Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

QUOTE(Dolita @ 2011 08 08, 14:46)
man irgi Jurate dirbanti Astoj labai patinka, visada bunu patenkinta jos darbu. Tik dbr jau zinau kad nebedirbs Astoj, iseina i savo salona statybininku gatvej priesais TEO.

Dėkui už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2011 08 08, 15:46)
man irgi Jurate dirbanti Astoj labai patinka, visada bunu patenkinta jos darbu. Tik dbr jau zinau kad nebedirbs Astoj, iseina i savo salona statybininku gatvej priesais TEO.

aha-zinau kad iseina, as kaip tik noriu kita savaite pas ja-tikriausiai Astoje jau jos nerasiu g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos (: paskaiciau ka cia rasote ir susidariau nuomone,kad vieningos nuomones nera, turbut kiekviena is musu turime pacia geriausia kirpeja ar manikiurininkine smile.gif Na ka gi pasidalinsiu ir as savo nuomone: makiaza,manikiura,pedikiura ir antkakius tvarkausi pas Janina( gal,kam numeriuko prireiks tai paliksiu:865050560) tikrai nuostabi moteris ir puikiai ismananti savo darba ,tai pat pas ja ir kainytes tikrai nesikandzioja kaip sicilijanoj, o priemones pas ja tai pat visos profesionalios nes tas pats tiekiejas tokias pacias prekes teikia ir sicilijanoj smile.gif pvz pilnas manikiuras plius ranku pilingas su vonele vos 25-30lt,o paprastas manikiuras su lakavimu vos 15lt... smile.gif Na o savo plaukucius as saugau tad juos bet kokiai kirpejai i rankas neatiduodu ir pinigeliu negailiu,todel dazau ir kerpuosi plaukus tik Sicilijanoj pas Maura,tikrai nenuvyle,bet kainos tai kosmines... tai pasilepinu as ten i 3men pora kart,nes kitaip ir bankrote sedeciau smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Miaumur @ 2011 08 30, 15:55)
Sveikos merginos (: paskaiciau ka cia rasote ir susidariau nuomone,kad vieningos nuomones nera, turbut kiekviena is musu turime pacia geriausia kirpeja ar manikiurininkine smile.gif Na ka gi pasidalinsiu ir as savo nuomone: makiaza,manikiura,pedikiura ir antkakius tvarkausi pas Janina( gal,kam numeriuko prireiks tai paliksiu:865050560) tikrai nuostabi moteris ir puikiai ismananti savo darba ,tai pat pas ja ir kainytes tikrai nesikandzioja kaip sicilijanoj, o priemones pas ja tai pat visos profesionalios nes tas pats tiekiejas tokias pacias prekes teikia ir sicilijanoj smile.gif pvz pilnas manikiuras plius ranku pilingas su vonele vos 25-30lt,o paprastas manikiuras su lakavimu vos 15lt... smile.gif Na o savo plaukucius as saugau tad juos bet kokiai kirpejai i rankas neatiduodu ir pinigeliu negailiu,todel dazau  ir kerpuosi plaukus tik Sicilijanoj pas Maura,tikrai nenuvyle,bet kainos tai kosmines... tai pasilepinu as ten i 3men pora kart,nes kitaip ir bankrote sedeciau smile.gif))

Labas, o kurioje kirpykloje dirba Janina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zziviliukazz @ 2011 09 09, 13:53)
Labas, o kurioje kirpykloje dirba Janina? 4u.gif

Sveika smile.gif Janina dirba netoli Sicilijanos, ten kaip ir kirpykla pavadinimo neturi smile.gif tiesiog kirpykla. Ten tam pastate kur prie avitelos yra gyvuneliu vaistine 2aukste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaumur @ 2011 08 30, 16:55)
pasidalinsiu ir as savo nuomone: makiaza,manikiura,pedikiura ir antkakius tvarkausi pas Janina

antakius pas ją dažnai tvarkausi thumbup.gif visada lieku patenkinta jos darbu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, turiu prasyma:

gal kuri alytiske turi kosmetologes Jurates,kuri dirbo "Astoje" ir isejo i savo salona statybininku g. dirbti, tel. numeri ? esu ne vietine, noreciau pas ja uzsirasyti, nes kelis kartus buvau pas ja Astoje, labai patiko darbas.

Aciu 4u.gif

Galit i AZ, arba temoje brukstelti.
Atsakyti
QUOTE(barcarolle @ 2011 10 06, 14:49)
sveiki, turiu prasyma:

gal kuri alytiske turi kosmetologes Jurates,kuri dirbo "Astoje" ir isejo i savo salona statybininku g. dirbti, tel. numeri ? esu ne vietine, noreciau pas ja uzsirasyti, nes kelis kartus buvau pas ja Astoje, labai patiko darbas.

Aciu  4u.gif

Galit i AZ, arba temoje brukstelti.


AZ issiusta-sekmes 4u.gif
Atsakyti
o ar lanketes tam naujajam salone statybininku gatveje? kazin kokios ten kainos ir kaip atlieka, gal kas ten nagucius tvarketes, kazin kiek papildymas kainuoja ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2011 10 07, 08:11)
o ar  lanketes tam naujajam salone statybininku gatveje? kazin kokios ten kainos ir kaip atlieka, gal kas ten nagucius tvarketes, kazin kiek papildymas kainuoja ir t.t  smile.gif

jei kalbi apie naują saloną prieš teklekomą kuris vadinasi"Jūratės grožio namai"-taip aš ten lankausi pas kosmetologę ir vestuvinį manikiūrą dariausi gelinį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 10 07, 09:29)
jei kalbi apie naują saloną prieš teklekomą kuris vadinasi"Jūratės grožio namai"-taip aš ten lankausi pas kosmetologę ir vestuvinį manikiūrą dariausi gelinį  4u.gif

aga apie ta pati, niu ir kiek sumokejote uz vestuvini?
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2011 10 07, 08:46)
aga apie ta pati, niu ir kiek sumokejote uz vestuvini?


mokėjau 65 lt nežinau ar čia daug ar mažai, tiesiog neturiu savo manikiūristės ir anksčiau tokio manikiūro nebuvau dariusi. prieš vestuves su niekuo nebuvau susitarusi bandžiau suktis iš padėties, paskambinau Jūratėi kuri dirba tam salone ir man ji pasiūlė jų salono manikiūristė, padarė labai gražiai, kruopščiai ax.gif
Atsakyti