Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

QUOTE(dovyda @ 2009 01 19, 00:16)
omg ir vel "tvarkytoja"

na norėjau kaip geriau, bet ką padarysi verysad.gif , jei nepatinka galima paprašyti, kad ištrintų, juk nesudėtinga.
Atsakyti
Neprašyk kad trintų, labai liuks padarei thumbup.gif tik gali prašyti, kad trintų kmentarus, nes ne visos susilaiko nepakomentavus tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 17, 19:44)
Žiūrėkit merginos su kokia V.Blėdienė suknele..  bigsmile.gif

user posted image

Nelabai matosi, bet daugelis supras apie ką čia aš..  mirksiukas.gif

Cha, nu geeeeeerrrrrrraaaaassssssssss thumbup.gif Gal ir neblogą skonį turim mirksiukas.gif
Dovyduk, tu lygtais juodą nėrei, ania? bigsmile.gif Mūsų spalvotos mirksiukas.gif Bet kažkaip smagu pamatyt ant kito tokį pat modeliukąthumbup.gif
Atsakyti
Aš iš tų tyliųjų skaitytojų, kurios grožisi jūsų suknelėmis, bet paskutiniu metu net nebelindau čia, nes kai užsikabliuoji tai visa diena čia praeina. Na bet noriu parodyt savo "šedevrą" blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2009 01 19, 10:07)
Na bet noriu parodyt savo "šedevrą"  blush2.gif


Labai gražu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Dėl tavrkymo temų, manau tikrai biškutį per daug temų sukurta toms be komentarų- nu pvz.- atskirai bliuskytės, atskirai megztukai. Galima viena bendrą- moteriški modeliai ir viskas. Manau. O šiaip, elementariai trūksta moderatorių, kurios sutvarkytų visas senas temas sutvarkytų- t.y. komentarus ištrintų ir viskas būtų ok. Siūliausi ir aš į pagalbą (kol namie su vaiku sėdžiu, bet nepatvirtino niekas).

Suknelės suknelės hihihi.gif
O jei iš tiesų, tai iš savo žydrojo sijono gaminu suknelę bis.gif: Pasivaidensiu, kai baigsiu. Bet tik vakar pradėjau, tai nelabai greitai aš čia tą pabaigą parodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2009 01 19, 11:07)
Aš iš tų tyliųjų skaitytojų, kurios grožisi jūsų suknelėmis, bet paskutiniu metu net nebelindau čia, nes kai užsikabliuoji tai visa diena čia praeina. Na bet noriu parodyt savo "šedevrą"  blush2.gif
user posted image
user posted image

KOKIA GRAŽI, TIKRAI LABAI:)
GALI DRĄSIAI SU BLEDIENE VARŽYTIS
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2009 01 19, 12:07)
Aš iš tų tyliųjų skaitytojų, kurios grožisi jūsų suknelėmis, bet paskutiniu metu net nebelindau čia, nes kai užsikabliuoji tai visa diena čia praeina. Na bet noriu parodyt savo "šedevrą"  blush2.gif

liuks šedevras thumbup.gif thumbup.gif labai labai

QUOTE(ingriduska @ 2009 01 19, 12:39)
GALI DRĄSIAI SU BLEDIENE VARŽYTIS

a čia taškiuko ant e specialiai neuždėjai bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida.S thumbup.gif , labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2009 01 19, 12:07)
Aš iš tų tyliųjų skaitytojų, kurios grožisi jūsų suknelėmis, bet paskutiniu metu net nebelindau čia, nes kai užsikabliuoji tai visa diena čia praeina. Na bet noriu parodyt savo "šedevrą"  blush2.gif

vau!!! Nu šaunuolė thumbup.gif O man tai su vąšeliu nelabai išeina blush2.gif
Atsakyti
Labai grazi suknute wub.gif
Atsakyti
Labas sukneliautojos,
nepamenu ar tokia suknelė ''prabėgo'' pro čia , ar ne, tai įkeliu 4u.gif mano dukružė užsigeidė tokios , bet dar vis svarstau ar megzt ar ne , kaip sakant dėlioju + ir -...ir ką gi minusiukų gaunasi daugiau g.gif bet širdelei kažko norisi ją megzt wub.gif
user posted image
Atsakyti