Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

QUOTE(egliukas28 @ 2011 10 07, 09:49)
mokėjau 65 lt nežinau ar čia daug ar mažai, tiesiog neturiu savo manikiūristės ir anksčiau tokio manikiūro nebuvau dariusi. prieš vestuves su niekuo nebuvau susitarusi bandžiau suktis iš padėties, paskambinau Jūratėi kuri dirba tam salone ir man ji pasiūlė jų salono manikiūristė, padarė labai gražiai, kruopščiai  ax.gif

na daugoka, as "Linoj" mokejau 50 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zumba @ 2011 08 08, 16:46)
man irgi Jurate dirbanti Astoj labai patinka, visada bunu patenkinta jos darbu. Tik dbr jau zinau kad nebedirbs Astoj, iseina i savo salona statybininku gatvej priesais TEO.


drinks_cheers.gif pritariu
ir man Ji tinka ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
sveikos alytiskes smile.gif paskaiciau jusu temele nes man reik visko nuo galvos iki koju biggrin.gif biggrin.gif tai taip supratau kad vienoj vietoj visko negausiu.
pati lankiausi pora kartu justei pas vilma dariausi svecio sukuosena tikrai geriau atrodziau uz jaunaja kur daresi toj pacioj justej pas jolanta smile.gif) manikiuriste irgi pasirode man prasta dariausi gelinius nagus neatlaike nei savaites,o jaunoji daresi makijaza irgi buvo nekoks.
dabar pati ruosiuosi vestuvem vasara.manau sukuosena patikesiu vilmai.
o kur makijaza.manikiura.pedikiura darytis nenoriu po visa alytu lakstyti.
Atsakyti
Keliam temą į viršų 4u.gif 4u.gif
Pasidalinkite patirtimi, kur kokybiskai priaugina nagučius? Kokiomis priemonėmis dirba (gelis, akrilas, porcelianas), kiek mokate už papildymą?

Atsakyti
Ar esate ka girdeje apie grozio palepe Mona?man ja rekomendavo,gal kas daugiau esate buve... smile.gif
Atsakyti
gal zinote kur alytui galima pasidaryti gera makijaza?ka manot apie kirpyklos juste kosmetologe?
Atsakyti
QUOTE(becka @ 2012 02 08, 15:18)
gal zinote kur alytui galima pasidaryti gera makijaza?ka manot apie kirpyklos juste kosmetologe?


pries keleta metu dariausi jaunosios makiaza "sicilianoje" labai patiko, grazus buvo, tik deja nep[amenu kainos ax.gif
Atsakyti
Man patiko makiazas darytas Astoj pas kosmeteloge, kai ejau svociaut...savosioms vestuvems dariausi "Rutoj", grazu buvo bet "Astoj" labiau patiko smile.gif

Bet as turiu klausimuka, kur galeciau prisiaugint blakstienas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2012 03 20, 21:43)
Man patiko makiazas darytas Astoj pas kosmeteloge, kai ejau svociaut...savosioms vestuvems dariausi "Rutoj", grazu buvo bet "Astoj" labiau patiko  smile.gif

Bet as turiu klausimuka, kur galeciau prisiaugint blakstienas?  ax.gif

Linos salone pas Eglę arba Mildą, pati deduosi pas Eglę ir man patinka. Dar girdėjau kad atsirado ir naujam salone Annoj, bet ten nieko nežinau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonisima @ 2012 03 20, 19:48)
Linos salone pas Eglę arba Mildą, pati deduosi pas Eglę ir man patinka. Dar girdėjau kad atsirado ir naujam salone Annoj, bet ten nieko nežinau.. smile.gif


Dekui 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kur nelabai brangiai ir gražiai daro prancūzišką manikiūrą?
Atsakyti
As neapsisprendziu kuriam salone deetis blakstienas...Linoj?(esu jau dejusis), Jurates grozio salone? ar naujajame Annos? g.gif
Atsakyti