Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

ir gal kainas bent apytiksliai galit surasyti rolleyes.gif
[/quote]
dariausi prieš kokius 2 metus veido valymą "Rytietėje", tai berods 70lt mokėjau ir rezultatas nebuvo kokio tikėjausi smile.gif
Atsakyti
man patiko veido valymai pas jolita is avanti, uz pilna valyma ir kaukes mokejau 65lt, tai buvo lygiai pries metus
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 01 18, 21:00)
man patiko veido valymai pas jolita is avanti, uz pilna valyma ir kaukes mokejau 65lt, tai buvo lygiai pries metus

o kurioje vietoje ''avanti'' ? o tau dare pavirsutini veido valyma,na pvz spaude inkstirus?ar kaip? ax.gif na as nlb nusimanau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, bent kažkiek pamėginsiu papildyti temą smile.gif
Aš šukuosenas visada darausi Sicilianoj pas Snieguolę. Tikrai su gerom priemonėm dirba, mano nepaklusnius tiesius plaukus puikiai susuka ir jie laikosi kuo ilgiausiai thumbup.gif
Makiažą taip pat Sicilianoj pas Ramunę, bet nelabai patikti ėmė. Šiaip labai gražiai pagrindą parenka ir akis padažo stebuklingai, na bet jau blakstienų tušas tai... doh.gif Kažkokiais guzais nudažo...Kitą kartą gal nebent reikės prašyti, kad nedažytų blakstienų...bet ar neįsižeis? smile.gif
Tiesa, kainos - makiažas 30 Lt, o šukuosenos pas Snieguolę kiek aš dariausi nuo 35 Lt iki 60 Lt.

Įdomu, kur dar daro gražiai makiažą...
Kiek esu mačiusi merginų, kurios makiažą darosi Linoj, tai ne taip gerai kaip Sicilianoj, bet visai neblogas būna vaizdas. Nepatinka Linoj tik tai, kad kai padažo, veidas blizgus kažkoks, nuotraukose tai labai matosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 02 08, 13:34)

Makiažą taip pat Sicilianoj pas Ramunę, bet nelabai patikti ėmė. Šiaip labai gražiai pagrindą parenka ir akis padažo stebuklingai, na bet jau blakstienų tušas tai...  doh.gif  Kažkokiais guzais nudažo...Kitą kartą gal nebent reikės prašyti, kad nedažytų blakstienų...bet ar neįsižeis? smile.gif
Tiesa, kainos - makiažas 30 Lt, o šukuosenos pas Snieguolę kiek aš dariausi nuo 35 Lt iki 60 Lt.


tai ir pacios Ramunes blakstienos sulipe ir su gumulais tai ko noret kad klientei kitaip butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miriale @ 2011 01 13, 23:07)
tai gi, man reikia salono, kur gerai darytu makiaza ir sukuosenas wink.gif ir dar uz padoria kaina biggrin.gif aciu wink.gif


Makiaza esu kelis kartus dariusi pas Loreta Rutoje, visada likau patenkinta rezultatu. Rekomenduoju.

QUOTE(Lex91 @ 2011 01 18, 14:23)
sveikos merginos, gal galetumet patarti,kuriame grozio salone, geriausiai daro veido valyma?zinoma, uz padoria kaina g.gif nebezinau ka daryti,inkstiru pilnas veidas sad.gif  doh.gif  angel_sadangel.gif
Papildyta:

ir gal kainas bent apytiksliai galit surasyti rolleyes.gif


Veido valymus jau n metu darausi pas Irena, kuri anksciau dirbo Svajoje, o dabar dirba Putiniuose, netoli Maximos esancioje kirpykloje. Tikra savo darbo profesionale. O kaina apie 50-60 Lt.
Atsakyti
sveikutes,

as ir noriu prisideti prie rekomendaciju. turiu nuostabia moteri kuri deda blakstienas ir daro makiazus. dirba profesionaliai. dariausi ne viena makiaza ir blasktienas dejausi ne karta, rekomendavau taip pat savo drauges, kurios liko labai patenkintos. dirba namuose.

kontaktai: 8608 77553 Raminta.
Atsakyti
Pedikiura ir manikiura darausi tik pas Andzelika putinuose,visada zinau,kad iseisiu patenkinta ,pedikiuras nepigiai kainuoja,bet uztat darytis reikia tik i metus 1 karta,atlieka medicinini profesionalu pedikiura,superine meistre 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2011 04 17, 15:35)
Pedikiura ir manikiura darausi tik pas Andzelika putinuose,visada zinau,kad iseisiu patenkinta ,pedikiuras nepigiai kainuoja,bet uztat darytis reikia tik i metus 1 karta,atlieka medicinini profesionalu pedikiura,superine meistre 4u.gif

o koks yra medicininis pedikiuras, kad ji tik viena karta i metus reikia daryti?kurioj vietoj putinuose ji dirba?
Atsakyti
Na pirma 20 min mirko kojas vonelej su visokiomis druskomis,paskui isima nuospaudas,gintarus jei yra,tada bruzina su pemza ar spec kazkokia dilde,paskui su spec.aparatu dar nubruzina visas ******,tada tvarko koju nagucius,odeles,suteikia jiems forma paskui lakavimas ar gelio dejimas na arba nieko,paciam gale itrina labai faina kaip kauke ar kaip ten vadinasi neatsimenu jau,aliejuko itrina i odeles,itrina dar kremu jei reikia,nu pasaka is ten iseinu kaip be koju,toks lengvumas lyg skraidytum lotuliukas.gif Ji dirba prie bangos.
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2011 04 21, 22:40)
Na pirma 20 min mirko kojas vonelej su visokiomis druskomis,paskui isima nuospaudas,gintarus jei yra,tada bruzina su pemza ar spec kazkokia dilde,paskui su spec.aparatu dar nubruzina visas ******,tada tvarko koju nagucius,odeles,suteikia jiems forma paskui lakavimas ar gelio dejimas na arba nieko,paciam gale itrina labai faina kaip kauke ar kaip ten vadinasi neatsimenu jau,aliejuko itrina i odeles,itrina dar kremu jei reikia,nu pasaka is ten iseinu kaip be koju,toks lengvumas lyg skraidytum lotuliukas.gif Ji dirba prie bangos.

Viską tą patį padaro ir salone "Rūta". Tiesiog pedikiūras smile.gif
Atsakyti
Gal kas lankosi ar esate girdėję kokių atsiliepimų apie kirpėją Ingą ir grožio salono "Rūta"? ax.gif
Atsakyti