Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 20, 10:08)
Visai mes nesuktos. Bent jau kiek as pazystu,tikrai ne tokios. Jeigu nenoriu sakyti teisybes, geriau visai patylesiu, negu meluosiu. Negaliu pakesti melo ir apkalbu.


Pritariu šiai nuomonei. Tike aš pati, tiek mano draugės svarstyklės mėgsta tiesą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 02 19, 14:43)
o kip mergios tos kur ant ribos gime, nu ta prasme ta kita diena, ar nemanot, kad turi ir ano ir kito zenklo?

Labutis,
Aš irgi esu svarstykliukė smile.gif Gimusi 09.26.Labai arti mergelės ženklo.Todėl galėčiau teigti,kad turiu šiek tiek ir mergelės ženklo savybių :)Esu tvarkos gerbėja ir savo vaiką prižiūriu rūpestingai.O tai čia tas teiginys,kad svarstyklės vaikus myli,bet jų neprižiūri nuskambėjo kažkaip kvailokai. Daugelis išsakytų savybių tinka ir man.Galiu būti ir labai vredna kai reikia ir švelni kaip katinas priklauso nuo situacijos.Labai nemėgstu neteisybės ir to nenutyliu.Dėl pasirinkimo tai svarstau dėl svarbių gyvenimo klausimų,o dėl kokių kasdienių ar smulkmenų niekad nesuku galvos ir apsisprendžiu greitai.Savam gyvenime pastebėjau,kad labiausiai nesutariu su skorpionų ir avinų moterimis.Kas ten nesiklijuoja nežinau,bet kažkokia antipatija ir tiek.Jei žmogus kažkuo atstumentis irgi statau nematomas sienas tarp jo ir manęs smile.gif O tarp draugų turiu nemažai dvynių ir žuvyčių smile.gif Dukriukas mano vandeniukė.Žiūrėsim kokie santykiai bus ateityje.
Papildyta:
QUOTE(miix @ 2009 10 05, 12:39)
As svarstykliuke (09.28) ir mano sunelis svarstykliukas (10.22). Esam labai geri zmokeliukai lotuliukas.gif
Greitai supykstam, bet labai greitai atsileidziam mirksiukas.gif
Norim daug demesio, bet ir patys ji dovanojam drinks_cheers.gif
Megstam buti demesio centre ir nejaukiai jauciames kritikuojami g.gif
Esam kovotojai uz teisybe, sakom tiesa i akis, kartais del to uzgaudami zmones  verysad.gif , o reiketu tiesiog patyleti
Mylim visa sirdim, bet ir nekesti galim taip pat flirt.gif
Branginam tikrus draugus ir be gailescio atstumiam prisiplakelius bigsmile.gif
Ir t.t.......
Kaip ir tikros svarstykles turim dvi puses - viena labai gera, kita gal nelabai thumbup.gif
Lyg apie save skaityčiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ryto rasa* @ 2011 07 19, 00:01)
kad labiausiai nesutariu su skorpionų ir avinų moterimis.Kas ten nesiklijuoja nežinau,bet kažkokia antipatija ir tiek.Jei žmogus kažkuo atstumentis irgi statau nematomas sienas tarp jo ir manęs smile.gif O tarp draugų turiu nemažai dvynių ir žuvyčių smile.gif Dukriukas mano vandeniukė.Žiūrėsim kokie santykiai bus ateityje.


Aš manau, kad ne viską lemia santykiuose su kitais žmonėmis tas zodiako ženklas. Nors ir man būna, kad keli pažįstami su tuo pačiu ženklu turi bene vienodas ir erzinančias savybes biggrin.gif
Aš pvz su skorpionais visai gerai sutariu, o su avinais ir ypač žuvimis - ne... doh.gif Užtat su svarstyklėm moterimis viskas gerai ax.gif biggrin.gif ... ko nepasakyčiau apie vyrus. rolleyes.gif
Atsakyti
Prisijungsiu ir as prie jusu grazaus burio- esu tipines svarstykles (gimiau spalio 2d) 4u.gif Manau, kaip ir visi, turiu tiek pliusu, tiek minusu. Esu draugiska, gana lengvai pritampu prie zmoniu, dazniausiai esu "kompanijos siela", na ta, apie kuria visi buriasi, kuri visad juokauja, kurios juokas skamba garsiausiai, nors tai kartais galbut ir atbaido, nes kitiems atrodo, kad esu nesukalbama, pasikelusi, kad nemoku i nieka ziureti rimtai, is visko padarau bajeri, bet taip nera. Kai reikia, galiu buti labai tvirto ir griezto charakterio, jei jau pasakau ka, niekas neperkalbes, kartais net tada, kai jau pati matau, kad gal ir ne visai teisi esu, galbut isdidumas neleidzia pripazinti klydus blush2.gif Manau didziausias mano minusas- nesugebejimas apsispresti.... Daznai tai jau trukdo- pvz nueinu pirkti kokiu batu ir niekaip nesugebu issirinkti, galvoju, nervinuosi, kol galu gale iseinu tusciomis, arba nusiperku ir eidama namo mastau, kad reikejo imti tuos kitus... Del santykiu su vyrais irgi panasiai, jau matau, kad nieko nesigauna, bet nesiryztu visko baigti, o gal dar ims ir pasikeis viskas.. Su konkreciais zodiako zenklais ypatingai dideliu pykciu nepastebejau, su visais lyg ir sutariu, otiems, kurie nepatinka, metu visiska ignora- tiesiog nebendrauju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violettta @ 2011 09 23, 12:33)
Prisijungsiu ir as prie jusu grazaus burio- esu tipines svarstykles (gimiau spalio 2d)  4u.gif 


Visai apie mane smile.gif
Beje, as irgi spalio 2 gimus. Su artejanciu gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
labai savanaudiskos ir veidmaines tos svarstykles, bent jau kiek as ju pazystu
Atsakyti
QUOTE(Žemyna999 @ 2011 10 05, 23:32)
labai savanaudiskos ir veidmaines tos svarstykles, bent jau kiek as ju pazystu

Visai nesavanaudiska esu, daug ka galiu paaukoti, jeigu matau, kad zmogui padesiu. Kad veidmaines, tai tikrai neteisybe, bent jau as geriau visai nebendrausiu, negu vaidinsiu, kad viskas gerai ir pan. Na nebent tau teko susidurti su tokiom svarstyklem, kurios yra iskaudintos, kuriomis pasinaudota, tada mes tikrai galim supykti ir pradeti rupintis tik savo paciu gerove.
Atsakyti
QUOTE(Žemyna999 @ 2011 10 05, 22:32)
labai savanaudiskos ir veidmaines tos svarstykles, bent jau kiek as ju pazystu

Galiu pasakyti, kad nepazistu nei vieno svarstykliu zenklo zmogaus, kuris butu savanaudis. Atvirksciai-svarstykles labai daug gali padaryti del artimu zmoniu neprasydamos nieko mainais. schmoll.gif Ir tuo labiau ne veidmaines, jau kaip galvoja taip ir pasakys i akis ziuredamos. blink.gif
Atsakyti
Tikrai kategoriškai nesutinku,kad svarstyklės savanaudės,kaip tik jos jau geriau pačios nukentės,bet geriau padės kitam žmogui,ir iš to jaus malonuma. Tiesiog gal kartais būna išimčių kaip ir visame kame smile.gif
Atsakyti
O aš svarstyklės ir daar vienturtis vaikas buvau, tai tada pagal Žemyna999 ir plius visuomenės nuomonę turėčiau būti laaabai super duber savaunaudiška ir egoistiška. Deja. Kaip tik visada jaučiau, kad man daug maloniau duoti gyvenime, negu imti. Visada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna999 @ 2011 10 05, 21:32)
labai savanaudiskos ir veidmaines tos svarstykles, bent jau kiek as ju pazystu


Pritariu. Ir cia dar nevisos ju blogybes. Su jom malonu pakalbet. pabendraut, bet i artimesnes draugystes jau nesileisciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 02 12, 16:51)
Pritariu. Ir cia dar nevisos ju blogybes. Su jom malonu pakalbet. pabendraut, bet i artimesnes draugystes jau nesileisciau schmoll.gif


Tai norite pasakyti, kad jums draugystei darytų įtaką zodiako ženklas?... Ta prasme susipažįstate, viskas lyg ir gerai, smagu kartu ir pan, bet vo - pasako gimimo datą ir viskas? .. Oho tada.
Atsakyti