Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie svarstykles moteris?

Sveikos,
ka jus manot apie svarstykles moteris?
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2009 01 10, 14:39)
Sveikos,
ka jus manot apie svarstykles moteris?



Jos geros, svelnios ir malonios, jautrios. Bet greit uzpyksta ir kaip uzeina tada atleidzia, nuolat praso draugu patarimo. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaciukas555: 13 sausio 2009 - 21:09
Nu pukios tos svarstykles moterys..
labai jaucia grozi ir seip tokios diplomatiskos jos yra, tiesiog puikus zenklas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
permainingos...priklauso nuo aplinkiniu zmoniu ir situacijos (ne bereikalo svarstykles). Supratingos. Gali bendrauti su ivairiais zmonemis. Cia mano pastebejimas.



Papildyta:
O cia placiau apie svarstykles moteris.

Oro ženklas, globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės simpatiški, harmoningi. Kaip svarstyklės sugeba išlaikyti harmoningą pusiausvyrą. Retai turi priešų. Dėl sugebėjimo būti taktišku, atviru ir emociškai stabiliu, nuolat yra apsupti draugų. Atsakingi, dalykiški.

Geriausi partneriai: Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Vandenis, Liūtas, Mergelė. Nesutaria su Ožiaragiais ir Avinais.

Gyva ir patraukli moteris. Vyrus traukia seksuali jos šypsena. Nežiūrint jos pomėgio flirtuoti, draugai ja pasitiki. Ji turi gerą skonį, bet jos meilė gali pereiti prie tingumo ir savanaudiškumo. Ištekėjusi ji būna intriguojanti, moteriška, linksma. Ne itin gerai prižiūrinti vaikus motina, tačiau labai juos myli. Taktiška, sumani ir tuo gali praversti vyro karjerai. Ji ieško vyro, kuris būtų inteligentiškas, mėgtų nuotykius, būtų jai lygus.
Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

Ji dažniausiai turi daug gerbėjų, tad teks pasistengti būti itin įdomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji mėgsta meilės žaidimus ir jaustis būti mylima.
ji yra elegantiška, moteriška, linksma ir švelni. Kad užkariauti jos širdį, geriausia lepinti brangiomis ir įmantriomis dovanomis. Kad greitai jos neprarastumėte, būkite labai švelnus ir dėmesingas. Patarimas: siųskite jai gėles ir meilės laiškus.

Atsakyti
QUOTE(jurune @ 2009 01 14, 00:01)
Nu pukios tos svarstykles moterys.. 
labai jaucia grozi ir seip tokios diplomatiskos jos yra, tiesiog puikus zenklas  biggrin.gif  biggrin.gif



Ka reiskia diplomatija??? Nesuprantu???
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2009 01 14, 20:15)
Ka reiskia diplomatija??? Nesuprantu???
blush2.gif

mano supratimu apsukrumas,lankstumas,suvokimas kaip derėtų elgtis vienoj ar kitoj situacijoj.

mano mamulis svarstyklės.Ką galiu pasakyt,kantri moteris thumbup.gif labai nusileidžia,šeimyniška,lepina,tikrai diplomatiška,darbšti,mėgsta grožį,ramybę.Ir tik kartais jai pačiuožia krantai biggrin.gif taip ima ir pradeda pykt arba užtenka vos ką leptelt ir viskas,užsitraukei jos nemalonę.Bet manau čia dėl to,kad ji dažnai viską nutyli ir daug taikos
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 01 14, 21:07)
mano supratimu apsukrumas,lankstumas,suvokimas kaip derėtų elgtis vienoj ar kitoj situacijoj.

mano mamulis svarstyklės.Ką galiu pasakyt,kantri moteris thumbup.gif labai nusileidžia,šeimyniška,lepina,tikrai diplomatiška,darbšti,mėgsta grožį,ramybę.Ir tik kartais jai pačiuožia krantai biggrin.gif taip ima ir pradeda pykt arba užtenka vos ką leptelt ir viskas,užsitraukei jos nemalonę.Bet manau čia dėl to,kad ji dažnai viską nutyli ir daug taikos


Manau, kad as ir tokia esu!!! As visados visiems nusileidziu, nepapriestarauju, esu tylene, o kai sunervina tai pratukstu ir tada jau sakes!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 16 sausio 2009 - 00:14
O as pastebejau, kad esu "vriedna" labai... Ir neprisileidziu zmoniu labai arti. Labai saugau savo asmenine erdve.
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 16, 11:52)
O as pastebejau, kad esu "vriedna" labai... Ir neprisileidziu zmoniu labai arti. Labai saugau savo asmenine erdve.

tai mano mama irgi ne visus "priėma",kai kurių įkyrių ar šiaip jai nepatinkančių inai neprisileidžia ir nesistengia labai jau maloniai bendraut,duoda suprast,kad draugystės nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 01 16, 14:12)
tai mano mama irgi ne visus "priėma",kai kurių įkyrių ar šiaip jai nepatinkančių inai neprisileidžia ir nesistengia labai jau maloniai bendraut,duoda suprast,kad draugystės nebus biggrin.gif


Kaip vienas zmogus man sake, prie taves sunku prieiti, tu bendrauji, bet tas bendravimas ne nuosirdus, bet jau kai prisileidi zmogu, tai gali paskutinius dusios trupinelius atiduot... blush2.gif tai kraskej stovejau 10 min lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 01 16, 11:52)
O as pastebejau, kad esu "vriedna" labai... Ir neprisileidziu zmoniu labai arti. Labai saugau savo asmenine erdve.



As taip pat nenoriu su zmonemis suarteti ir daznai vengiu pokalbio su jais, tiesiog nenoriu su jais taip suartet!!! blush2.gif Kai jauciu, jog tai zmogus su kuriuo tikrai noriu suartet ir bendraut kaip draugai tai tuomet bunu linksma, kalbi . mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(winona @ 2009 01 16, 13:12)
tai mano mama irgi ne visus "priėma",kai kurių įkyrių ar šiaip jai nepatinkančių inai neprisileidžia ir nesistengia labai jau maloniai bendraut,duoda suprast,kad draugystės nebus biggrin.gif



As tiesiog neziuriu i tuos zmones ir tada jau jie zino, kad as nenoriu su jais bendraut. Girdejau, kad jei lietuvis vengia akiu kontakto - tai vengia pokalbio. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(winona @ 2009 01 16, 13:12)
tai mano mama irgi ne visus "priėma",kai kurių įkyrių ar šiaip jai nepatinkančių inai neprisileidžia ir nesistengia labai jau maloniai bendraut,duoda suprast,kad draugystės nebus biggrin.gif


Kas jus pagal zodiaka? Mano mama tai zuvis, o as svarstykles. Man idomu kaip pas kitus???
Atsakyti
Mama Jautukas, tete vandenis, MB skorpionas. va kokia maisalyne... doh.gif Siaip su visais sugyvenu. Su tevais puikiai. Su MB visko buna blush2.gif O su tevais puikiai matyt del to, kad 5m jau negyvenu kartu lotuliukas.gif O anksciau tai visko budavo, bet cia manau, kad nuo auklejimo ir seimos paprociu, ar kaip cia issireikst, kaip iprasta bendrauti nuo senu kartu giminese... nu zodz, kazka nusisnekejau jau. doh.gif
Atsakyti