Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

L.rekomenduoja man saloną " Rūta" ..sako ten ir pedikiūrus super daro bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Urciukas @ 2010 07 02, 13:18)
Laba, as pavasari dariausi pas Jolita is "Avanti" veido valyma, tai man labai patiko,labiau nei Rytietej.:

man Jolita irgi l.super....tik paskutiniu metu ji tokį švlenesnį valymą daro...ar kaip čia išsireikšti.... smile.gif labiau paviršutinišką...o šiaip tai ji super tikrai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 02 liepos 2010 - 13:35
QUOTE(Agotė @ 2010 07 02, 14:32)
L.rekomenduoja man saloną " Rūta" ..sako ten ir pedikiūrus super daro

Plaukus tvarkausi ten jau daugiau nei 10 metų ,pedikiūrą /manikiūrą ten irgi darausi thumbup.gif ,seniau pas Inetą darydavau,bet ji išėjo kitur, dabar pas Liną thumbup.gif .
Atsakyti
sveikos, gal pratęskim temą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2010 07 02, 14:38)
Plaukus tvarkausi ten jau daugiau nei 10 metų ,pedikiūrą /manikiūrą ten irgi darausi  thumbup.gif ,seniau pas Inetą darydavau,bet ji išėjo kitur, dabar pas Liną  thumbup.gif .

Gerą įspūdį daro tas salonas apskritai thumbup.gif Aš pas Neringą manikiūrą ir pedikiūrą darausi - irgi labai patenkinta esu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja001 @ 2010 07 02, 13:43)
Gerą įspūdį daro tas salonas apskritai  thumbup.gif  Aš pas Neringą manikiūrą ir pedikiūrą darausi - irgi labai patenkinta esu  thumbup.gif

Dėkui už rekomendacijas...jau po viskam... thumbup.gif
pedikiūrą padarė l.kruopščiai...pernai "Svajoj" dariausi tai čia "Rūtoj" žymiai geriau...
Atsakyti
Matau jau komentarai uzsidare,toks jausmas,kad niekas jau i grozio salonus nevaiksto:))

Perskaiciau visus pasisakymus ir pritariu kirpejai
Vilmai is "justes" labai gera kirpeja,visomis prasmemis,savo srities profesonalas.

Na ,o kas gali
pasialint ispudziais is buvusios kirpyklos" NAQ" ar kaip centre buvo salia Svajos ir ferekos????
Atsakyti
Merginos, kur nebrangus soliariumas Alytuje. Seniai buvai, tai kainų net nežinau.. ax.gif
Atsakyti
žinau labai gerą kosmetologę, gražiai antakius formuoja, veido valymus, masažus daro, nesenai atsikėlė iš kito miesto, ten pas ją lankydavausi, tikrai rekomenduoju thumbup.gif
jei kas susidomės, duosiu kontaktus, jinai kol kas dirba savo namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2010 09 07, 11:29)
žinau labai gerą kosmetologę, gražiai antakius formuoja, veido valymus, masažus daro, nesenai atsikėlė iš kito miesto, ten pas ją lankydavausi, tikrai rekomenduoju  thumbup.gif
jei kas susidomės, duosiu kontaktus, jinai kol kas dirba savo namuose  mirksiukas.gif

man duok mirksiukas.gif reikia antakius pasidaryt biggrin.gif
Atsakyti
merginos, noriu prisiauginti nagucius, bet kad nebrangiai butu, gal zinote kuri daro namuciuose pigiau nei salonuose? 4u.gif
Atsakyti
pagaliau ir as uzsiregistravau mamose wink.gif)
tai gi, prisiskaiciau sioje temoje kur geri salonai, ir kur ne, bet cia gana sena tema wink.gif tai gi, man reikia salono, kur gerai darytu makiaza ir sukuosenas wink.gif ir dar uz padoria kaina biggrin.gif aciu wink.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal galetumet patarti,kuriame grozio salone, geriausiai daro veido valyma?zinoma, uz padoria kaina g.gif nebezinau ka daryti,inkstiru pilnas veidas sad.gif doh.gif angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(Lex91 @ 2011 01 18, 15:10)
sveikos merginos, gal galetumet patarti,kuriame grozio salone Alytuje, geriausiai daro veido valyma?zinoma, uz padoria kaina g.gif nebezinau ka daryti,inkstiru pilnas veidas sad.gif  doh.gif  angel_sadangel.gif

ir gal kainas bent apytiksliai galit surasyti rolleyes.gif
Atsakyti