Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

Laba,

Patarkite, i koki soliariuma geriausia eiti Alytuje? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2011 06 20, 15:38)
Laba,

Patarkite, i koki soliariuma geriausia eiti Alytuje?  unsure.gif


as kiek zinau yra vidzgiryje soliarumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 06 20, 12:54)
na ačiū merginos už patarimus, reiks ir man bandyti  4u.gif bet jei ji nelabai isvalo užsikimsusias poras tai kazin ar verta?  g.gif 

o gal dar žinot kur gerai depliacijas daro Alytuje?


Na taip, kitą kart ir aš norėčiau gal kur kitus pabandyti, bet kad nebūtų brangiau smile.gif Na kur daugiau poras išvalytų...Bet tik dėl palyginimo išmėginčiau, pažiūrėčiau kur geriau man asmeniškai smile.gif

O dėl soliariumo tai man vidzgiry jeigu ten kur IKI, tai nepatiko, nesmagiai jaučiausi, nes stovimam soliariume kabinoj labai traška braška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 06 21, 10:29)
Na taip, kitą kart ir aš norėčiau gal kur kitus pabandyti, bet kad nebūtų brangiau smile.gif Na kur daugiau poras išvalytų...Bet tik dėl palyginimo išmėginčiau, pažiūrėčiau kur geriau man asmeniškai smile.gif

O dėl soliariumo tai man vidzgiry jeigu ten kur IKI, tai nepatiko, nesmagiai jaučiausi, nes stovimam soliariume kabinoj labai traška braška biggrin.gif

o tai gal dar žinai kokią kitą gerą kosmetologę kur veido valymus daro?. aš vakar buvau depilacijos darytis, tai likau labai patenkinta kosmetologės darbu, kiek žinau ji ir veido valymus daro, bet aš kažkaip neužklausiau pas ją. gal vis delto reiks dar paieškoti, o ne pas Jolitą eiti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 06 21, 10:57)
o tai gal dar žinai kokią kitą gerą kosmetologę kur veido valymus daro?. aš vakar buvau depilacijos darytis, tai likau labai patenkinta kosmetologės darbu, kiek žinau ji ir veido valymus daro, bet aš kažkaip neužklausiau pas ją. gal vis delto reiks dar paieškoti, o ne pas Jolitą eiti...  g.gif

man patiko Svajoj dirbusi Irena, dabar ji Putinuose dirba, tik nežinau kurioj vietoj mirksiukas.gif jos tel. nr. 8-604 14033, jei nori pasiskambink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 06 21, 10:57)
o tai gal dar žinai kokią kitą gerą kosmetologę kur veido valymus daro?. aš vakar buvau depilacijos darytis, tai likau labai patenkinta kosmetologės darbu, kiek žinau ji ir veido valymus daro, bet aš kažkaip neužklausiau pas ją. gal vis delto reiks dar paieškoti, o ne pas Jolitą eiti...  g.gif


Ne, aš tai daugiau nežinau, kur gerai daro. Ačiū, Gžima, už patarimą, reikės gal pasidomėti. Tik vėliau, nes dabar anksčiausiai po pusės metų darysiuosi.

O visų kitų komentarų lauksim apie veido valymus smile.gif

Man buvęs klasiokas sportininkas sakė, kad labiausiai patinka soliariumas Alytuje prie poliklinikos.
Atsakyti
labukas ,jungiuosi ir as prie jusu. Mane domintu geras soliariumas ir blakstienu priauginimas alytuje. PADEKIT!!!!!
Atsakyti
merginos, gal galit rekomenduoti kur gerai daro manikiura?
Atsakyti
Laba,

Sakykit kur geriausia Alytuje verti ausis mergytei?
Atsakyti
sveikos,alytiskes mirksiukas.gif
nusprendziau ir as bruksteleti. nedaug psl parasyta, bet kaip matau tingit skaityti ir rasoma vis apie ta pati doh.gif norisi kazko naujo suzinoti.
pirmiausia pagirsiu Jolita ir as is Aventi thumbup.gif nuostabi kosmetologe, puikiai daro ve thumbup.gif ido valyma, nors man ir nelabai yra ka valyti,karts nuo karto atsisviezinu.vyras irgi daresi. o jau nekalbu apie makiazo grozi,pirmakart dariausi vestuvems, nuo tada visalaik pas ja einu thumbup.gif ir fotosesijai,ir sventems padare fantastiskai thumbup.gif ir dabar ruosiuosi darytis krikstynoms wub.gif
sekmes,Jolita,jei paskaitote SM mirksiukas.gif

QUOTE(eglejk @ 2011 06 20, 15:38)
Patarkite, i koki soliariuma geriausia eiti Alytuje?  unsure.gif

XXL SUN prie poliklinikos thumbup.gif

QUOTE(egliukas28 @ 2011 06 21, 10:57)
o tai gal dar žinai kokią kitą gerą kosmetologę kur veido valymus daro?. aš vakar buvau depilacijos darytis, tai likau labai patenkinta kosmetologės darbu, kiek žinau ji ir veido valymus daro, bet aš kažkaip neužklausiau pas ją. gal vis delto reiks dar paieškoti, o ne pas Jolitą eiti...  g.gif

juk tiek nemazai apie tai parasyta keliuose psl sioje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 07 02, 16:35)
sveikos,alytiskes mirksiukas.gif
nusprendziau ir as bruksteleti. nedaug psl parasyta, bet kaip matau tingit skaityti ir rasoma vis apie ta pati doh.gif  norisi kazko naujo suzinoti.
pirmiausia pagirsiu Jolita ir as is Aventi thumbup.gif  nuostabi kosmetologe, puikiai daro ve thumbup.gif ido valyma, nors man ir nelabai yra ka valyti,karts nuo karto atsisviezinu.vyras irgi daresi. o jau nekalbu apie makiazo grozi,pirmakart dariausi vestuvems, nuo tada visalaik pas ja einu thumbup.gif  ir fotosesijai,ir sventems padare fantastiskai thumbup.gif  ir dabar ruosiuosi darytis krikstynoms wub.gif
sekmes,Jolita,jei paskaitote SM mirksiukas.gif


O gal galite išduoti, kiek mokėjote už makiažą?
Na man atrodo Jolita neskaito šios svetainės, nes kai jai pasakiau, kad ją čia giria, tai tikrai liko maloniai nustebusi smile.gif
Atsakyti
o gal turit kokiu inciu patarimu del pedikiuro, norisi ilgalaikio pranzcuzo, seip nieko neismanau kaip jie darosi kokia prieziura ir.t.t. kainos , ir cia butu kaip ir ranku nagu priauginimas ar kitaip
Atsakyti