Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos. Kam?

QUOTE(Sadovile @ 2007 04 26, 14:37)
Nelabai suprantu, ko taip didziuojates, kad nesate tikincios ir vaikuciu  krikstyti nenorite wub.gif  wub.gif ? Ir kuo Jus pranasesnes uz tuos, kurie myli Dieva ir to moko savo mazylius???



O kuo jūs pranašesni už tuos, kurie netiki? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2007 04 26, 14:25)
Tame ir esme,kad kriksnioniskai pakrikstytas vaikas jau yra priskiriamas krikscionims, tai koks dar gali but paskui pasirinkimas uzaugus,jei jau uz ji pasirinko? blink.gif


Pasirašau po kiekvienu žodžiu smile.gif Mes su draugu irgi netikim dievais ir netgi nesame susituokę, kas jo giminei kelia didžiausią siaubą, bet tai ne jų reikalas.

Dėl krykštynų - teisingai parašė straipsnio autorė, kaip tu gali kūdikį krikštyt, jei jis nesovokia, ką su juo darai. Paskui gi ir komunijos versi eit ir dar ten kažką daryt, vaikas bus priverstinai pasirinkęs tikėjimą. Mano manymu, tegul jis tai pats padaro, kai suvoks, ką darys. Mes nors ir netikintys, vaikui nedrausim nei domėtis religijom, nei tikėt. Tiesiog savo nuomonę išsakysim ir pagrįsim. Juk visi esam laisvi žmonės cool.gif

O dėl krykštynų jaučiu giminei irgi nepatiks, bet tai jų reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2007 04 28, 11:21)
Pasirašau po kiekvienu žodžiu  smile.gif  Mes su draugu irgi netikim dievais ir netgi nesame susituokę, kas jo giminei kelia didžiausią siaubą, bet tai ne jų reikalas.

Dėl krykštynų - teisingai parašė straipsnio autorė, kaip tu gali kūdikį krikštyt, jei jis nesovokia, ką su juo darai. Paskui gi ir komunijos versi eit ir dar ten kažką daryt, vaikas bus priverstinai pasirinkęs tikėjimą. Mano manymu, tegul jis tai pats padaro, kai suvoks, ką darys. Mes nors ir netikintys, vaikui nedrausim nei domėtis religijom, nei tikėt. Tiesiog savo nuomonę išsakysim ir pagrįsim. Juk visi esam laisvi žmonės  cool.gif

O dėl krykštynų jaučiu giminei irgi nepatiks, bet tai jų reikalas  rolleyes.gif


Mer irgi zenijomes tik del pavardes, o ne del to,kad ne santuokoj gyvent butu nuodeme lotuliukas.gif O i baznycia eiciau tik del grazios baltos sukneles bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 04 28, 14:21)
Mer irgi zenijomes tik del pavardes, o ne del to,kad ne santuokoj gyvent butu nuodeme  lotuliukas.gif  O i baznycia eiciau tik del grazios baltos sukneles  bigsmile.gif


Aš ir dėl pavardės nematau reikalo ženytis, vaikas gaus vyro pavardę ir taip. O aš net jeigu ženyčiausi, pavardės nekeisčiau
Atsakyti
biggrin.gif pavarde vaikas ir taip gali gauti be santuokos,as va jei ir tuokciausi saviskia pasilaikyciau,nes man ji begalo grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2007 04 28, 14:15)
Aš ir dėl pavardės nematau reikalo ženytis, vaikas gaus vyro pavardę ir taip. O aš net jeigu ženyčiausi, pavardės nekeisčiau


O man vyro grazesne buvo,tai ir pasikeiciau. Tik gan retoka,tai visi vis kitaip ja taria lotuliukas.gif
Atsakyti
Na,mes pakrikštyjom 4 mėnesių dukrytę,o kai ji užaugs,pati pasirinks dėl tikėjimo- tikėti ar ne.
Atsakyti
As pati esu nekrikstyta ir man to nereikia,nors visi dabar spaudzia krikstytis kartu su vaikeliu ax.gif nors pati nenoriu, taciau manau kad reikia vaikuti pakrikstyti.O del visu mociuciu ir tetuciu- ne ju reikalas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta+ @ 2007 05 04, 13:10)
As pati esu nekrikstyta ir man to nereikia,nors visi dabar spaudzia krikstytis kartu su vaikeliu ax.gif nors pati nenoriu, taciau manau kad reikia vaikuti pakrikstyti.O del visu mociuciu ir tetuciu- ne ju reikalas cool.gif


O kodel manai,kad reikia?

********************

Mus tai kuo toliau,tuo labiau gimines spaudzia (is mano puses). Visi nusprende (tik ne mes!),kad svesim krikstynas kartu su musu naujo busto ikurtuvem doh.gif Tas bus sia vasara. Nera lengva atlaikyt visokius ten bobuciu argumentus,bet juk tai musu vaikas,mes sprendziam. Ir netgi sakyciau nesprendziam nieko,o paliekam laisve paciam rinktis, ka nores, kai supras. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes savo mazyle krikstysime uz triju savaiciu, pati esu pakrikstyta, bet nemanau, kad del to turiu kiekviena sekmadieni eiti i baznycia ax.gif Mano vyras irgi tokios pat nuomones
O kai uzaugs pati ziure skas jai geriau 4u.gif Juk viska galima pakeisti.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2007 06 23, 23:19)
Mes savo mazyle krikstysime uz triju savaiciu, pati esu pakrikstyta, bet nemanau, kad del to turiu kiekviena sekmadieni eiti i baznycia  ax.gif Mano vyras irgi tokios pat nuomones
O kai uzaugs pati ziure skas jai geriau  4u.gif Juk viska galima pakeisti.... ax.gif


O kam keisti? Pakrikstyti, paskui atsisakyti tikejimo? Ar ne lengviau nedaryti nieko?Nors dazniausiai jei jau buna krikstas, tai vaikai ir kitus sakramenus gauna dazniausiai, ir ne savo noru, nes taip tevai liepia, taip visi daro. Man tai tos krikstynos grynai,kad gimines nachaliavu pagertu irn pavalgytu, o vaikui kokia nauda? Jam vienodai tas krikstas gi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 23, 23:27)
O kam keisti? Pakrikstyti, paskui atsisakyti tikejimo? Ar ne lengviau nedaryti nieko?Nors dazniausiai jei jau buna krikstas, tai vaikai ir kitus sakramenus gauna dazniausiai, ir ne savo noru, nes taip tevai liepia, taip visi daro. Man tai tos krikstynos grynai,kad gimines nachaliavu pagertu irn pavalgytu, o vaikui kokia nauda? Jam vienodai tas krikstas gi.


Is tikruju ilgia masciau del tu krikstynu, bet nusveriau uz 4u.gif
Kaip jau sakiau patys esame tikintys, nors tikrai i baznycia einame retai, bet ati juk nebutina blush2.gif O nusvere tai, kad norejau pakrikstyti, tiesiog kad maza ka gyvenime buna doh.gif tfu tfu tfu.
O jei vaikuti spakrikstytas nebmaunau, kad del ti reieks vaiskciot i baznycia, melstis ir pan.... tiesiog jei nores tikes vidumi. mirksiukas.gif
Kazkas rase, kad nera tikintys ir vaikuciui isdestys savo pozicija, bet juk jis is tevu daugiausia ir mokosi, mes taip pat isdestysim savaja.... 4u.gif
Papildyta:
o siaubas kiek klaidu doh.gif sorryyyyy
Atsakyti
Esu tikinti ir pakrikštijau pirmąjį,pakrikštysiu ir antrą tam kad turėtų savo angelą sargą. angel_not.gif
Atsakyti