Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

As irgi šio ženklo atstovė ax.gif
manau mūsų geriausia savybe slypi būtent "svarstyklių formoje" blush2.gif Turim tiek gerų tiek blogų pusių - jej pykstam greit atleidžiam, jej juokiames, taip pat greit galim ir verkt tongue.gif O ir visada jaučiasi pusiausvyra gyvenime ax.gif
Aš tai pvz su visais žmonemis randu bendrą kalbą, moku prisitaikyt prie jų charakterio bruožų ir tai darau net to nejausdama blush2.gif Bent jau taip sako tie, kas manę pažysta tongue.gif
Atsakyti
as taip pat svarstykle... oi kaip uzknisa tas svarstymas, nuolatinis galvojimas kas butu jeigu butu... pati save erzinu ir nuolat grauziu su tom svarstykliškom bereikalingom mintim... jeigu tokia busiu visa gyvenima - išprotėsiu, nes vis tiek idealaus gyvenimo niekaip neišeis susikurti per ta svarstyma biggrin.gif idealiste esu, visada ieskau kaip padaryt viska geriausiai, tik aisku dazniausiai nesigauna, o po to save grauziau ax.gif o seip tai netruksta linksmumo, nuoširdumo, pasiaukojimo del kitu, prisitaikymo prie zmoniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 09 24, 12:58)
as taip pat svarstykle... oi kaip uzknisa tas svarstymas, nuolatinis galvojimas kas butu jeigu butu... pati save erzinu ir nuolat grauziu su tom svarstykliškom  bereikalingom mintim... jeigu tokia busiu visa gyvenima - išprotėsiu, nes vis tiek idealaus gyvenimo niekaip neišeis susikurti per ta svarstyma biggrin.gif idealiste esu, visada ieskau kaip padaryt viska geriausiai, tik aisku dazniausiai nesigauna, o po to save grauziau ax.gif  o seip tai netruksta linksmumo, nuoširdumo, pasiaukojimo del kitu, prisitaikymo prie zmoniu  blush2.gif



o as tai kai apsipirkineju tai prie vieno daikto galiu 15 min stoveti kol issirinksiu, nes ilgai galvoju kas man geriausia tongue.gif
Atsakyti
Aš pavyzdžiui visiškai nesu rami. Gana ugingo charakterio. Taipogi nepernešu įtampos. Esu permaininga, greitai įsimyliu. Bet labai vertinu draugyste ir visada kovoju už draugus.
Sako, kad svarstyklės negali apsispręsti pasirinkti vieną ar kitą, o aš atvirkščiai, greitai apsisprendžiu ir laikausi savo nuomonės. Bet šejp tai kartais mėgstu atsiriboti nuo visų ir pabūti viena su savo mintimis, bet taip būna nedažnai smile.gif
Atsakyti
taipogi esu svarstykles....
apie si zenkla horoskopai raso tik gerai, tai manau, kad ir visos svarstykles moterys - tik gerietes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naelle @ 2010 10 09, 17:50)
Aš pavyzdžiui visiškai nesu rami. Gana ugingo charakterio. Taipogi nepernešu įtampos. Esu permaininga, greitai įsimyliu. Bet labai vertinu draugyste ir visada kovoju už draugus.
Sako, kad svarstyklės negali apsispręsti pasirinkti vieną ar kitą, o aš atvirkščiai, greitai apsisprendžiu ir laikausi savo nuomonės. Bet šejp tai kartais mėgstu atsiriboti nuo visų ir pabūti viena su savo mintimis, bet taip būna nedažnai  smile.gif



as irgi greitai pasirenku, nes renkuosi pagal intuicija, jei man gera su juo reiskias jis mano!!!
Atsakyti
o kip mergios tos kur ant ribos gime, nu ta prasme ta kita diena, ar nemanot, kad turi ir ano ir kito zenklo?
Atsakyti
QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 02 19, 15:43)
o kip mergios tos kur ant ribos gime, nu ta prasme ta kita diena, ar nemanot, kad turi ir ano ir kito zenklo?

As ant ribos su skorpijonu, taciau save priskiriu tik svarstyklems.
TAip svarstykles tikrai gerietes. Gaila, bet daznai buna, kad tuo gerumu zmones pradeda naudotis, o tada bent jau as supykstu ir pradedu visai kitaip bendrauti. Tada tas zmogus stebisi, kas jai atsitiko... Zodziu akiu nedraskau, nekersiju, taciau parodau saltuma, atstuma, abejinguma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besišypsanti: 02 kovo 2011 - 10:46
Mano mamytė yra svarstyklės. Tai labai geras ir šiltas žmogutis. Tik kartais nervuoja tas jos neapsisprendimas lotuliukas.gif Vis galvoja svarsto, jokio spontaniškumo doh.gif
Atsakyti
Geros tos svarstyklės! Su visais savo kaprizais ir neapsisprendimais ir prisitaikymu biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati svarstyklės, šiaip visai patenkinta to ženklo savybėmis, tik keista, kad kitų svarstyklių, ypač moterų, negaliu pakęst. Kiek teko sutikt, tai suktos tokios, siaubingai egocentriškos, negi ir aš tokia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtenė @ 2011 05 18, 17:17)
Aš pati svarstyklės, šiaip visai patenkinta to ženklo savybėmis, tik keista, kad kitų svarstyklių, ypač moterų, negaliu pakęst. Kiek teko sutikt, tai suktos tokios, siaubingai egocentriškos, negi ir aš tokia? biggrin.gif

Visai mes nesuktos. Bent jau kiek as pazystu,tikrai ne tokios. Jeigu nenoriu sakyti teisybes, geriau visai patylesiu, negu meluosiu. Negaliu pakesti melo ir apkalbu.
Atsakyti