Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

QUOTE(austeja11 @ 2009 01 16, 21:00)
Kas jus pagal zodiaka? Mano mama tai zuvis, o as svarstykles. Man idomu kaip pas kitus???

aš pati ožiaragė.O mano tėtis avinas.Pagal viską,sako,kad svarstyklės ir avinas-ideali pora.Ir jie tikrai gan gerai sutaria,tėčio visokius briednumus inai iškenčia,retai kada atsako tuo pačiu,bet jei jau užeina tas kažkoks užsispyrimas pas ją,tai tada jis laaabai nusileidžia ir jau prie jos visaip kaip taikos biggrin.gif taip ir dera tarpusavy jie,o dėl mano su mama santykių,šiaip sako kad mūsų ženklai nesutaria,bet visko būna,būnam geriausios draugės,būna mėnesį nešnekam ir pan.kas labiausiai nervina,tai kai reikia jai apsispręst,užknisa tas svarstymas doh.gif
Atsakyti
Aš tai svarstyklė. Tėtis šaulys, mama vandenis. Su tėčiu sutariu nuostabiai, mama kartais lepteli, kad aš jau pradedu pavydėt,kad jūs taip, visur kartu važiuojat, sprendžiat visokius reikalus vienas už kitą gyvybę galit atiduot. biggrin.gif ax.gif tongue.gif
Na o su mama tai esu kaip draugė, išsipasakojam viena kitai viską, bet va buna taip,kad galim ir viena kitai gerkles perkąst...tiek susipykstam,kad mama dažniausiai į ašaras puola. unsure.gif O aš nors ir žinau,kad pati kalta nei pro kur neatsiprašysiu jos, laukiu kol pati mane pradės kalbinti ir atsiprašinėti. doh.gif
Tai va, tokia dažnai per daug principinga būnu ir viską ką manau rėžiu į akis. unsure.gif Ir šiaip jei žmogus koks nepatinka negaliu net būt kartu vienoj patalpoj, tada geriau apsisuku ir pasišalinu iš ten, dažnai manęs dėl šitokio dalyko daug kas nesupranta. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte: 18 sausio 2009 - 13:41
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 16, 23:26)
Mama Jautukas, tete vandenis, MB skorpionas. va kokia maisalyne...  doh.gif  Siaip su visais sugyvenu. Su tevais puikiai. Su MB visko buna  blush2.gif  O su tevais puikiai matyt del to, kad 5m jau negyvenu kartu  lotuliukas.gif  O anksciau tai visko budavo, bet cia manau, kad nuo auklejimo ir seimos paprociu, ar kaip cia issireikst, kaip iprasta bendrauti nuo senu kartu giminese... nu zodz, kazka nusisnekejau jau. doh.gif



As tai ir pastebejau, kad kuo maziau su tais zmonemis buni tai maziau piksti ant ju. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(winona @ 2009 01 17, 12:58)
aš pati ožiaragė.O mano tėtis avinas.Pagal viską,sako,kad svarstyklės ir avinas-ideali pora.Ir jie tikrai gan gerai sutaria,tėčio visokius briednumus inai iškenčia,retai kada atsako tuo pačiu,bet jei jau užeina tas kažkoks užsispyrimas pas ją,tai tada jis laaabai nusileidžia ir jau prie jos visaip kaip taikos biggrin.gif taip ir dera tarpusavy jie,o dėl mano su mama santykių,šiaip sako kad mūsų ženklai nesutaria,bet visko būna,būnam geriausios draugės,būna mėnesį nešnekam ir pan.kas labiausiai nervina,tai kai reikia jai apsispręst,užknisa tas svarstymas doh.gif



Man ir labai sunku apsisprest. ax.gif Nueinu i parduotuve ka nors nusipirk ir nezn: g.gif yra dvejos poros batu rudos ir baltos ir nezn kuria issirinkt, ruda - grazesne, isvaizdingesne, bet prie sirdies - balta wub.gif . Ir nezn. ai galvoju ateisiu ryt. Visa dien iki kitos galvoju, kol galiausiai nueinu vel i ta parduotuve ir ziuriu ner mano ismieros, paskui paklausiu ir atnesa man is sandelio mano ismiera, vel galvoju g.gif ir tada nusprenziu kad man labiau balta prie drabuziu ir nusiperku baltas. Tai va tas svarstymas gali kartasi davesti iki to kad galvoji ir nerandi savo ismieros ir susinervini doh.gif ir iseini ia parduotuves - galiausiai nieko nenusipirkes. Bet aciu dievui kad kartais pasiseka nusipirk normaliai vis delto!! thumbup.gif O man daznai taip buna kai nezn. kuri pirk tada is viso iseinu is pardoskes vaikstau ir tik apie tai galvoju g.gif ir tada nueinu nusiperku ka sugalvojau arba is viso negriztu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte @ 2009 01 18, 13:40)
Aš tai svarstyklė. Tėtis šaulys, mama vandenis. Su tėčiu sutariu nuostabiai, mama kartais lepteli, kad aš jau pradedu pavydėt,kad jūs taip, visur kartu važiuojat, sprendžiat visokius reikalus vienas už kitą gyvybę galit atiduot.  biggrin.gif  ax.gif  tongue.gif
Na o su mama tai esu kaip draugė, išsipasakojam viena kitai viską, bet va buna taip,kad galim ir viena kitai gerkles perkąst...tiek susipykstam,kad mama dažniausiai į ašaras puola.  unsure.gif   O aš nors ir žinau,kad pati kalta nei pro kur neatsiprašysiu jos, laukiu kol pati mane pradės kalbinti ir atsiprašinėti.  doh.gif
Tai va, tokia dažnai per daug principinga būnu ir viską ką manau rėžiu į akis.  unsure.gif  Ir šiaip jei žmogus koks nepatinka negaliu net būt kartu vienoj patalpoj, tada geriau apsisuku ir pasišalinu iš ten, dažnai manęs dėl šitokio dalyko daug kas nesupranta.  ax.gif


Man ir buna, mama ka nors pasako o man nepatinka as taip supykstu,mad.gif kad pradedu jai priekaistaut ir susipykstam arba dar del ko nors susipykstam bebe.gif ir nesisnekam buna savaite, buna 2 dienas , o kartais ir 2 sekundes, 5 min. O kai susipykstam tai dazniausiai ji verkia,cry.gif man ir buvo karta kai verkiau.cry.gif ivairiai. Man ir labiau patinka kai ji pradeda kalbeti, tada jauciuos geriau, bet ne as, nors kai reik kazko tai as ir pradedu. Kai man vyras ka nors pasako ar padaro ne taip kai as noriu ir man nepatinka tai ir uzpykstu, o jis man pradeda pataikaut, pradeda teisintis,oro_buckis.gif nes supranta, kad uzpykau, nes jis ir daznai supyksta ant visu del menkniekio. Jis mergele - sako kad mergeles per daug viska ima i sirdi.As ir su nepatinkanciu zmogumi negaliu but vienoj patalpoj - man bloga nuo jo ir vis bandau rasti priezasti dingt is ten. As manau kad su visais galima susipykt. Kai mokianaus psichologija tai sake, kad bet kuris zmogus konfliktuoja, nes jei nkomfliktuoja tai jame kaupiasi viskas , kol galiasiai pratruksti. Tai va cia manau normalus rysis. smile.gif 4u.gif




Papildyta:
Mano mama zuvys, tetis saulys, brolis vezys, as svarstykles, o vyras (wub.gif) mergele. Taip su visais sutariu. Su mergaite puikiai sutariu. Su mama sako, kad su zuvim svarstykles kaip pasakoj, bet buna visko ir geru dienu ir blogu. Bet siaip su ja pasisnekam kaip drauges pasipasakoju daug ka ko kitam tikrai nepapasakosiu. Su sauliu ir visko buna. O su veziu tai karas . gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 18 sausio 2009 - 18:06
"Esate kūrybinga. Jums būdinga pasikliauti vaizduote bei intuicija, kurios dažniausiai Jūsų neapgauna. Todėl Jūsų sprendimus kartais sunku suprasti, ypač tiems, kurie vadovaujasi griežta logika.

Jūs jautriau nei daugelis vertinate grožį, Jums svarbi estetika. Mėgstate idėjų susidūrimus, diskusijas, bet žmones vertinate atlaidžiai ir stengiatės palaikyti su jais harmoningus bei nekonfliktiškus santykius. Visgi kartais Jūsų sąmojis kitiems gali atrodyti pernelyg tiesus.

Ir asmeniniame gyvenime, ir profesinėje veikloje saugote savo nepriklausomybę. Esate ekspresyvi. Jus nepaprastai traukia nauji, nepažinti dalykai.

Kartais sprendžiate problemas kiek per agresyviai, mažai atsižvelgdama į kitų poreikius. Įvairūs kompromisai Jums būdingi gana retai. Dažniausiai tikite tuo, ką darote, ir žinote, kad rasite reikiamą sprendimą.

Žmonės, tokie kaip Jūs, dažniausiai jaučia, kad gyvenimas jiems nedavė to, ką galėjo duoti. Kartais prisimena įvairias praeities situacijas ir įvertina, kad nepakankamai aktyviai stengėsi kažką patys paimti iš pasaulio. Tai suvokę, bando surasti naujų galimybių, kurios galėtų kompensuoti praleistas progas.

Visi turi silpnybių ir problemų. Daugelis jau buvo nusivylę. Baimindamiesi, kad ši patirtis gali pasikartoti, sunkiau randate kompromisą. Kartais Jums būna išties sudėtinga apsispręsti, kurie siekiai ir reikalavimai yra svarbūs, o kurių galėtumėte atsisakyti."

Pati esu svarstyklės- aprašymas atitinka gal 95% ax.gif

Mano vyras irgi svarstyklės, dažnai pastebiu, kad mums užkliūva mūsų bendri minusai ir šiaip abu keistuoliai esam. Dar gerai sekasi sutarti su vandeniais, žuvimis ir jaučiais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 19 sausio 2009 - 00:33
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 16, 12:52)
O as pastebejau, kad esu "vriedna" labai... Ir neprisileidziu zmoniu labai arti. Labai saugau savo asmenine erdve.

Gal tai ir svarstykliu bruozas,nes "vriedna" ir as...bet yra ir geru savybiu 4u.gif
Atsakyti
Pati esu svarstykles ir laabai daug atitikimu yra..tikrai. Ypac del flirto.. Oi, visur ir visada... ax.gif subtiliai aisku. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 01 28, 14:47)
Pati esu svarstykles ir laabai daug atitikimu yra..tikrai. Ypac del flirto.. Oi, visur ir visada...  ax.gif  subtiliai aisku. lotuliukas.gif



Man ir patinka flirtuot, bet tai tik buna su simpatiskais vaikinais wub.gif !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 30 sausio 2009 - 22:18
Va mergaites, mano MB nuomone...jis skorpionas blush2.gif
Neapsisprendusi, zyzianti, prievartaujanti, kad ja pamalonint, o geruju sake nera... mazu reik susimastyt? Ka sakot ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 31, 16:03)
Va mergaites, mano MB nuomone...jis skorpionas  blush2.gif   
Neapsisprendusi, zyzianti, prievartaujanti, kad ja pamalonint,  o geruju sake nera... mazu reik susimastyt? Ka sakot ? g.gif



As manau, jog jis tave erzina, o jei vaikinas erzina reiskias juokauja ir jam nuna smagu kad tu nerviniesi. Is tikro tai as ir apsisprendusi, as nezn. daznai ka atsakyti nes ieskau geresnio atsakymo ir pasiulymus labai ilgai galvoju, is tikro svarstykles yra geros sirdies, tegu jis nesvaigsta nesamoniu, jis ju nesupranta, tegu i save geriau pasiziuri, tai skorpionai apie save gerai galvoja, o is tikro yra blogi. Tie kurie apie kitus blogai sako reiskia jie patys yra tokie, nes kalbedami apie kita galvoja ir spaendzia pagal save. g.gif
Atsakyti
Registruojuosi ir aš prie Svarstyklių smile.gif kažkaip nepatogu čia save girti ar peikti, bet visuose postuose, kurie buvo išvardyti anksčiau, kuo puikiausiai save atpažinau drinks_cheers.gif ir žavingumas, ir pomėgis flirtuoti, ir vriednumas, ir pasavimas, kai reikia griežtai apsispręsti... ax.gif
Tik mane domina kitas dalykas. Ar dar jūsų, mielos Svarstyklės, šeimoje yra buvę kitų Svarstyklių? Ar yra? Nes mes šeimoje buvome trys Svarstykliai - aš, brolis ir tėtis, o tik mama buvo Žuvytė. Vargo ji su mumis... nes mes tarpusavy tai ne itin sutardavom, trintis kažkokia būdavo, o kai reikdavo priimti kokį sprendimą, tai visi į savo puses traukdavom... Nepaisant to, aišku, labai vienas kitą mylėjom ir apskritai darni šeima būdavom, bet va tokių plunksnų pasipešiojimų ir bandymų įrodyti, kad "mano balta yra baltesnė", netrūkdavo.
tai man įdomu, ar visos Svarstyklės šeimoj taip? Kibirkščiuoja? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 31, 17:03)
Va mergaites, mano MB nuomone...jis skorpionas  blush2.gif   
Neapsisprendusi, zyzianti, prievartaujanti, kad ja pamalonint,  o geruju sake nera... mazu reik susimastyt? Ka sakot ? g.gif

Eileitija, mano atsakymas būtų toks, kaip Tavo parašas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Dar viena svarstykliuke jungiasi prie Jusu 4u.gif
Oj kiek daug teisybes cia prisiskaiciau, aisku, gal yra kokiu 1 proc. individualiu neatitikimu,bet is esmes tiesa Jus cia rasot... nes ir as tokia pati esu, ir vriedna, o kartais tokia faina sau atrodau biggrin.gif pagal aplinkybes ir situacijas.... aj,ir dar nuo zmogaus priklauso,su kuriuo bendrauji... Kartais kai drauge kazka man nepatinkancio pasako,as jau geriau nutylesiu,pasilaikysiu tuos neisreikstus priekaistus sau,nei sukelsiu konfliktiska diskusija..
Seimoje turiu teti svarstykles, mama mergele, broli ožiaragi, tai as su teciu vengiu kontakto, nes kaip cia kazkuri sake yra kazkokia trintis, nesutariam mes,todel as jau geriau nebendrauju, nei gadinu sau nervus ir riejuosi kaip suo su kate verysad.gif o su mama labai gerai sutariu,aisku paauglystej buvo nesutarimu,bet dabar puikiai sutariam thumbup.gif o ožiaragis kartais savo ragukius parodo,bet is esmes neblogai sutariam... smile.gif Ir as kaip ir jus, arti neprisileidziu man nepatinkanciu zmoniu i savo asmenine erdve,vengiu kontakto, saltai atsakau kad suprastu jog nenoriu bendrauti... I savo asmenine erdve isileidziu tik tuos,kuriais tikrai pasitikiu ir jauciu kad jie manimi pasitiki.. Pastebejau,kad tikrai,kartais net telepatiskai sutariam su vandeniais, tai vienas is zenklu kuris arciausiai mano dusios (mano nuomone), dar su sauliais sutariu,dvyniais, o daugiau tai nepasakyciau kad labai kazkas ypatingo... Nesutariu su zuvimis,jauciais (nuolatiniai konfliktai), skorpionais... Visi kiti like zenklai sakyciau neutralus, bent mano atveju... mirksiukas.gif
Atsakyti