009 - 19:43
QUOTE(bazuka @ 2009 01 19, 16:56)
Labas sukneliautojos,
nepamenu ar tokia suknelė ''prabėgo'' pro čia , ar ne, tai įkeliu  4u.gif mano dukružė užsigeidė tokios , bet dar vis svarstau ar megzt ar ne , kaip sakant dėlioju + ir -...ir ką gi minusiukų gaunasi daugiau  g.gif bet širdelei kažko norisi ją megzt  wub.gif


O čia kartais ne "gervuogės" raštelis? g.gif kiek žinau, sunkokas schmoll.gif einu pabandysiu pora eilių panarpliot ax.gif jis man patinka, bet manau sunkus unsure.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 01 19, 20:33]ingrida S
labai graži raudona suknytė 4u.gif

o čia mano suknytė nėštukei,tik nuotraukoj suknelė dar su tįsančiu siūlu.Po šventės jos šeimininkė pažadėjo geresnių nuotraukų,be to ir mano manekeno figūrai jai visai netinka,ir rankovės be rankų ne taip gražiai atrodo kaip iš tikrųjų,ir pasuknelės būtinai reika ax.gif



Pasaka fantastika wub.gif wub.gif Viliuteees suknelės visada nerealios, įkvėpimo suteikiančios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 19 sausio 2009 - 19:42
bandau įkelti mažesnes nuotraukas
user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 19, 19:50)
bandau įkelti mažesnes nuotraukas

Nuostabu wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Viliuteee fantastika wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2009 01 19, 11:07)
Na bet noriu parodyt savo "šedevrą" 

Kokia fainulka suknytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 19, 01:42)
na norėjau kaip geriau, bet ką padarysi  verysad.gif , jei nepatinka galima paprašyti, kad ištrintų, juk nesudėtinga.


na as ne PRIES tvarka mirksiukas.gif tik kazkaip kur beuzeisi, vis nauja tema schemutems. Pritariu, kad turetu buti 1 4u.gif

o jei kas sitas sutvarkytu, nors vargassssssssssss cia ziaurus, tai ir nebereiktu kitu, niu bet cia mes nieko pakeist negalim, moderatoriu darbelis cool.gif tai ir sukames kaip ismanom drinks_cheers.gif aha maciau, kad niuma siulesi sutvarkyt musu forumeli, deja....neleidzia....

o trinti nereikia, visada suspesi, paziurim kaip veiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 20 sausio 2009 - 01:38