Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

QUOTE(Aurore_ @ 2011 07 02, 21:43)
O gal galite išduoti, kiek mokėjote už makiažą?
Na man atrodo Jolita neskaito šios svetainės, nes kai jai pasakiau, kad ją čia giria, tai tikrai liko maloniai nustebusi smile.gif

60 mokejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 07 03, 10:56)
60 mokejau 4u.gif


Oho, tai nemažai. Sicilijanoj Ramunė daro už 30 Lt. smile.gif
Atsakyti
man vestuvems padare uz 30 lt-visi liko suzaveti, jau ir savo vestuvems galvoju pas ja daryti, nes labai patiko, nors jau susitarus su kitu salonu, bet tikriausiai atsauksiu smile.gif
Atsakyti
as dariausi vestuvini Rutoj, tai 75 lt sumokejau.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 07 03, 13:55)
man vestuvems padare uz 30 lt-visi liko suzaveti, jau ir savo vestuvems galvoju pas ja daryti, nes labai patiko, nors jau susitarus su kitu salonu, bet tikriausiai atsauksiu smile.gif


O kur Jūs darėtės už 30 Lt?
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 07 04, 16:55)
O kur Jūs darėtės už 30 Lt?


man padare visaziste namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 07 03, 12:13)
Oho, tai nemažai. Sicilijanoj Ramunė daro už 30 Lt. smile.gif

kiek tenka girdeti,tai kaina normali. salone uz 30 tikrai niekas nedarys schmoll.gif nebent namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 07 04, 20:16)
kiek tenka girdeti,tai kaina normali. salone uz 30 tikrai niekas nedarys schmoll.gif  nebent namie  g.gif


Man prieš metus darė makiažą ir buvo 30 Lt. Aišku ne jaunosios: išleistuvėms, vestuvėms kaip svečiui. Bet manau ta pati kaina būtų, jeigu nepasiskelbtum, kad esi jaunoji smile.gif
Labai kainas išpučia vien nuo tų titulų.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 07 04, 22:24)
Man prieš metus darė makiažą ir buvo 30 Lt. Aišku ne jaunosios: išleistuvėms, vestuvėms kaip svečiui. Bet manau ta pati kaina būtų, jeigu nepasiskelbtum, kad esi jaunoji smile.gif
Labai kainas išpučia vien nuo tų titulų.

visur jei tik paminimas žodis vestuvės-kainos dvigubinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 07 04, 22:24)
Man prieš metus darė makiažą ir buvo 30 Lt. Aišku ne jaunosios: išleistuvėms, vestuvėms kaip svečiui. Bet manau ta pati kaina būtų, jeigu nepasiskelbtum, kad esi jaunoji smile.gif
Labai kainas išpučia vien nuo tų titulų.

tas tai taip drinks_cheers.gif bet as ir fotosesijai dariausi,tai tiek pat mokejau,ir kaip svecias ejau,kaina standartine
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 07 05, 11:02)
tas tai taip drinks_cheers.gif  bet as ir fotosesijai dariausi,tai tiek pat mokejau,ir kaip svecias ejau,kaina standartine

O gal galit pasidalinti kontaktais tos merginos ar moters, kuria likote sužavėta, kuri namie darė makiažą jums?
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 07 05, 17:04)
O gal galit pasidalinti kontaktais tos merginos ar moters, kuria likote sužavėta, kuri namie darė makiažą jums?

as ne namie,o salone dariausi.o nr cia yra imestas,merginos porakart parase, bet baliu parasyt,jei nerasi mirksiukas.gif
Atsakyti