Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

as dziaugiuosi gimusi po siuo zenklu spalio 13 o mano sesuo spalio 12 tik metu skirtumas didelis. bet ka is savo puses galiu pasakyt jog tikrai nepatinka rutina , noris vis naujoviu , kantri seimyniniuose reikaluose , nuosirdi , bijanti vienatves , greit uzsiplieskianti bet greit ir atleidzianti , atlapasirde, megstanti buti demesio centre , komanduoti, galinti atiduoti visa sirdi bet tik mylimam zmogui, romantike , nekencianti nepunktuoliu , svajokle , norinti isbandyti naujus dalykus .. ir t. t
Atsakyti
Sveikutes,mergaites smile.gif as irgi svarstykle,visi bruozai,man tinka ir net labai! Tik pati nemegstu to ,kad esu svarstykles,tas amzinas svarstymas doh.gif doh.gif doh.gif visur,net ir meilej,tenka rinktis is keliu variantu,pasirinkus dar blogiau doh.gif ,svarstai ,o kas butu jei...Ir dar ta vienatves baime bash.gif bash.gif gun_bandana.gif !!!Nezinau ar tik man,ar ir visom svarstyklem buna?? Mane nors karta isduoda mylimi zmones verysad.gif siaip nesu blogas zmogus,bet geriau jau nebuciau gimus svarstykle..
Atsakyti
QUOTE(TRUSKAWA @ 2010 06 03, 19:18)
Sveikutes,mergaites smile.gif as irgi svarstykle,visi bruozai,man tinka ir net labai! Tik pati nemegstu to ,kad esu svarstykles,tas amzinas svarstymas doh.gif  doh.gif  doh.gif visur,net ir meilej,tenka rinktis is keliu variantu,pasirinkus dar blogiau doh.gif ,svarstai ,o kas butu jei...Ir dar ta vienatves baime bash.gif  bash.gif  gun_bandana.gif !!!Nezinau ar tik man,ar ir visom svarstyklem buna?? Mane nors karta isduoda mylimi zmones verysad.gif siaip nesu blogas zmogus,bet geriau jau nebuciau gimus svarstykle..


Sveikutes, as irgi svarstykles, bet tikrai daug nesvarstau, vyras mergele, jis daugiau uz mane svarsto cool.gif
Atsakyti
As taipat svarstykle,tinka viskas,kas parasyta,net ir zenklas tinka-sveriu,kol pasveriu,na gal ir su paklaida kartais lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš esu svarstyklė bigsmile.gif flirt.gif ir esu lb patenkinta tokiu negyvūnišku hihihi.gif zodiako ženklu smile.gif Galiu pasakyti,kad svarstyklės yra labai rafinuotos,turi gerą skonį blush2.gif ax.gif Bloga savybė(bent jau mano) ta,jog visada bijau rinktis.ilgai neapsisprendžiu,o jei apsisprendžiu tai vistiek lieku nepatenkinta unsure.gif schmoll.gif g.gif Bet šiaip kiek esu bendravusi su svarstyklėmis tai geri žmonės thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, as taip pat papildau svarstykliu gretas smile.gif . Kas liecia sprendimo priemima tai daznai kaip svarstykles svyruoju tai i viena tai kita puse kol priimu sprendima lotuliukas.gif
Atsakyti
mano draugė yra svarstyklės, tai nieko blogo apie ją pasakyti negaliu. Puikus žmogus, draugiška, protinga. Malonu bendrauti 4u.gif
Atsakyti
Gal del to, kad as oziaragio zenklo atstove, itartinai i svarstykles ziuriu biggrin.gif Arba man pasitike tokie zmogiukai. Siaip ispudis apie svarstykles yra toks, kad turi gera nuomone apie save, teisuoliai, neretai tie, kurie bando visus protinti, taikyti ir aiskinti gyvenimo tiesas, estetai, greitai uzsiplieskiantys, pykcio ilgai nelaiko, megsta rodyti savo erudicija. Viskas su tom svarstyklem gerai, bet tas nuolatinis zodis PAGALVOSIU, veda is proto, susidaro ispudis, kad konkrecios nuomones nelabai ir turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 01 17, 10:58)
aš pati ožiaragė.O mano tėtis avinas.Pagal viską,sako,kad svarstyklės ir avinas-ideali pora.Ir jie tikrai gan gerai sutaria,tėčio visokius briednumus inai iškenčia,retai kada atsako tuo pačiu,bet jei jau užeina tas kažkoks užsispyrimas pas ją,tai tada jis laaabai nusileidžia ir jau prie jos visaip kaip taikos biggrin.gif .kas labiausiai nervina,tai kai reikia jai apsispręst,užknisa tas svarstymas doh.gif


Kai buvau paaugle, tai buvo populiarus visokie burtai ir horoskopai, zinoma apie meile smile.gif ... tai visur rasydavo, kad svarstykles ir avinas - neimanoma santuoka. Pirmas mano vaikinas buvo avinas, ilgai draugavom, tempiau tempiau, kol supratau, kad tas zmogus visiskai ne man. Taip atsitiko, kad mano vyras irgi avinas. Bet kazkaip gyvenam, kampus vis dar slifuojam, bet sekasi neblogai. Ir kaip tu cia rasei, kad mama svarstykles pakencia tecio avino briednumus, tai pas atvirksciai, mano vyras labai pakantus mano briednumams ax.gif Tai ir idomu, gal ne horoskopas lemia, arba net tame paciame zenkle yra labai daug niuansu..

Mane pacia labai nervina tas svarstymas verysad.gif tiesiog ne karta nusvylau bet kokio lygio sprendimuose, kai is lempos per 2 sekundes apsispresdavau. Daugiau taip nedarau. Ir siaip, jei net parduotuveje galiu prastoveti belekiek, pirkti nosinaite su gelytemis ar su zvaigzdutemis.. tai jau apsispresti del gyvenima lemianciu dalyku yra totali virsune, bemieges naktys ir pavaziaves stogas.
Atsakyti
oro zenklu labai nemegstu, del ju nenuosirdumo, blaskymosi, nemokejimo gerbti kitus, na svarstykles gal geriau nei dvynys, bet svarstykles bendrauja su tais kas naudingas, veltui laiko negaista.
Atsakyti
o as irgi svarstykles, bet esu labai rami, nervuota, pikta, depresuojanti, nekantri, kartais labai nenuosirdi, liudna, mazai juokiuosi, ir esu susikauscius. cray.gif Bet kai buvau maza ir paaugle tai buvau labai kompaneiska ir daug bendraujanti ir linksma.
Atsakyti
Buvau viena svarstuke,bet dabar dviese seimoje,nes ir dukra po siuo zenklu gimusi wub.gif
Atsakyti