Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos. Kam?

QUOTE(mylimuke @ 2007 07 14, 11:41)
Tai mes kaip tik ir nenorim dar vieno betikslio baliaus  ax.gif

Niekam asmeniškai netaikiau. Tiesiog sakau, kad jei šeima nežino, kam reikalingos krikštynos, tai vadinasi, jos iš viso tai šeimai nereikalingos.
Atsakyti
Na man tai krikstas reiske tikrai daug,nes tikiu kad vaikuti po kriksto saugoja Angeliukas ir vaikutis buna Dievo globoja,as paskaiciusi pamaciau kad kitos mamos nekrikstija savo vaiku,zinai nelabai bus grazu kai paskui pries vestuves tures primti kriksta ,nes be kriksto baznycioj tuoktis negalima,tada bus grazu kai pana kokiu 22metu eis krikstytis apsurdas, doh.gif Juk geriau pakrikstyti mazus vaikucius ,Beto tai nuostabi vaiko svente jis buna taip graziai papuostas kaip angeliukas angel.gif Krikstas ne ka maziau reiske nei dvieju zmoniu santuoka baznycioja wub.gif

Na cia tik pasakiau savo nuomone,o kaip kiti masto cia jau ju reikalas smile.gif
Atsakyti
o man tai tikejimo svente, susiliejimu su dievu. kiekvieno vaikelio prasiau dievo, tai ir si svente kaip padeka jam wub.gif
Atsakyti
Man krikėtynos be galo svarbi ir prasminga šventė žmogaus gyvenime. Savo vaikus krikštijau kūdikėlius, nes trokštu jiems viso geriausio ką įmanoma suteikti. O pakviesti į tikėjimo kelionę - labai didelis ir geras dalykas. Auginu juos Dievui ir su Dievu.
QUOTE(AIRA @ 2004 06 22, 11:44)
O jau buvo ne vienas atvejis gimineje, kai teko krikstyti suaugusius jaunuolius, nes kitaip neleidzia tuoktis baznycioje, tai buna nelabai smagu, juk viska reikia atlikti savo laiku.

O kas tau negražaus, ar nesmagaus, kai krikštijami suaugę? Man labai gražu. Juk ne veltui prieš Velykas, kai laimina vandenį krikštui, krikštija žmones ir jei pažiūrėsi televizorių - pamatysi kaip krikštija jaunuolius. Nuostabu 4u.gif Aišku savo vaikams linkiu ir vaikystės su Dievu mintyse, širdyje ir lūpose, bet jei jau taip nutiko, kad žmogus nebuvo pakrikštytas vaikystėje, man be galo graži apeiga, kai krikštijasi suaugę, suprantantys, savo valia thumbup.gif Tada matau ir tikiu, kad jie tikrai eis keliu, kurį renkasi. Krikštijant kūdikį, matau tėvų pasirįžimą vesti tuo keliu, o suaugusieji apsisprendžia patys. Krikštas negali būti nesmagus, tokiu atveju nereikia krikštytis.

QUOTE(Ode @ 2004 08 27, 20:32)
Jei zhmones netiki i 'senuka tarp debeseliu', ar i bazhnychioje pakabinta kryzhiu ar paveiksla, <...>

Tingi pasidomėti kuo Bažnyčia kviečia tikėti?
Atsakyti
Ui kokia faina tema lotuliukas.gif Dabar ir mums aktuali.Vyras nori krikstyti dukryte, nes jo visi gimines tikintys, as nenoriu, ir mano gimines labiau "pagonys".Mieliau surengtume vardynas.Kiek pasiskaiciau, galima surengti grazia svente ir ne baznycioje, ne su kunigu ir ne su prievole aukleti vaika kaip tam tikros religijos atstova. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vis dar nekrikštyti biggrin.gif Kartais užeina kalbos, tai aš užuot ginčijusis nutyliu arba pakeičiu temą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 04 21, 22:42)
Mes vis dar nekrikštyti  biggrin.gif  Kartais užeina kalbos, tai aš užuot ginčijusis nutyliu arba pakeičiu temą hihihi.gif


Nepykit,bet man toks poziuris 'Kam reikalingos krikstynos?' atrodo labai jau nekrikscioniskas schmoll.gif Jei seima nekrikscioniska ar absoliuciai netikinti,tai galbut ir kyla toks klausimas. Bet siaip sis klausimas,man tikinciai,atrodo absurdiskas doh.gif Musu seimoje jis tikrai niekam neiskilo...
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2008 04 22, 09:59)
Nepykit,bet man toks poziuris 'Kam reikalingos krikstynos?' atrodo labai jau nekrikscioniskas  schmoll.gif  Jei seima nekrikscioniska ar absoliuciai netikinti,tai galbut ir kyla toks klausimas. Bet siaip sis klausimas,man tikinciai,atrodo absurdiskas  doh.gif  Musu seimoje jis tikrai niekam neiskilo...

Nepykstu tongue.gif Kaip norit,taip vadinkit si poziuri,taciau mes ir nesam tikintys,todel mums iskilo sis klausimas. Taciau mes nesame pries krikscionybe,mes esam uz laisva pasirinkima 4u.gif
Atsakyti
mes krikštijom, jokio grandiozinio baliaus ir brangių rūbelių nebuvo. krikštijom dėl krikšto. man nepatinka kai krikštija didelius vaikus 4u.gif

o dėl to kad suaugęs pasikrikštys - mano siekis yra išaugint krikščionį. mūsų visa kultūra yra pastatyta ant krikščioniškų vertybių, beprasmiška tą neigti. nesu smarkiai praktikuojanti, bet tikiu. kartais einu į bažnyčią... žinoma dažniau tada kai sunku, arba įvyksta kas nors už ką noriu padėkoti Dievui. nuklydau čia į lankas biggrin.gif žodžiu nemanau kad vaikai užaugę taip ir rinksis, į bažnyčią, cerkvę ar į mečetę eiti... ax.gif labai retas kuris žmogus jaučia tokį kaip pavadint religijos poreikį, pamaldumo... daugumai gerai būti vartotoju, dirbti, pirkti ir mirti.

o šiaip šiuolaikinis krikštynų vajus tai nepatinka man schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 07 27, 21:15)
mes krikštijom, jokio grandiozinio baliaus ir brangių rūbelių nebuvo. krikštijom dėl krikšto. man nepatinka kai krikštija didelius vaikus  4u.gif

o dėl to kad suaugęs pasikrikštys - mano siekis yra išaugint krikščionį. mūsų visa kultūra yra pastatyta ant krikščioniškų vertybių, beprasmiška tą neigti. nesu smarkiai praktikuojanti, bet tikiu. kartais einu į bažnyčią... žinoma dažniau tada kai sunku, arba įvyksta kas nors už ką noriu padėkoti Dievui. nuklydau čia į lankas  biggrin.gif  žodžiu nemanau kad vaikai užaugę taip ir rinksis, į bažnyčią, cerkvę ar į mečetę eiti...  ax.gif  labai retas kuris žmogus jaučia tokį kaip pavadint religijos poreikį, pamaldumo... daugumai gerai būti vartotoju, dirbti, pirkti ir mirti.

o šiaip šiuolaikinis krikštynų vajus tai nepatinka man  schmoll.gif  4u.gif

krikstynos yra didi svente, nes panaikinama pirmuju tevu mums palikta nuodeme, todel ja butina svesti mirksiukas.gif jau nuo sunu laiku krikstas yra labai svarbi ir iskilminga seimos svente mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 07 27, 22:28)
krikstynos yra didi svente, nes panaikinama pirmuju tevu mums palikta nuodeme, todel ja butina svesti mirksiukas.gif jau nuo sunu laiku krikstas yra labai svarbi ir iskilminga seimos svente mirksiukas.gif


Na...kokia cia nuodeme visu pirma.Visu antra, nuo dar senesniu laiku tai svarbi svente vardynos. ax.gif Kam kas arciau sirdies...Taip pat norejom krikstyti, taciau kam pazadeti tai, kuo netiki.O ka duoda krikstas?
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 07 27, 21:15)
mes krikštijom, jokio grandiozinio baliaus ir brangių rūbelių nebuvo. krikštijom dėl krikšto. man nepatinka kai krikštija didelius vaikus  4u.gif

o dėl to kad suaugęs pasikrikštys - mano siekis yra išaugint krikščionį. mūsų visa kultūra yra pastatyta ant krikščioniškų vertybių, beprasmiška tą neigti. nesu smarkiai praktikuojanti, bet tikiu. kartais einu į bažnyčią... žinoma dažniau tada kai sunku, arba įvyksta kas nors už ką noriu padėkoti Dievui. nuklydau čia į lankas  biggrin.gif  žodžiu nemanau kad vaikai užaugę taip ir rinksis, į bažnyčią, cerkvę ar į mečetę eiti...  ax.gif  labai retas kuris žmogus jaučia tokį kaip pavadint religijos poreikį, pamaldumo... daugumai gerai būti vartotoju, dirbti, pirkti ir mirti.

o šiaip šiuolaikinis krikštynų vajus tai nepatinka man  schmoll.gif  4u.gif

Jeigu retas jaučia religijos poreikį, tai jam niekas ir neįpūs to poreikio. Gi didžioji dauguma buvo auginami a la "krikščioniškai" su visom krikštynom ir kt. O kokia karta užaugo? Pati matot- nejaučia religinio poreikio ir yra vartotojai. Vadinasi, tas kelias gal ir nėra labai teisingas.
O nesirinkti nieko- taip pat pasirinkimas biggrin.gif

QUOTE(goduke @ 2008 07 27, 22:28)
krikstynos yra didi svente, nes panaikinama pirmuju tevu mums palikta nuodeme, todel ja butina svesti mirksiukas.gif jau nuo sunu laiku krikstas yra labai svarbi ir iskilminga seimos svente mirksiukas.gif

Kiek teko girdėt, anksčiau krikštynos būdavo net svarbesnė ir iškilmingesnė šventė negu vestuvės ax.gif
Kokia dar nuodėmė? Meilė? doh.gif
Atsakyti