Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos. Kam?

siaip i krikstynu tema visai neuzsukdavau, nes, maniau cia vien mamos apie krikstynu sventes kalbas, o dabar atejau sukurti panasios temos ir ziuriu ne viena as tokia ax.gif Mes su vyru dar pries pradedant kudiki nusprendem jo nekrikstyt - nesam religingi, tai kam veidmainiaut? kai gime maziuke is pradziu buvo ramu, o dabar kai jai jau beveik pusantru metu prasideda spaudimas is aplinkos ' tai kada, jau laikas krikstyt, kodel dar ne ir t.t.' doh.gif doh.gif toks vaizdas, kad jei nepakrikstysim vaiko tai tapsim vos ne blogais tevais, kurie vaiko nesaugo, nenori jam gero ir is viso 'ka zmones pasakys, juk musu giminej dar nekriksto nera' doh.gif na bet argi tai svarbiausia? Netikiu, kad Dievulis mane myles labiau jei pakrikstysiu savo vaika taip kaip zmones sugalvojo jog reikia...

QUOTE(saulala @ 2008 08 06, 13:49)
drinks_cheers.gif  Puikiausias atsakymas tiems, kurie sako "o ko nekrikštijat, taigi nuo to nieko blogo neatsitiks". Aišku, nieko blogo neatsitiks, tačiau tai bus nepagarba tikintiesiems ir, kaip sako dailele, veidmainystė.


visiskai sutinku su situ postu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_saule: 07 rugpjūčio 2008 - 13:18
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2008 08 06, 19:41)
ne tai norejau pasakyti.tiesiog po tos avarijos supratau,kad tavo gyvybe neprilklauso nuo taves.ir va todel norejau pati dalyvaut vaiko krikstynose.

O ką tai turi bendro su krikštu? Gyvybė užgesti gali kiekvienam žingsnyje, nesvarbu, ar krikštytas esi, ar ne. Nei girtas vairuotojas, nei neatsargus darbininkas, nei gaisras, nei liga žmonių nesirenka pagal tikėjimą ax.gif

QUOTE(vasaros_saule @ 2008 08 07, 14:17)
siaip i krikstynu tema visai neuzsukdavau, nes, maniau cia vien mamos apie krikstynu sventes kalbas,  o dabar atejau sukurti panasios temos ir ziuriu ne viena as tokia ax.gif Mes su vyru dar pries pradedant kudiki nusprendem jo nekrikstyt - nesam religingi, tai kam veidmainiaut?  kai gime maziuke is pradziu buvo ramu, o dabar kai jai jau beveik pusantru metu prasideda spaudimas is aplinkos ' tai kada, jau laikas krikstyt, kodel dar ne ir t.t.'  doh.gif  doh.gif toks vaizdas, kad jei nepakrikstysim vaiko tai tapsim vos ne blogais tevais, kurie vaiko nesaugo, nenori jam gero ir is viso 'ka zmones pasakys, juk musu giminej dar nekriksto nera' doh.gif  na bet argi tai svarbiausia? Netikiu, kad Dievulis mane  myles labiau jei pakrikstysiu savo vaika taip kaip zmones sugalvojo jog reikia...
visiskai sutinku su situ postu drinks_cheers.gif

Mus jau nuo pusės metukų "terorizuoja" doh.gif Sako, pakrikštysim be jūsų (t.y. be mūsų, tėvų) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 07, 15:15)

Mus jau nuo pusės metukų "terorizuoja"  doh.gif  Sako, pakrikštysim be jūsų (t.y. be mūsų, tėvų)  lotuliukas.gif


uzuojauta 4u.gif mes tai dar nors tiek gerai, kad ne LT gyvenam, nors ir tai dar nebuvo karto, kai uzsiminus apie trumpa gryzima i Lt kas nors nepaklaustu 'tai gal maziuke tuo metu pakrikstysit??'... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 07, 17:15)
O ką tai turi bendro su krikštu? Gyvybė užgesti gali kiekvienam žingsnyje, nesvarbu, ar krikštytas esi, ar ne. Nei girtas vairuotojas, nei neatsargus darbininkas, nei gaisras, nei liga žmonių nesirenka pagal tikėjimą  ax.gif
Mus jau nuo pusės metukų "terorizuoja"  doh.gif  Sako, pakrikštysim be jūsų (t.y. be mūsų, tėvų)  lotuliukas.gif

as turejau galvoj save,kad jei mane nudaus koks latras dukra liks nekriktyta.dalyvaujant mamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 07 rugpjūčio 2008 - 19:34
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2008 08 07, 20:33)
as turejau galvoj save,kad jei mane nudaus koks latras dukra liks nekriktyta.dalyvaujant mamai.

O tai taip gyvybiškai svarbu? maniau, kad krikšto prasmė ir ale "apsauga" jum čia svarbi, o ne kad nematysit jos krikštijamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 08, 01:35)
O tai taip gyvybiškai svarbu? maniau, kad krikšto prasmė ir ale "apsauga" jum čia svarbi, o ne kad nematysit jos krikštijamos  doh.gif

man svarbu,o kas liecia apsauga jei pats nesisaugosi....
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2008 08 07, 19:33)
as turejau galvoj save,kad jei mane nudaus koks latras dukra liks nekriktyta.dalyvaujant mamai.



o tai tik tu viena nenori krikstynu? O tavo vyras? Siaip apie musu nenora krikstyti jau zino visi, nelaimes atveju zinau, kad butu kas dukryte pasirupintu, uzaugintu ir labai tikiuosi kad gerbtu musu kaip tevu nora leisti vaikui uzaugti nepriristam prie vienos religijos... Tokiu atveju jei tik man kas nors nutiktu, tai del krikstynu net nera ka kalbet, nes liktu mano vyras, kuris tokios pacios nuomones kaip ir as...

Kita vertus, tik jums spresti, nepriimkite to kaip izeidimo, tiesiog jusu atveji paanalizavau savo seimos terpeje mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vaiko irgi nekrikstijam, nes su vyru esam nepraktikuojantys katalikai. Kai mamai sakiau dar paaugle budama, kad savo vaiku nekrikstysiu, labai susipykom doh.gif Dabar sakom, kad krikstas atidetas neribotam laikui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaros_saule @ 2008 08 08, 11:29)
o tai tik tu viena nenori krikstynu? O tavo vyras? Siaip apie musu nenora krikstyti jau zino visi, nelaimes atveju zinau, kad butu kas dukryte pasirupintu, uzaugintu ir labai tikiuosi kad gerbtu musu kaip tevu nora leisti vaikui uzaugti nepriristam prie vienos religijos... Tokiu atveju jei tik man kas nors nutiktu, tai del krikstynu net nera ka kalbet, nes liktu mano vyras, kuris tokios pacios nuomones kaip ir as...

Kita vertus, tik jums spresti, nepriimkite to kaip izeidimo, tiesiog jusu atveji paanalizavau savo seimos terpeje mirksiukas.gif

nematau reikalo pykt smile.gif as nesakiau,kad nenoriu.mes jau''kriktyjam'' vaika 2 vasara.gal ir toliau butumem tempe guma jei ne ta avarija.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2008 08 11, 00:43)
gimines baliaus nori ir tiek  doh.gif


gal ir del baliaus, nors man tai atrodo, kad cia labiau del 'o ka zmones pasakys?' doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaros_saule @ 2008 08 11, 11:56)
gal ir del baliaus, nors man tai atrodo, kad cia labiau del 'o ka zmones pasakys?' doh.gif

Supratau yahoo.gif
Reikalaujama krikstyti vaikus, nes:
1)reikia gi baliaus, o cia jau rimta proga giminei susitikt gathering.gif (vis geriau nei laidotuves),
2)"o ka gi zmones pasakys" mirksiukas.gif

Isvada: gimines ir "ka gi zmones pasakys" yra svarbiau uz zmogaus teise rinktis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2008 08 25, 23:32)
Supratau  yahoo.gif
Reikalaujama krikstyti vaikus, nes:
1)reikia gi baliaus, o cia jau rimta proga giminei susitikt gathering.gif (vis geriau nei laidotuves),
2)"o ka gi zmones pasakys" mirksiukas.gif 

Isvada: gimines ir "ka gi zmones pasakys" yra svarbiau uz zmogaus teise rinktis  verysad.gif


ne taip supratai, mes savo vaiku nusprendem nekristyt ir nekrikstysim, nesvarbu ka kiti sako ar galvoja. Cia rasiau apie spaudima is tevu ir ju motyvacija, kodel reiktu krikstyt... deja daugelis seimu tokiam spaudimui neatsispiria ir pakrikstyja vaikuciu 'del sventos ramybes, kad gimines nurimtu', kas man atrodo neprotinga 4u.gif
Atsakyti