Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

aš ir tueiu draugę svarstykles:) labai geras žmogiukas.
Atsakyti
As svarstykliuke (09.28) ir mano sunelis svarstykliukas (10.22). Esam labai geri zmokeliukai lotuliukas.gif
Greitai supykstam, bet labai greitai atsileidziam mirksiukas.gif
Norim daug demesio, bet ir patys ji dovanojam drinks_cheers.gif
Megstam buti demesio centre ir nejaukiai jauciames kritikuojami g.gif
Esam kovotojai uz teisybe, sakom tiesa i akis, kartais del to uzgaudami zmones verysad.gif , o reiketu tiesiog patyleti
Mylim visa sirdim, bet ir nekesti galim taip pat flirt.gif
Branginam tikrus draugus ir be gailescio atstumiam prisiplakelius bigsmile.gif
Ir t.t.......
Kaip ir tikros svarstykles turim dvi puses - viena labai gera, kita gal nelabai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*Passion*,2009 01 14, 13:49]
permainingos...priklauso nuo aplinkiniu zmoniu ir situacijos (ne bereikalo svarstykles). Supratingos. Gali bendrauti su ivairiais zmonemis. Cia mano pastebejimas.


cia labai daug tiesos pasakyta, skaiciau, ir atrodo kad rasyta apie mane blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigitela: 18 spalio 2009 - 18:32
[quote=austeja11,2009 01 16, 21:00]
As taip pat nenoriu su zmonemis suarteti ir daznai vengiu pokalbio su jais, tiesiog nenoriu su jais taip suartet!!! blush2.gif Kai jauciu, jog tai zmogus su kuriuo tikrai noriu suartet ir bendraut kaip draugai tai tuomet bunu linksma, kalbi . mirksiukas.gif
Papildyta:
As tiesiog neziuriu i tuos zmones ir tada jau jie zino, kad as nenoriu su jais bendraut. Girdejau, kad jei lietuvis vengia akiu kontakto - tai vengia pokalbio. rolleyes.gif


as irgi neziuriu i tuos zmones su kuriais nenoriu kalbet lotuliukas.gif
kaip mano brangusis sako, jeigu kompanijoj yra zmogus kuris man nepatinka,
" zaibai skraido" man tai jau sugadintas vakaras, na o del vrednumo tai turbut vrednesnes nerasit lotuliukas.gif bet jeigu su kuom jau draugauju (is visos sirdies) tai jau atiduodu visa sirdi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na man sunku suprasti svarstykles, nes viena minute jie turi viena nuomone, o kita jau kita. Maza to be perstojo plurpia doh.gif mano anyta svarstykles, tai galima su ja nuproteti doh.gif ir kelios drauges svarstykles, jei ju nekalbinsiu, pati neprasysiu susitikti, jos net nepasuks nei pirsto, kad su manimi susitikti.Viena iki siol net nepasveikino su dvynukiu gimimu ir net nepaklause kaip gyvenam, o jau kiek laiko praejo, o tikrai zino apie gimdyma, nes jai buvo pranesta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Devilscat @ 2009 12 04, 23:43)
na man sunku suprasti svarstykles, nes viena minute jie turi viena nuomone, o kita jau kita. Maza to be perstojo plurpia  doh.gif mano anyta svarstykles, tai galima su ja nuproteti  doh.gif ir kelios drauges svarstykles, jei ju nekalbinsiu, pati neprasysiu susitikti, jos net nepasuks nei pirsto, kad su manimi susitikti.Viena iki siol net nepasveikino su dvynukiu gimimu ir net nepaklause kaip gyvenam, o jau kiek laiko praejo, o tikrai zino apie gimdyma, nes jai buvo pranesta  verysad.gif



hmmm, tai gal nenori trugdyti!? as tai pvz labai bijau, nzn kodel, kad as kazkam galiu sutrukdyt arba vakar sugadint, savo neplanuotu pasiulymu! arba nesiulau jau susitikt tom draugem kuriom siulai siulai o jos vis negali, o poto suzinai kad buvo susitikusios o man nepaskambino nes pagalvojo, kad as neturesiu kur vaiko palikt!
Atsakyti
man susidare ispudis kad svarstykles labai dideles egoistes - sprendziu pagal save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 09, 14:48)
man susidare ispudis kad svarstykles labai dideles egoistes - sprendziu pagal save  biggrin.gif

Tikrai neegoistes. Na megstu graziai ir gerai gyventi, bet tik is to ka pati uzsidirbu. Ir kitiems negailiu, kartais gal net per daug dosni bunu.
Atsakyti
QUOTE(Devilscat @ 2009 12 04, 23:43)
kelios drauges svarstykles, jei ju nekalbinsiu, pati neprasysiu susitikti, jos net nepasuks nei pirsto, kad su manimi susitikti.Viena iki siol net nepasveikino su dvynukiu gimimu ir net nepaklause kaip gyvenam, o jau kiek laiko praejo, o tikrai zino apie gimdyma, nes jai buvo pranesta  verysad.gif

a-ha. labai tiksliai. mano puske svarstykles - as galiu jai skaipinti iki pamelynavimo - ji kaip sedejo taip ir sedes, nieko nemato. tai jeigu man ko nors reikia is jos, as viska tvarkau per jos vyra - jis, tarp kitko, vandenis, kaip ir as pati. tai kartais kai as atvaziuoju pas juos - ji labai nustemba pamaciusi mane ju namuose lotuliukas.gif tipo - "o tu is kur?" (mes skirtingose salyse gyvenam)... jai is viso - niekas beveik nerupi, ji nieko nepastebi, plaukia taip, kaip asnt savo bangos... galima pakalbeti atvirai, viska, bet kas yra "pazadas" ji nezino ir t.t.
Atsakyti
Visiškai mes ne egoistės... tiesiog per geros esame ir kartais taip pavargsti nuo gerumo visiems, kad perlenki į kitą pusę (svarstyklės gi esam smile.gif ) ir tada neilgam pasidarai užsidariusi, nieko nenori matyti, bet vėliau tai praeina ir vėl pasidarai gera visiems smile.gif
Atsakyti
Kiek pazistu Svarstykles,tai nelabai man jos patinka.Labai ilgai svarsto,ypac del pirkiniu.Po to nusprendzia,bet vistiek kas nors negerai.Arba jau kai buni susitaikius/es su ju nuomone,blykst ir pakeicia sprendima.
as tai taip nemegstu "metytis".
Atsakyti
taigi, as su savo dukrele abu esam svarstykles, ir maza to gime tais paciais metais, nes dukros susilaukem kai ejau 24 - tuosius. ir jau niekur nepasislepsi - esam kaip du vandens lasai tiek isore, tiek vidumi. ir negaleciau pasakyt nei vieno blogo zodzio apie gimusius po siuo zenklu - ypac draugiski, nekonfliktiski, randantys bendra kalba praktiskai su visais. o del svarstymu galeciau pasakyt, kad svarstome tik del ivairiausiu smulkmenu ir materialiniu daiktu, taciau kas liecia sirdies reikalus, tai jau yra pastovu ir nekintama
Atsakyti