Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

As taipogi svarstykle(10.22).
Visa vaikyste gimines krate galva sakydami"ir kas gi is jos isaugs" doh.gif lotuliukas.gif ,o dabar susitike irgi nedrista labai smarkiai listi i akis(gal bijo ax.gif )...
Darbo kolegos yra pasake -"ji griezta,dominuojanti,bet teisinga" rolleyes.gif

Pati pritariu jums,kad neprisileidziu zmoniu per arti,bet manau,kad tai del visu praeities nusivylimu.Noriu turet draugu,bet tik tikru,su kuriais ir varge ,ir dziaugsme gera butu.O jei tokiu nera,tai ir isvis jokiu nereikia schmoll.gif !

Negaliu uzsikimsti burnos,jei kokia neteisybe matau(mokykloje labai del to kentejau verysad.gif ) ir labai negera man,jei nieko negaliu pakeisti.

Staigiai supykstu,bet uz poros sekundziu galiu juoktis(jei pati neteisi buvau blush2.gif ).

Visuomet duodu zmogui antra sansa,bet jei dar karta suklumpa mano ar mano seimos atzvilgiu-as jam nebeegzistuoju!

Mano namai-mano tvirtove! Mano seima-mano gyvenimas! Galeciau ir misko trobeleje gyventi,bet svarbu,kad MB ir mano vaikuzas butu salia wub.gif .

Taigi, esu bjaurastis,bet ir nenusuksiu pagalbos prasanciam nugaros(MB sako,kad as nenormali del to doh.gif ).
A,o kas flirtavima liecia,tai man irgi patinka,bet viskas turi ribas,o jei kas jas perzengia,tai pamato mano bjauriaja puse lotuliukas.gif .
Ir apsisprendimuose dazniausiai klausiu MB,nors vis tiek nusprendziu pabaigoje pati,o jis bamba,kodel isvis tada klausiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 31, 16:03)
Va mergaites, mano MB nuomone...jis skorpionas  blush2.gif   
Neapsisprendusi, zyzianti, prievartaujanti, kad ja pamalonint,  o geruju sake nera... mazu reik susimastyt? Ka sakot ? g.gif



man rodos jam truksta demesio ir meiles!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as 10.05 uj smile.gif
mano mamyte buvo jautuke sad.gif patewis vandenis ,o sesuo irgi swartykles smile.gif tai budavo visko oi visko tongue.gif
o Turiu vyra Liuta ,o sunus Skorpionas na is seimynele esam,kai uzsidegu tai turbut pro ausis dumai ruksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 31, 17:03)
Neapsisprendusi, zyzianti, prievartaujanti, kad ja pamalonint,  o geruju sake nera... mazu reik susimastyt? Ka sakot ? g.gif

yra yra ir gerų savybių
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 14, 13:49)
Papildyta:
O cia placiau apie svarstykles moteris.

Oro ženklas, globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės simpatiški, harmoningi. Kaip svarstyklės sugeba išlaikyti harmoningą pusiausvyrą. Retai turi priešų. Dėl sugebėjimo būti taktišku, atviru ir emociškai stabiliu, nuolat yra apsupti draugų. Atsakingi, dalykiški.

Geriausi partneriai: Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Vandenis, Liūtas, Mergelė. Nesutaria su Ožiaragiais ir Avinais.

Gyva ir patraukli moteris. Vyrus traukia seksuali jos šypsena. Nežiūrint jos pomėgio flirtuoti, draugai ja pasitiki. Ji turi gerą skonį, bet jos meilė gali pereiti prie tingumo ir savanaudiškumo. Ištekėjusi ji būna intriguojanti, moteriška, linksma. Ne itin gerai prižiūrinti vaikus motina, tačiau labai juos myli. Taktiška, sumani ir tuo gali praversti vyro karjerai. Ji ieško vyro, kuris būtų inteligentiškas, mėgtų nuotykius, būtų jai lygus.
Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

Ji dažniausiai turi daug gerbėjų, tad teks pasistengti būti itin įdomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji mėgsta meilės žaidimus ir jaustis būti mylima.
ji yra elegantiška, moteriška, linksma ir švelni. Kad užkariauti jos širdį, geriausia lepinti brangiomis ir įmantriomis dovanomis. Kad greitai jos neprarastumėte, būkite labai švelnus ir dėmesingas. Patarimas: siųskite jai gėles ir meilės laiškus.



net stalcius isvaziavo beskaitant , jau taip konkreciai aprasyta, kad net nejauku pasidare, kad kazkas tiek daug apie mane zino tongue.gif

Dar pridurciau, kad kantri,rupestinga, nepakencia rutinos, reikia vis nauju pokyciu gyvenime, megsta buti demesio centre, moka myleti be islygu, reikalauja daug demesio, kaip mazas vaikas blush2.gif Gera, teisinga ir doplomatiska sefe tongue.gif Bet kai jau pyksta, tai net dumai ruksta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agapi @ 2009 03 19, 11:35)
net stalcius isvaziavo beskaitant , jau taip konkreciai aprasyta, kad net nejauku pasidare, kad kazkas tiek daug apie mane zino  tongue.gif

Dar pridurciau, kad kantri,rupestinga, nepakencia rutinos, reikia vis nauju pokyciu gyvenime, megsta buti demesio centre, moka myleti be islygu, reikalauja daug demesio, kaip mazas vaikas  blush2.gif Gera, teisinga ir doplomatiska sefe  tongue.gif Bet kai jau pyksta, tai net dumai ruksta  bigsmile.gif




Tikra tiesa thumbup.gif drinks_cheers.gif Ale kaip apie mane galvodama prirasei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kestaitis @ 2009 03 18, 09:13)
yra yra ir gerų savybių



Cia tikrai vaikinas raso AR TIK JUO APSIMETA?
Atsakyti
Sveikuciai 4u.gif smile.gif
Visus gimusius po svarstykles zenklu kvieciame i temele "SVARSTYKLIUKĖS, Plepam, svarstom, diskutuojam (2tema)" mirksiukas.gif 4u.gif ten mes dazniai visi bendraujam gathering.gif group.gif
Atsakyti
Mano mama svarstykles, tai sakiau esu laimingiausias vaiks sapaulyje kad tokia mama turiu smile.gif kaip zmona kiek pastebejau jin labai reikli, kaip moteris daug svarstanti biggrin.gif bet dar esu girdejusi kad pvz jei vyrams nesiseka tai susirasti reikia svarstykles nes jos skaitosi pacios geriausios zmonos ir laimes neejos smile.gif
Atsakyti
Esu nervuota ,kaj sunervuoje taj buna dazniausei blogaj biggrin.gif
Manes daug kas bijo nezinau net kodel tajp vyksta ,daugeli žmoniu sako kad esu iskirtinė ,nežinau kodel biggrin.gif
mane myli,kad ir kaip as atrodiciau ar kokioj situacija bebučiau blush2.gif
Žmonės bijo kai aš supykstu ,ir iskart bando viska išaiškinti,kad ir kaip bebutu bet dažniausei aš bunu teisi;]
bunu pati gera ir stenguosi padeti , tongue.gif
esu tokia kokia esu biggrin.gif
bigsmile.gif
,na kiek skaičiau dauguma visko su manim sutampa 4u.gif
Atsakyti
Mano mama svarstykles, pastebejau, kad jai tiesiog labai tinka sio zodiako pavadinimas, ji nieko nedaro skubotai, viska pasveria, apsvarsto, o tik po to priima sprendimus, tikra svarstykles smile.gif
Atsakyti
Mano drauge svarstykles, geriausia drauge.. As pati mergele.. Su ja jauciuosi geriausiai pasaulyje.. ji toookia laisva ir nerupestinga kartais buna.. kad tikrai negaleciau kartais be jos tokio atitrukimo nuo bjaurios rutinos isgyvent. Va svarstykliukes paneles. clap_1.gif
Atsakyti